Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav i bolje vas nasao

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Zdravo svima, 

Nemanja iz Nisa ovde - 30 godina zivota i 12 godina sa B kategorijom. Napokon je doslo vreme da mogu sebi da priustim jednog dvotockasa, pa se nadam da ce ovaj forum moci da me uputi u pravom smeru. 
Trenutno razmatram koju skolu u Nisu da upisem, pa ako imate savet za skolu ili konkretnog instruktura, molim vas podelite. 
Vozio sam neke skutere kratko pre nekih 10ak godina, tako da bih voleo da dobijem korektnu obuku.

Sto se tice motora, voleo bih da posedujem novu Hondu Rebel 500, ali verovatno cu za prvu sezonu uzeti Keeway Speed ili Yamahu YRB125 koju svi predlazu... ako uspem da nadjem i ako polozim, naravno :)

Pozdrav i nadam se da cemo se fino druziti.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki z1000sx

Pozdrav,

 

Prva ljubav zaborava nema, meni je prvi motor bio keeway speed imogu ti reci da mi je bio extra za ucenje uz malo odrzavanja i jos manju potrosnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: R1200gsa

Pozdrav iz komšijskog grada, dobrodošao medju vozače motocikala...pošto ti svi predlažu da uzmeš Keeway Speed ili Yamahu YRB125, ja ti predlažem da uzmeš odmah što ti srce želi, a to je Honda Rebel. Batali priče da treba da prodješ kroz sve kategorije, imaš dovoljno godina, uzmi ono za čim ti srce zaigra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Dobrodosao, poslusaj starijeg (mozda i najstarijeg na forumu sa preko pedeset godina na dva tocka) kreni od manjeg motora, pa kad osetis da si za veci ti menjaj kubikazu.:BJB1:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav iz Niša. Ja neću da ti pričam od koje kategorije i kubikaže da kreneš ali ću ti preporučiti auto školu i instruktora kod koga sam ja skoro završio obuku i položio za A. Možda nije po pravilima foruma reklamiranje pa ću ti poslati na p.p. ako te interesuje moje iskustvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja