Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem prvi motor...

Recommended Posts

• Drug član, 2019 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre 8 sati, zlig0r je napisao:

dok recimo kontam da je mali broj ljudi koji ce da proda R1 i predje na virago 535... :)

Kad dodješ u odredjene godine... Tada! Zato su i napravili više "klasa" motocikala... Za pionire, omladince, švalere... pa do dubokih penzionera:)

Evo, ja planiram u 80-im da sednem ponovo na Vulcana:)

(postoji samo jedan mali problemčić tj. zebnja-da li ću moći da sednem tj. ustanem? :jee:

P.S.  ja počeo kontra... prvo čoperi...Ni pomišljao nisam... od onako mirnog, suptilnog dečka do napaljenog matorca... Auuu

Uglavnom se otprilike ima neka predstava od želje, pa predispozicije(ne ide da sedneš na visok motocikl sa visinom od metar i prs'), stil i način vožnje dolaze sa iskustvom... onda dolaze mogućnosti i td. 

• Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 2019 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA
Pre sat vremena, bajker71 je napisao:

@shoyyka druže, kakva je kod tebe situacija po tom pitanju za ovu godinu?

U kazni sam... (bez nanogice) :)

• Haha 1

• Slow rider, 620 postova
  • Motocikl: Honda NC750X 2021

Kriterijum za pretragu na PA je:

Do 4000e

Preko 250ccm

2000god i mlađe 

Naked, Touring, Adventure

I onda sortiramo od mladjeg ka starijim, pa sta izadje :)

Naletesmo i na Apriliju Shiver. Zna li ko šta o njoj? Generalno o modelu

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia Shiver, 2008. godište, Naked, vozilo prešlo 19000 km, Beograd. Cena 3.700 € - Motori - Polovni Automobili

• Zainteresovan, 936 postova
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

kao sto spomenuh ranije, ja shiveru ne nadjoh manu...i da nisam odlucio da je vreme za motor sa 0 na satu, nema sanse da bih je skoro prodavao...predobar motorin! inace, ovaj sa linka nema ABS, on se nalazi u ralici, a ovaj ralicu - nema...kao ni prsten na prednjem tocku...

inace, tri moda voznje - touring - sport - -rain,  ride by wire , USD viljuska, ABS...jedina zamerka koju je imala, je poskakivanje na dodir gasa, jako nemiran motor, no to sam resio kao i svi - O2 emulatorom koji je plug&play...od njegovog kacenja - potpuno drugi motor, miran a odziv gasa fenomenalan...

Screenshot_20210724-221252_Gallery.jpg

Promenio član zlig0r
  • Hvala 1

• Slow rider, 620 postova
  • Motocikl: Honda NC750X 2021
Pre 3 sati, zlig0r je napisao:

kao sto spomenuh ranije, ja shiveru ne nadjoh manu...i da nisam odlucio da je vreme za motor sa 0 na satu, nema sanse da bih je skoro prodavao...predobar motorin! inace, ovaj sa linka nema ABS, on se nalazi u ralici, a ovaj ralicu - nema...kao ni prsten na prednjem tocku...

inace, tri moda voznje - touring - sport - -rain,  ride by wire , USD viljuska, ABS...jedina zamerka koju je imala, je poskakivanje na dodir gasa, jako nemiran motor, no to sam resio kao i svi - O2 emulatorom koji je plug&play...od njegovog kacenja - potpuno drugi motor, miran a odziv gasa fenomenalan...

Screenshot_20210724-221252_Gallery.jpg

Hvala na detaljnom objasnjenju

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja