Jump to content

Moto Zajednica

Liberty 125 2006 prodajem

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Prodao bih libertija kojeg sam kupio od vlasnika iz Nisa na pocetku sezone.Kupio Sam ga kao drugi motor pored honde sevenfify kako bi me sluzio za krace relacije po gradu do posla itd.Prodajem ga radi kupovine istog ali novog libertija jer me odusevila jednostavnost prakticnost agilnost gabariti I sama tezina motora lakoca manevrisanja u voznji kao I u mestuNa motoru su odradjeni svi servisi kako mi je preneo predhodni vlasnik inace bih rekao da je pedantan .Registrovan do oktobra 2021.Na motoru je sve ispravno sem pokazatelja goriva Koji radi ali malo ranije pokazuje rezervu nego sto bih trebalo.Lepo poteze mene sa 80 kg vuce I do 100km/h.Nema stranih zvukova iz masine nema dimljenja iz auspuha lep I kultivisan rad.Pali lepo I vruc I hladan.Potrosnja za mene malo veca preko 4 litre.Cena 950 e podlozna korekciji, 0642273331 Goran.Koga interesuje mogu poslati dodatne slike I klip sa samim radom I paljenjem motora.Srecna kupovina.

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Piaggio liberty AKCIJA, 2006. godište, Scooter, vozilo prešlo 15500 km, Niš. Cena 950 € - Motori - Polovni...

 

Promenio član Goran1982
Promena teksta
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Prelepo skuterce. Voleo bih ga kao drugo jednom. 
 

a cemu sluzi prikrivanje tablica na oglasima? Nikad nisam razumeo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1909 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Skrivaju tablice zbog mogucih zlo upotreba broja.Sta znam ljudima svasta padne na pamet,recimo ja u Bg imam takav skuter odstampam tablicu njegovu NI br.. i prodjem kroz neku kameru.To je samo ideja,a ko zna sta jos neko moze da se seti.

Slicno je i sa brojem LK.

Promenio član cezarpa
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin

@cezarpa Imaš takav motor staviš tuđe tablice, krivično delo i ostaješ bez motora!!? Pre će biti da ga nije preveo pa želi da sačuva privatnost prethodnog vlasnika... Ili nešto treće. Ni meni to nije jasno.Svejedno, lep skuter.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Nema sta da se krije mulja predpostavlja dragi drugari pogotovo forumasi jednostavno prodajem svoj motor kao sto pise u oglasu.Ne bih se ljagao krio muvao pogotovo ne na forumu.Samo pozitivno samo je nebo granica:BJB1:

20210706_141416.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Prodao mladom kolegi iz Nisa nikako se ne da da ide odavde a i sto bi kad je lep.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja