Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1100RT

Recommended Posts

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Kupljen zimus bez probe, u maju nam čovek doterao....tek registrovan i servis urađen, napravio krug od 50km i ide u oglase.... nije to za mene:)

Dogovor za sve

link na kp i polovni automobili

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW R1100RT, 1997. godište, Touring, vozilo prešlo 82750 km, Sremska Mitrovica. Cena 2.690 € - Motori - Polovni Automobili

 

https://novi.kupujemprodajem.com/motocikli/bmw/bmw-r1100rt/oglas/119563398?filter_id=

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Nismo imali motor 8god. u kuci ....zena sad nece ni da proba da se provoza...meni je tezak, za grad neupotrebljiv, od usrane korone ne mozes ni putovati nigde...resili da prodamo i to je to

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ajd srecna prodaja.

Nisi ti bio u Savskoj, noc bila, pre 10ak dana na semaforu? Isti ili slican bmw, ja stao pored, malo popricao s koljegom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 6 sati, Boriša je napisao:

Nismo imali motor 8god. u kuci ....zena sad nece ni da proba da se provoza...meni je tezak, za grad neupotrebljiv, od usrane korone ne mozes ni putovati nigde...resili da prodamo i to je to

E moj druze,, ako nece tvoja zena na motor, uvek ima koja hoce. Nekad davno dok sam bio mlad, dobio savet od starog motorasa; Kaze, vidim da volis motore, zato pazi kakvu ces ozeniti. Ja poslusah savet i evo moja sedi vec pedeset godina iza mene. Srecna prodaja.

  • Sviđa mi se 7
  • Haha 1
  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 40 minuta, Dane Deda je napisao:

E moj druze,, ako nece tvoja zena na motor, uvek ima koja hoce. Nekad davno dok sam bio mlad, dobio savet od starog motorasa; Kaze, vidim da volis motore, zato pazi kakvu ces ozeniti. Ja poslusah savet i evo moja sedi vec pedeset godina iza mene. Srecna prodaja.

Moja je iza mene 41 godinu.

Doduše trenutno je na rehabilitaciji nakon povratka iz Trebinja. 

Prekjuče joj skinuli gips(ovi). 

Promenio član zika56
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Evo bio covek iz Aleksinca cak danas...probali on i sin, gledali...sve ok...cena moze malo dole...moze...ajde da se dogovorimo za papire, nedelja je overicu sutra kod notara...ajde...daj nam amss potvrdu da vidimo...wtf?...nemam ja to ...nije prva registracija, evo saobracajna i polisa,  niko mi nije trazio kad sam ga registrovao, od 2017 je  u Srb.....mooolim ...nemas, ajde zdravo onda, znao sam da nesto nije u redu ...sta smo se cimali 600km....i odose jbt....:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 17.7.2021. at 11:47, badzabajker je napisao:

A šta je za tebe?

Motka preko ledja ili Burgman 650,da ne lajem dalje:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Aj sad ozbiljno, motor registrovan i vozi se u Srb, kakve onda treba potvrde, mozda da li je muskog pola. ili sta vec.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@Boriša pametnjakovici, ako vec znaju da postoji "amss" potvrda, ima na sajtu ABS provera statusa uvezenih vozila, ukucaju VIN i ako izadje da potvrda sve je cisto.

Mozes i na nekom tehnickom da ti izvuku iz baze ako nemas original, bice kopija ali je bitno da postoji u bazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 4 minuta, Dane Deda je napisao:

Aj sad ozbiljno, motor registrovan i vozi se u Srb, kakve onda treba potvrde, mozda da li je muskog pola. ili sta vec.

Ako nema potvrdu (u bazi ABS-a) a reg. prvi put 2017 onda je verovatno ocarinjen pre 19.04.2014 u tom slucaju treba kopija carinske svaki put kada se radi teh. jer se ista prilaze uz zapisnik o vrsenju teh. pregleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ja imam taj slučaj sa autom. Uvezen 25.05. 2014. uvek mi traže papire od uvoza. imam kopije, pokažem i gotovo. U stvari kada jednom registruješ onda više ne traže ako uvek ideš na isti tehnički pregled.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Izgleda da je bila operacija: ubijam cenu...Stariji je covek nije izgledao neozbiljno, da ne lajem puno stvarno mi niko nikad tu potvrdu nije trazio..zvao me jos jednom posle sat ipo vremena, bili su do Ns a jos neki motor da pogedaju...nismo nista uzeli i kao za koliko si rekao da bi dao motor  (izgovara 100e manje od dogovorenog)....idemo dalje:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
ABS.GOV.RS

Agencija za bezbednost saobraćaja, Republika Srbija

 

Ukucaj ovde vin i videces da li ima, nece izaci cela potvrda ali ces videti datume kada je sta radjeno, cisto ako opet neko pita.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Zvao sam jednog sto ima agenciju za reg....kaze na svakom tehnickom mogu tu kopiju da izvuku....Ne zameram ja nikom nista i 50e gore dole, volim i ja da se cenjkam... nego bre prodjes pola Srbije ej 

Promenio član Boriša
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R
Pre sat vremena, Boriša je napisao:

50e gore dole, volim i ja da se cenjkam... nego bre prodjes pola Srbije ej 

Oni vole mnogo vise od tebe :jee3: , ebo 600km , merak im :stabre:

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Sve sto sam hteo da kupim kad sam imao para nije bilo po oglasima, ovog crvenka bi uzeo na prvu bez razmisljanja da me finansije ne koce, otkad je na oglasima ne ispustam digitron, jos juce u Nisu prodje takav zeleni pored mene- lutka. Srecna prodaja:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

I ja ga gledam od kako se pojavio, pričam sa drugarima, extra mašina...problem je što se 90 % vozim po gradu...a nije isto krenuti sa njim za Trebinje, Banja Luku itd. iz Bgd-a, i sa mojim skuterom...ovo je lađa, a da držim dva, ne mogu...

Uf, odoh mnogo u off...sorry

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nikakav problem za voznju po gradu osim donekle za provlacenje izmedju kolone vozila. Mislim da je to više do ličnog afiniteta i osećaja. Za niže vozače ima 3 položaja sedista. Nisko težište. Zadnja guma 160/60. Jeste gabaritan al je agilan. Kao da si ozenio odbojkasicu a imas 175 cm. .
Sve vec ima i nista ne moras da mu ugradjujes. Osim nekih dodatnih svetala koje i ne znas di da turiš jer moraš da bušiš. Prede i sa sintetikom i sa jeftinim mineralnim uljem u sva tri rezervoara (tranny, masina, fd).
Ono sto je najinteresantnije je da se uporedi sta se za ove pare dobija od touring motora sa tom opremom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja