Jump to content

Moto Zajednica

Subotica, 26.7.2021.

Recommended Posts

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Pogibe decko 19god u gradu. Nije sam centar malo je van ali je opet grad. Pravac, sa par sporednih ulica al na tom mestu bas ni jedna. Bio sa devojkom, sudarili se sa tamicem. Kolega mi prosao minut posle nesrece i nije mu bilo jasno kako i sta, dosao izbezumljen u firmu. Mlad zivot, al vidim na fejsu da nije od juce na motoru, vozi od 49cc pa je polako dizao kubikazu, dozvolu predpostavljam da nema posto ni jedan motor mu nije imao tablicu. Vozao se uglavnom na obliznjem jezeru Majdan i po sumi, na mestu gde je poginuo blizu je bila suma, sta se desilo ne znam ali krivo mi u 3pm.. ne znam da li je bio na husqvarni koju je tek uzeo ili na xt600, ali nije ni bitno.

 

edit: bio na husqvarni, kupio je pre 3 dana

 

107-A1391-7-D20-4-DC5-8-FFA-572065882-A6

 

  • Tužan 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
WWW.021.RS

Slađan D, star 20 godina poginuo je sinoć u Subotici oko 19:25 časova, na takozvanom Čordaškom putu, dok je jedna devojka zadobila teže povrede i smeštena je u bolnicu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
WWW.KURIR.RS

SUBOTICA - U Subotici se dogodila tragična nesreća, u ulici Jovana Mikića, između kuća 216 i 218, na...

 

Piše da nije imao nikakvu dozvolu i da  vozač kamiona nije poštovao prednost.. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
12 minutes ago, ParadajzTurista said:
WWW.KURIR.RS

SUBOTICA - U Subotici se dogodila tragična nesreća, u ulici Jovana Mikića, između kuća 216 i 218, na...

 

Piše da nije imao nikakvu dozvolu i da  vozač kamiona nije poštovao prednost.. 

 

Predpostavio sam, posto vidim da su mu slike samo iz sume. I dalje mi nije jasno kako ga je isekao tako tamo a da ovaj nije video tamic da izlazi ili sta vec. 
Ili nije isao polako niti imao svetla ili ja ne znam sta...


ovo je pogled na pravac gde se to desilo

96-CFBFCC-1-A97-4-D98-8-E18-78-BDAFC7-F8

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Tuga za momka...saučešće porodici.

Nisam mogao da prećutim a da ne podelim jedan od komentara ljudi sa kojima živimo, i učestvujemo u saobraćaju, i životu...

Screenshot_20210729-113710_Brave.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Sad polako idu price, da ga uopste nije isekao tamic nego je isao svojom putanjom, a ovaj se zaleteo i izgubio kontrolu, da li ga nije video ili sta i zakucao se u zadnji kraj tamica. Devojka je jos uvek u kriticnom stanju...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nevezano šta je bilo, bilo je. 95 % komentara u ovakvim stvarima su van pameti. Nađe se neko normalan da podeli šta se stvarno i desilo, zato ih nekada i pročitam. Ali ovaj, neka mu je na dušu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

Mene juce na razdaljini od 500m dva puta isekose, izlecu sa sporednih puteva na Zrenjaninac (kod Borce). Da sam imalo bio dekoncentrisan (mislio na nesto drugo a ne na put ispred i oko sebe), oba puta bih zavrsio kao nalepnica na automobilima. Ljudi, kolege, lagano sa desnom rukom, gledajte levo - desno, napred - nazad, a bogme i gore - dole. Ako oni ne paze na nas, moramo mi na njih. Kada jedan zivot izgubimo, izlisno je filozofirati o tome sta se desilo. Molim Vas sve, pamet u glavu i lagano sa desnicom. Cisti ti putevi Gospodnji momce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ustanovili smo da je covek izlazio iz svog dvorista i da njemu sa tamicem cirka treba 10sek da izadje. I ako je pogledao i video ovog daleko i krenuo da izlazi a onaj stize sa 120(minimum), treba mu 3sek da predje 100m a ako je bio jos dalje i vozio jos brze a ovaj ga nije ocekivao da toliko leti u naselju i eto sranja. Pri tom ga je udario u zadnji levi cosak, sto znaci da je tamic izasao i ukljucio se u svoju traku i onda ga tek ovaj udario. Predpostavke su da je i mozda pricao sa curom iza, ili joj hteo nesto reci samo, ili nije imao naocare za kros kacigu pa pri toj brzini moras sa strane gledati, pa da nije video tamic. Sta je bilo bilo je, njega nema a ona i ako prezivi nece imati sjajan zivot. Steta, ebala ih brzina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja