Jump to content

Moto Zajednica

Avala...Ralja...25.07

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW f650gs / Suzuki gs500e
Pre sat vremena, cikamike je napisao:

Prosao juce u oba pravca i danas u povratku sa Kosmaja... Sta reci, put ko put - krivine ko krivine. Nista specificno za ovu deonicu po mom skromnom misljenju.

 

Sad treba uzeti u obzir da sam ja svez vozac, na slabijem motoru, nit imam znanja, vestine, kilometre, nit hrabrosti za neku agresivniju voznju. U svaku krivinu sa 60, 70, jbg meni je to dovoljno brzo. Proleti pored mene neki R, zalegne u krivini (bas negde gde se ova nesreca desila), ok, svaka cast majstore kad umes.

 

I eto, dok vozim i prolazim te krivine, u glavi su mi price iz ovih tema, zao mi je sto postoje, ali mislim da znace svima nama kao nauk i kao neka psiholoska kocnica...

 

Ipak mi je najbitnije, kad posaljem zenu i klinca autom, da se ponovo sretnemo negde na Trosarini, izgrlimo, izljubimo... :Olja:

 

 To je barem ono sto je do mene...

 

Bas tako. Istinaje sve sto si napisao.

I ja sam veceras prosao tu deonicu, autom doduse i bas ta nesrecna krivina - 60kmh apsolutno lagano. Kako bi bilo na 100 to je vec pitanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX
Pre 15 sati, Bole37 je napisao:

Kad idem na tu stranu-autoput do Mladenovca i cao...

Deonica od Malog Požarevca pa do Knezove pumpe (gde je raskrsnica sa kragujevačkim) meni je 100x gora, nego preko Sopota i Ralje. Kakvih tu "trkača" ima koji nizbrdo pretiču preko pune i uleću ti u traku, to nema nigde. Nisu ni na toj deonici retki udesi, po pravilu, uvek fatalni. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Provozao se pre neki dan do Ralje, posle duže vremena, možda i prvi put ove godine. Da zatvorim sezonu.

 

Put je propao. I dalje je dobar, ali je asfalt ulegao na nekoliko mesta, što ga dodatno čini manje bezbednim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ma to je sranje od puta nego nas geografska pozicija beograda tera da tu vozimo. Nema ni jednog nacionalnog parka u blizini sem ovi vojvodjanski ritovi,bare itd koji za voznju motorom nisu interesantni. Sa druge strane Kopaonik , Tara ,Zlatibor,Stara planina su daleko za jednodnevne voznje,onda bolje do Rumunije,nac park Semenik itd... I gde ces aj na brdasca Avalu i Kosmaj.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, punisa 16 je napisao:

Sa druge strane Kopaonik , Tara ,Zlatibor,Stara planina su daleko za jednodnevne voznje,onda bolje do Rumunije,nac park Semenik itd... I gde ces aj na brdasca Avalu i Kosmaj.

Izvini,ali ni ovo nisu "trkalista"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Nisu Ivice ali mozes da vozis mnogo prijatnije i bezbednije nego na ovom putu koji jede motocikliste. Naravno mnogo je bolji i lepsi put,mada i to je sve ispresecano kucama i kafanama uz put tako da ni to nije nesto specijalno ali je mnogo bolje od ovog sranja koje ovde mi vozimo ne bismo li malo izasli iz grada i nasli svrhu nasim masinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Honda VFR 1200 DCT Africa 1100 DCT BMW S1000RR M Yamaha Xmax 400 Yamaha Nmax 125
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha Tracer 900 GT, 2021. godište, Touring, vozilo prešlo 2800 km, Voždovac. Cena 4.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

Kakva tragedija, odmah sam ga prepoznao u oglasima sa jezom u kicmi...

Promenio član 6.5 Creedmoor
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja