Jump to content

Moto Zajednica

DESTINACIJA GOCH PLANINA NEDELJA 19.10.2008 iIMA LI NEZAINTERSOVANIH!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ubedljivo najbrži i najbolji put do Vrnjačke Banje je autoputem do Kragujevca, pa preko Gruže do ispred Kraljeva (odličan put, dosta je novih deonica sa dobrim asfaltom a krivina koliko hoćeš...) pa levo za V. Banju.

 

Ovo je "najbrza" relacija sa najboljim putem BG-KV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ako prolazite kroz Veliku Planu napravite pauzu,ja placam pice u caffe-u Cin-cin u glavnoj ulici.Samo javite da vas cekam(placam za sve koliko vas ima).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Ako prolazite kroz Veliku Planu napravite pauzu,ja placam pice u caffe-u Cin-cin u glavnoj ulici.Samo javite da vas cekam(placam za sve koliko vas ima).

 

hehe, bravo!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Aco, jel to blizu Paracin, ili blizu 100% ?

Blizu 100% , skoro 99% :) 

Jednom sam se fenomenalno proveo na Gocu, vise ga ne propustam. Jedino je gadno sto firma u kojoj radim izlaze robu na nekom sajmu koji se zavrsava u subotu, pa ako u subotu uspemo da vratimo svu robu sa standa idem sigurno, ako ne onda cu morati i u nedelju da pakujem zaostalu robu :( Tesi me sto smo prosle godine sve zavrsili u subotu, valjda cemo i ove :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Drugari, ja bi rado sa Vama, ali u subotu radim do 13-14, a u nedelju mi je curi rodjendan...to ne propustam vec 4.god...

U sv.sl.zelim Vam lep provod...

See Ya

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako bude nedelja i ja bi vam se pridruzio da iskoristim jos jedan lep dan,posle toga kraj za ovu godinu motor ide u garazu.Uzgred,jos nisam nasao kako najbolje da konzerviram motor sobzirom da ga necu voziti do aprila       

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ako bude nedelja i ja bi vam se pridruzio da iskoristim jos jedan lep dan,posle toga kraj za ovu godinu motor ide u garazu.Uzgred,jos nisam nasao kako najbolje da konzerviram motor sobzirom da ga necu voziti do aprila       

Samo skini akumulator i tockove na stender!Akumulator u toplo i nema paljenja do proleca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Evo i mene nesto da napisem.Danas sam isao do Balosave u 3t racing na prvi servis za ovo moje chudo a kako bih bio spreman za voznju i da vas docekam.Evo ovako: meni je svejedno kada dolazite.Bitno mi je samo kojom deonicom stizete kako bih se i ja prikljucio.Kada krenete iz KG i dodjete do prikljucka ka KV ja cu vas cekati.Odatle mozete desno za KV ili levo za V.Banju.Za V.Banju je magistralni put i brze se stize.Nekako imam utisak da je jedan dan dovoljan samo za V.Banju i Goc a ako se ide na ovu drugu varijantu:koliba i sl. ka KV ,da necete stici sve da vidite.Mada se meni ide ka KV.da upoznam zemljake bajkere i vidim tu kolibu.Tom stranom nisam isao.Mozda bi bilo zanimljivo da idemo do Gocha sa KV strane pa se lepo spustimo do V.Banje sa planine .U banji zezanje i restoran.Pa posle pedala nazad. :P

Kako god hocete.Sto se tiche V.Banje ja cu biti na visini zadatka. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

znaci braco slusaj sada ovamo krece se u nedelju jer vecini ljudi odgovara nedelja krenucemo sa nis ove pumpe kako je brat forest vec rekao a icicemo putem kojim se mozemo pokupiti sa ostalim clanovima bratije na dva tocka s obzirom da nas ljudi koji su se ponudili za pomoc oko obilaska cekaju da se sa njima nadjemo i to treba da ispostujemo sutra u toku dana ce vam biti postabvljena tura putovanja  i ostali detalji...jos jednom hvala svim ljudima dobre volje. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

tako je brate banezv9r

ajde da mi prepustimo nasim drugarima Dark-u i Doktoru drugi deo price,kad se sastanemo sa njima.Jasno je da u jednom danu necemo moci da vidimo sve sto se treba videti, ali daleko od toga da necemo ponovo na turu u te prelepe krajeve nase divne majke Srbijice.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

pridruzjem se i ja akciji u nedelju sa vama ...popravio sam  motor i sada i ja mogu da se izujim sa vama do goch planine.pozdrav svoj bratiji sa foruma onima koji me znaju i onima koji ce tek da me upoznaju.i kako moj brat bane kaze....LET THERE BEBROTHERHOOD!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

to boki kralju jedan ....i mojne vishe da cackas sam oko motora i to pred put inace cu da te stavim u top sa two brothers ima da se druzis malo.... pa zar pored mene i servisa koji ti je na 1 minut od gajbe ti uzimas i skracujes kablove  sam i to pred put!!!!znaci sa nama je i boki u nedelju .....EXTRA BRE!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja idem!  ;D

 

E sad jedino sto izgleda nisam uzeo dovoljno onih orasa sto preporuci Mario Marko, tako da je moguce da ce samnom ide i moja bolja polovina. E sad zasto je to problem? Zato sto, seticete se, imam jebenih 250 cc, a nisam jos probao duzi put sa saputnicom, nisam siguran koliko cu da vas usporavam?! Aj jos cu da porazmislim o tome... Sta misle kolege, jel moze nas dvoje sa 250 cc da isprati tu turu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

evo da ti ja odgovorim u svoje ime a, verovatno i u ime mnogih...

cilj puta je voznja, druzenje, priroda, uzivanje... a ne jurcanje!

ove godine smo isli na dosta tura (tara, vlasina,...) a sa nama je bio par na kymco skuteru, 250ccm. sasvim lepo smo se vozili, i nisam primetio da je to ikome zasmetalo. moguce da su skuter naprezali nesto vise, ali, to je to! zato, spremajte se!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Lepa voznjica, drugari. Kao sto sam i obecao propustam ovu sezonu, dok se ne pripremimo kako valja i ja i motor.

Ukratko: nemam A, skoro da nemam prednje plocice i sare na zadnjoj gumi, a nemam ni novaca da to sve sredim.

E da, i lanac mu je na samrti :(.

 

@ NikolaCruss

Duvaj zadnju gumu 2.2 do 2.4, inace moze da bude problema prilikom skretanja.

 

Takodje, ako je malo zustrija voznja, nemoj bas preterano da ga obaras, jer sa suvozacem ima sklonost ka zatvaranju krivine. Nista strasno, ali zamara ramena. Isto tako ako ga puno obaras hoce zadnji tocak malo da pobegne, ali nista rizicno.

Ne znam kako inace vozis, ali ako vozis agresivnije, budi i malo pazljiviji.

 

Ako ima nekih ekstremnijih uspona, mozda ti bude nedostajalo malo snage. Za ravan put i  neke manje izrazene uspone, nema problema.

 

Sve u svemu neces ih usporavati, osim sto ce tebi voznja biti fizicki zahtevnija, ali objasni zeni za sledeci put da motor ipak nema dovoljno snage i da je veliko mucenje za njega i za tebe i da ubuduce ima razumevanja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala Blackbite, kao i obicno, detaljna pomoc :) Ma da, kapiram i ja da ce biti ok, polako i fino, dobar savet za zadnju gumu. A sto se tice savtovanja, savetujem je ja da saceka prolece i ako bod da recimo Afriku, ali, zena j eto, precesto ja idem na ove ture, pa oce i ona  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

I ja idem!  ;D

 

E sad jedino sto izgleda nisam uzeo dovoljno onih orasa sto preporuci Mario Marko, tako da je moguce da ce samnom ide i moja bolja polovina. E sad zasto je to problem? Zato sto, seticete se, imam jebenih 250 cc, a nisam jos probao duzi put sa saputnicom, nisam siguran koliko cu da vas usporavam?! Aj jos cu da porazmislim o tome... Sta misle kolege, jel moze nas dvoje sa 250 cc da isprati tu turu?

Ma ako zafali prostora sedamo svi na mog vatrenog zmaja, i mozemo i na kraj sveta ;)Svakom dodje po 125cc i to je isto ko ovaj moj frizirani konjic bez pola delova :D Opusti se poslusaj Blackbite-a za gume i ima da uzivamo iz sve snage :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Evo i ja vam se pridruzujem u nedelju!!!

Posto sam i ja poreklom iz Kraljeva i cesto idem tamo a pogotovo motorom i to sto vise u prirodu, a u okolini KV a je ima bas puno tako da za jedan dan necemo moci bas mnogo da vidimo pogotovu zato sto se rano smrkne. Put BG-KV je oko tri sata(natenane).  Bilo bi lepo da se ide na dva dana pa da se obidje i Banjska i Kraljevacka strana. ipak...

Predlazem ovog puta Kraljevo jer se i Dark-u ide( a kao dobar domacin pokazace nam sledeci put V.B. sto nebi trebalo propustiti), a i sci je predlozio odlican obilazak "znamenitosti".

Najbolja i najlepsa ruta je: Avala-Mladenovac-Topola-Kragujevac-Balosava-Kraljevo-Goc(sa koje god strane). Ako se ide preko KV-a, obilazak Mat.Banje i Zice. Ako bude vremena obavezno da odemo na vidikovac kod Zepija, popularno nazvan "kod KRSTA". Vidik je Fantastican, cela okolina sa dolinom Ibra kao na dlanu a i preko puta se vide Goc i Stolovi.

Za povratak predlazem, ako zaginemo, putanju: KV-KG-autoput-BG.

Molio bih samo da usput svratim negde na pola puta na bilo koju benzinsku pumpu zbog nas kojima u rezervoar stane samo 12l, a na 100km-a porosim oko 9l, pa eto malo matematike.

Hvala Forrestu na trudu oko slike iz satelita, ali meni bre nista nije jasno!!! Koja je to tacna adresa( ima se GPS ;)).Predlazem kao mesto sastanka raskrsnicu sa Bubanj Potoka-Resnik-Avalski put, t.j. Parking kod 1000 Ruza oko 8:00h

toliko od mene, pa sta god odlucili, ja idem. Samo jos da se dogovorimo oko tacnog mesta i vremena i shizenje moze da pocne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja