Jump to content

Moto Zajednica

Gsxr k1 problem

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: Suzuki gsxr

Pozdrav drugari. Javio se neki problem na suzani pali iz prve bilo da stoji jedan dan ili dve nedelje pustim ga da digne temperaturu nekih 40. 50 stepeni kad krenem tako me cimne i trokira oce kicmu da mi slomi i onda ja stisnem malo veci gas on krene ono prprpr i na nekih 4 do 5 hiljade obrtaja ko da me neko ispali iz pracke. Dizne ciscene i proverene pre dva meseca pumpa ciscena i proverena kad i dizne odlican pritisak 2.5 bara kad sam vratio dizne i pumpu iso ok opet i tad imao knedlu al vrlo malu takoreci neosetnu al sad dok ne probije oce kicmu da mi slomi. Interesuje me vase misljenje bobine svecice kablovi koje daju struju dizni il kablovi koji daju struju bobinama  ili smesa goriva i vazduha. Poenta je sto su simptomi trokiranje i trzanje iz dana u dan sve gori. 

Promenio član Maxmax

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
Pozdrav drugari. Javio se neki problem na suzani pali iz prve bilo da stoji jedan dan ili dve nedelje pustim ga da digne temperaturu nekih 40. 50 stepeni kad krenem tako me cimne i trokira oce kicmu da mi slomi i onda ja stisnem malo veci gas on krene ono prprpr i na nekih 4 do 5 hiljade obrtaja ko da me neko ispali iz pracke. Dizne ciscene i proverene pre dva meseca pumpa ciscena i proverena kad i dizne odlican pritisak 2.5 bara kad sam vratio dizne i pumpu iso ok opet i tad imao knedlu al vrlo malu takoreci neosetnu al sad dok ne probije oce kicmu da mi slomi. Interesuje me vase misljenje bobine svecice kablovi koje daju struju dizni il kablovi koji daju struju bobinama  ili smesa goriva i vazduha. Poenta je sto su simptomi trokiranje i trzanje iz dana u dan sve gori. 

Ja bih krenuo od svećica i kablova za početak. Nakvasi motor i u mraku ga upali da radi na ler, videćeš varničenje oko motora ako su kablovi loši, proveri i svećice naravno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: Suzuki gsxr

Nema kablova jedino one zice od dzekova sto se ubadaju na bobine uzgred ne napisah koji je motor gsxr k1 750

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Ispod sica imas konektor za dijagnostiku, parčetom žice oguljenom sa obe strane premosti crveno-beli sa crno-belim kablom.Daj kontakt i dole desno na satu gde obično bude temperatura vode, ispisat će kod greške.Oduzmi kontakt, izvadi most, vrati gumu na konektor pa sic.Potom traži po pronađenom kodu opis greške i lek za bolest.

Promenio član icecool

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
Nema kablova jedino one zice od dzekova sto se ubadaju na bobine uzgred ne napisah koji je motor gsxr k1 750

Mogu biti i konektori u dzekovima, treba sve to pretrestri kompletno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: Suzuki gsxr

Daa iskreno ja najvise i sumnjam u njih. Mogu biti konektori u dzekovima za dizne a isto tako oni za bobine 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: Suzuki gsxr

E sad zato i pitam po simptomima mozda mi neko moze reci o cemu je rec ili je imao neko takav il slican problem da mu se tako odrazava na motor pa samim tim i sta je bio uzrok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Kod njega se otera motor.Neverujem da će neki savet tu da pomogne.Ovo je posao, i moraće da košta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: Suzuki gsxr
pre 3 minuta, icecool je napisao:

Kod njega se otera motor.Neverujem da će neki savet tu da pomogne.Ovo je posao, i moraće da kosta

Nije problem da kosta problem je daljina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: Suzuki gsxr

Ma nece ni ja mericu unimerom otpor jbga zamenicu bobine drug mi vozi k1 600 mislim da su iste tako da cu bar  neku sumnju da otklonim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja