Jump to content

Moto Zajednica

Trokira mi motor hitno pomoc?!?!?

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav uzeo sam liberty-a 2000' pre nekih 2 meseca vozio sam ga mesec dana i krenuo je opasno da trokira a na motoru su stavljeni novi namotaji nov cdi bobina svecica i sam kabel od bobine do svecice.

Ti isti namotaji su mi pregoreli pa je motor bio kod majstora mesec dana jel nema da se nadju na trzistu delovi bar namotaji ne onda smo nasli alternativu poslali smo da nam odrade namotaju nov namotaj za paljenje to je izaslo 50e i evo nema dva dana kako sam preuzeo motor trokira opet i kad sednem na motor upalim ga pri davanju gasa nece da krene uopste samo se cuj bur bur bur i krene dobije gas i samo krene

Hvala svima na pomoci u napred ko se razume u ovaj motor stvarno bi znacilo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Dobro bozic-u, kako je to hitno? Dva meseca, ej, dva meseca i sad kao juhu, forum, hitno mi je! Kod kog majstora si bio? Ime i prezime i adresa radionice, kao drugo a kao prvo, lepo se predstavi u delu foruma namenjenom za to (ko si, odakle si, koji motor voziš) jer je to jedini način da razveješ i najmanju sumnju da si trol. I budi bez brige. Ima ovde dovoljno poznavalaca tematike, voljnih da pomognu, siguran sam u to. Samo lagno, bez "hitno".

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Stvarno ozbiljni zahtevi na vozilu su uradjeni. Valjalo bi da pronadjes savesne majstore kad si vec nasao problematicno vozilo. Strpljenja i sve ce se resiti uz dovoljno novca i znanja.
Znas ono: most ili cuprija

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja