Jump to content

Moto Zajednica

Klasična priča "nisam te videla"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

Nisam mislio da ću ovako brzo ovo da pišem ali eto juče kad sam se vraćao sa posla vozilo ispred mene je naglo promenilo smer pošto je na tom delu put malo uži isprečilo je obe trake ja nisam imao gde krenuo sam levo da izbegnem i ona je krenula levo verovatno da na tom putu uradi polukružno ne znam samo kako bi uspela uglavnom udario sam je bočno u vrata i završio pod njenim autom jel možete da verujete da nije stala dok auto nije udario u ivičnjak e sad mene zanima na motoru nemam puno oštećenja a pošto čekam poziv na sud da li smem da ga sređujem ili da čekam izvinjavam se na dužem tekstu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ako je ona kriva, ako se tako utvrdi, onda moraju da urade uvidjaj motora iz osiguravajuce kuce. Sto znaci da ne smes nista da diras dok ti oni ne kazu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Uff, zavisi od situacije na uviđaju, ali na sudu može reći da je dala migavac da skrene ili tako nešto. Desilo se i meni, lik nije dao migavac, ja krenuo u preticanje, on levo na mene, ja na kočnicu, udarim ga, ali malo, u zadnje levo krilo. Šteta minimalna, neka kamera, nema svedoka, pozovem poznanika policajca kaže mi da postoje šanse da dobijem makar delimično krivicu, ako nema štete i povreda da iskuliram policiju. Kaže svako svoje nek popravi. Eto, nimalo prijatno saznanje. Nadam se da ćeš isterati pravdu

Послато са M2007J3SY помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i
Ako je ona kriva, ako se tako utvrdi, onda moraju da urade uvidjaj motora iz osiguravajuce kuce. Sto znaci da ne smes nista da diras dok ti oni ne kazu
Ako si osiguranik i član AMSS-a, imaš pravo na besplatnu procenu štete od strane AMSS-a. Taj dokument ti može mnogo pomoći kasnije kod naplate osiguranja. Dakle kad NJENO osiguranje uradi procenu štete (nezavisno od toga da li ćeš cimati privatno drugog procenitelja) možeš popravljati motor

Послато са M2007J3SY помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
3 minutes ago, stryker_026 said:

A nisam kod njih nemam ništa iskreno ja bih samo da se to što pre završi uopšte ne razmišljam o parama

Strpi se, ako je ona kriva onda ce njeno osiguranje da posalje procenitelja da ti pogleda moto

 

To tako ide i ne moze drugacije

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

Žmigavci dva su oštećena iskrivila mi se poluga prednje kočnice ima izguljene farbe na toj strani gde je klizao ulubljen auspuh hladnjak je koliko sam video čitav 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Meni se slična stvar desila samo kolima. Čovek jednostavno nije stao na znak stop... Ne diraš ništa dok ne dođe procenitelj štete iz osiguranja, takođe čekaš da policija izveštaj okači online kako bi tvoje osiguranje moglo da skine izveštaj. Onda nakon toga ideš u njeno osiguranje i prebijaš sa njima štetu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc
1 hour ago, ser said:

Jel si je u prednja vrata udario?

Cekaj zapisnik, nemoj nista da radis. 

Ako ti se bas vozi, vozi ga tako...

Da u prednja i završio sam pod auto žena me uopšte nije videla kaže auto stao tek kad udario u ivičnjak suprotne trake i morala da se vrati u nazad da mogu da se izvučem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

E mislim da ima neka fora da ako te udari drugo vozilo iza stuba vozacevih vrata dok si ti bio u preticanju ili u drugoj traci onda je on kriv ali nisam siguran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ja sam kočio. Da sam čekao da ga udarim u prednji točak, ko zna kako bih završio. Udario sam ga u zadnje krilo i zadnja vrata. Lik mi rekao "jbg, nisam te video, nadoknadi ću ti štetu", nakon par dana kad sam ga pozvao kaže mi "ti si kriv, udario si me odpozadi, raspitao sam se". Ja mu se lepo zahvalim i platim iz svog džepa

Послато са M2007J3SY помоћу Тапатока



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

Evo sad čekam red zakazali mi konzrolu od juče a nisam ni pokušao da kočim video sam da ništa ne bih postigao ovo što sam uradio bilo je da prođem sa najmanje štete

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

Ne znam koliko je kao dokaz prihvatljiv snimak sa onih akcionih kamera... mada to bi znacilo da gde god krenes moras da nosis to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Šta da se uveri kad u ogledalo gleda samo kad se šminka? A pogled preko ramena da ne spominjem...

Послато са M2007J3SY помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

Meni se skoro desilo u surcinu da sam krenuo da preticem i lik ispred mene je samo krenuo skrenuo u levu traku. Jedva sam ga izbegao. Na kraju sam stao pored lika i vidim da je sa cerkom u kolima. Kad sam mu rekao da je mogao da me obori rekao je "jbg nisam te video , sta sad" ni izvini. Kad sam ga pitao jel bi mu to bio ok izgovor da je isto tako neko udario njegovu cerku on me napusio i poceo da preti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc
1 hour ago, Xnikolax said:

Ne znam koliko je kao dokaz prihvatljiv snimak sa onih akcionih kamera... mada to bi znacilo da gde god krenes moras da nosis to

Ne znam ali meni je bila u planu kupovina jedne do kraja ove nedelje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja