Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI EN 500

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Pa dobro ljudi jese li zivi.

Desava li se sta kod vas. Sta se radi u ovom zimskom periodu, mada zima i nije neka.

Radite li sta na motorima ili su u dubokom snu.

 

 

moj nikada ne spava, bash sad idem da ga provozam malo iako je 9 stepeni napolju. ne vozim ga samo kada pada kisha ili sneg.

 

Zavidim ti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Pa dobro ljudi jese li zivi.

Desava li se sta kod vas. Sta se radi u ovom zimskom periodu, mada zima i nije neka.

Radite li sta na motorima ili su u dubokom snu.

 

 

moj nikada ne spava, bash sad idem da ga provozam malo iako je 9 stepeni napolju. ne vozim ga samo kada pada kisha ili sneg.

 

Zavidim ti :)

 

Nemoj nikome da zavidis vec kopaj po toj garazi i izvlaci motor  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

Zavidim ti :)

 

Nemoj nikome da zavidis vec kopaj po toj garazi i izvlaci motor  :D

 

Radim do 17.30,a danas je ovde +3 C i vetar razbija koliko duva.

Ko spomenu godine ??? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Opa,zurka!Pozdrav svima,lepo je sto nas ima ovoliko, dace bog i vise.Ja mojim iz 90-te presao 2500 od avgusta,ukupno 41000.Pri kraju sezone seo na sportsera iz 2003,presao 50-tak km,sisao i poljubio mog starkelju u dupe.Jeste to harley,ali prskose jajca.Pozdrav svima,posebno za Free-ja

 

Pa de si do sad, sto ne pratis malo cesce forum vidis da tema ima 8 strana a tebe nema do sad! ;D

 

Ljudi, GREENTOOTH vam je cuveni oralni hirug, tako da ako nekom treba da se pusti krv da znate kome da se obratite! ;D

Inace njegov motor ide verovatno najbolje od svih en-ova koje sam probao.

Daj postavi neku sliku da vide ljudi azdaju!

 

Evo slike od azdaje .Pozdrav svima.P.S. Negativne komentare azdaje smatracu tezom povredom casti ;D

post-4296-12879013275714_thumb.jpg

post-4296-12879013276189_thumb.jpg

post-4296-12879013276426_thumb.jpg

post-4296-12879013276593_thumb.jpg

post-4296-12879013277135_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Juce sam "sakrio" mog En-a od sebe samog kada sam video onaj led po putu.Burazer, komsija i ja smo ga ubacili u moju malu radionicu na kojoj su vrata jedva 75 cm.Naravno skinuo sam roll-barove, retrovizore skinuo za svaki slucaj pa onda jedan napred a dvojca nazad(posto mi je prag skoro 20cm visok) dizi-vuci-guraj!

Jedino sam tako siguran da necu doci u iskusenje da se provozam ako grane ovo zubato sunce.

U svakom slucaju obecao sam sebi da ove godine nema vise voznje! Za dogodine-videcemo. :D ;D :D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Juce sam "sakrio" mog En-a od sebe samog kada sam video onaj led po putu.Burazer, komsija i ja smo ga ubacili u moju malu radionicu na kojoj su vrata jedva 75 cm.Naravno skinuo sam roll-barove, retrovizore skinuo za svaki slucaj pa onda jedan napred a dvojca nazad(posto mi je prag skoro 20cm visok) dizi-vuci-guraj!

Jedino sam tako siguran da necu doci u iskusenje da se provozam ako grane ovo zubato sunce.

U svakom slucaju obecao sam sebi da ove godine nema vise voznje! Za dogodine-videcemo. :D ;D :D ;D

 

 

Da, bas ces da se nacekas do dogodine!  ;D Iznosicete vi njega vrlo brzo, osecam ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Juce sam "sakrio" mog En-a od sebe samog kada sam video onaj led po putu.Burazer, komsija i ja smo ga ubacili u moju malu radionicu na kojoj su vrata jedva 75 cm.Naravno skinuo sam roll-barove, retrovizore skinuo za svaki slucaj pa onda jedan napred a dvojca nazad(posto mi je prag skoro 20cm visok) dizi-vuci-guraj!

Jedino sam tako siguran da necu doci u iskusenje da se provozam ako grane ovo zubato sunce.

U svakom slucaju obecao sam sebi da ove godine nema vise voznje! Za dogodine-videcemo. :D ;D :D ;D

 

Obecanje ludom radovanje!!! HEHEHE!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mora sine cika da ti kaze nesto.U zivitu ti je sinko tako da uvek,ali bas uvek,lakse izadje nego sto udje.Pizda mu materina ;D

  Pravo zboris - sto jes - Jes !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Kada je vec usao u radionicu,reko,ajde da ga malo pretresem. Pored ostalog da dopunim akumulator i odnesem u sobu, kad u celijama gde  bi trebala da je kiselina u jednoj 10% u drugoj 15% i tako svih 6.Akumulator je odlicno radio sve do sad.Kako to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ih sad...kako to..."nemacka medecna je najbolja na svetu!" ;D ;D

 

Jeste radio al pitanje do kad bi radio tako dobro. Dopuni kiselinom i uzivaj... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Dopuni kiselinom i uzivaj... ;)

??? ??? ???

Valjda destilovanom vodom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Destilovanom vodom, ne kiselinom.

Za akumulator je potreban odredjen odnos voda/kiselina.

Kiselina, za razliku od vode ne isparava, pa se zato dodaje voda.

Ako se doda kiselina tj. rastvor, onda ce odnos biti prejak u korist kiseline, sto ostecuje akumulator.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Mnogo srece i ispunjenje svih zelja u 2009. godini, vozacima ovih lepih i "zahvalnih" motora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Motocikl: Honda seven fifty

Hvala Deki na cestitkama.Nego,htedoh upitati vas koji vozite EN kakva su iskustva sa vetrobranom? Ubi me vetar na 110-120.Koji bi mi preporucili da montiram.Ima li neko montiran GIVI?U louisu 80 evra kosta.Vredi li cemu?Pozdrav drustvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Hvala Deki na cestitkama.Nego,htedoh upitati vas koji vozite EN kakva su iskustva sa vetrobranom? Ubi me vetar na 110-120.Koji bi mi preporucili da montiram.Ima li neko montiran GIVI?U louisu 80 evra kosta.Vredi li cemu?Pozdrav drustvu.

 

Prosledjujem ti sliku vetrobrana koji je na mojem motroru i sa kojim sam ga kupio.Na ovoj slici se najbolje vidi  kada ga "nasminksam" kontrastima.Ovaj vetrobran "prebacuje" vazduh preko moje glave, ali EN,kao i svaki drugi kruzer nije za neke vece brzine. OK, on moze da se vozi konstantno 110 km/h, ali na 130-140 km/h voznja postaje borba. I preko ove brzine EN ima "rezervu" u snazi, a kolika je ne znam, ne mogu da utvrdim, a i ne interesuje me.

Koje je marke moj vetrobran-ne znam, ali koliko mi koristi, toliko mi i smeta za voznju u sumrak i nocu, jer je zatamnjen,

post-2460-12879014875464_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Visegrad

Moram reci da je meni vjetrobran spas sto se vjetra tice, pogotovu ka malo zahladi jer nema direktnog udara u grudi.

A isto imam problem u sumrak i prilikom ulaska u tunel kod dnevne voznje jer skoro da nevidim da radi far.

Sad sam narucio bezbojni pleksiglas da probam da napravim drugi i malo visociji vjetrobran

Ako mi uspije bice slika

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja