Jump to content

Moto Zajednica

Bolovi tokom voznji i resavanje istih

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Bec
  • Motocikl: BMW F800GS

Da probas sa cepicima za usi?

Mozda ti buka od strujanja vetra stvara dlavobolju. Ja imam taj problem dosuse samo kad peglam duze po autoputu.

 

Da li imas neku dioptriju, cudno da ti vise kaciga ne lezi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 2 sati, z ivan je napisao:

Da probas sa cepicima za usi?

Mozda ti buka od strujanja vetra stvara dlavobolju. Ja imam taj problem dosuse samo kad peglam duze po autoputu.

 

Da li imas neku dioptriju, cudno da ti vise kaciga ne lezi?

Iskreno nisam razmisljao o tome za buku od strujanja vetra. Moguce i da je do toga. Gde ima da se kupe ti cepici za usi? 

Od tih 10 tak kacige samo mi jedna nije legla. Ostale kacige su dobro legle a one 2 sto sam nabrojao su bas bas legle.  Nego kakve veze ima dioptrija sa tim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne znam kako ti nije neprijatno da vozis sa otvorenim vizirom sve vreme, ja mislim da je 100% od toga skoro sam siguran da bi i mene bolela glava da tako vozim. Meni je neprijatno cak i po gradu, a kamo li na otvorenom putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Upravo sada, aca-pn je napisao:

Ne znam kako ti nije neprijatno da vozis sa otvorenim vizirom sve vreme, ja mislim da je 100% od toga skoro sam siguran da bi i mene bolela glava da tako vozim. Meni je neprijatno cak i po gradu, a kamo li na otvorenom putu.

Vizir mi je u gradu otvoren jer tad bolje cujem sta se desava oko mene a i lakse se dise. I kad izadjem iz grada zaboravim da spustim vizir dok ne vidim da me bas jako udara vetar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Bec
  • Motocikl: BMW F800GS

Jednokratni cepovi u bilo kojoj apoteci...

Ako ne nosis naocare tokom voznje a trebao bi, moze da dovede do glavobolje. Pogotovu kod otvorenog vizira gde oko uglavnom nije u prirodnom polozaju nego se konstantno stiti od vetra (kao da zmiris).

Ako nosis naocare mozda te bas to zulja i stvara glavobolju.

I dalje sam misljenja da ako imas isti problem sa dve razlicite kacige da onda problem mozda i nije u kacigi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 4 minuta, z ivan je napisao:

Jednokratni cepovi u bilo kojoj apoteci...

Ako ne nosis naocare tokom voznje a trebao bi, moze da dovede do glavobolje. Pogotovu kod otvorenog vizira gde oko uglavnom nije u prirodnom polozaju nego se konstantno stiti od vetra (kao da zmiris).

Ako nosis naocare mozda te bas to zulja i stvara glavobolju.

I dalje sam misljenja da ako imas isti problem sa dve razlicite kacige da onda problem mozda i nije u kacigi.

Imam sa 3 razlicite kacige. Jer i sa mojom proslom kacigom sam imao isti problem, sad sa ovom u juce sa onom od drugara. Naocare ne nosim uopste a mozda bi trebalo jer vidim slabije na levo oko, ali nikad nisam bio kod ocnog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja