Jump to content

Moto Zajednica

Set za reparaciju slavine ili slavina za Hondu Hornet 600 2002.

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Buđanovci (Ruma)
  • Motocikl: Honda Hornet 600

Pozdrav sima. Potrebna mi je slavina za gorivo za Hondu Hornet 600 2002. godište. Pokušao sam prvo da nađem set za reparaciju slavine, ali nisam uspeo, pa sam onda hteo da kupim komplet slavinu, što takođe nisam uspeo, bar ne u Srbiji. Zvao sam Hondu u Srbiji i rekli mi da može da se poruči, ali da se čeka 3-4 nedelje, a meni treba za najviše 10 dana. Ima li neko iskustva sa slavinom ili neki predlog i koliko je pametno izbaciti je skroz? Ukoliko je ne nabavim u narednih nekoliko dana moraću to da uradim. Hvala

Promenio član LjubinkovicR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Ima da se naruči,Ebay,Wemoto, i još neki sajtovi za motorcikle ali dostava traje do dve nedelje tako da ti ostaje da se snađeš.Možeš ubaciti aftermarket slavinu ali za kratko vreme nije preporučljivo na duže,mada su neki to koristili i na duže staze.Normalno govorim i o setovima za reparaciju i o originalnim slavinama za naručivanje.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Buđanovci (Ruma)
  • Motocikl: Honda Hornet 600
Pre 2 sati, LjubinkovicR je napisao:

Pozdrav sima. Potrebna mi je slavina za gorivo za Hondu Hornet 600 2002. godište. Pokušao sam prvo da nađem set za reparaciju slavine, ali nisam uspeo, pa sam onda hteo da kupim komplet slavinu, što takođe nisam uspeo, bar ne u Srbiji. Zvao sam Hondu u Srbiji i rekli mi da može da se poruči, ali da se čeka 3-4 nedelje, a meni treba za najviše 10 dana. Ima li neko iskustva sa slavinom ili neki predlog i koliko je pametno izbaciti je skroz? Ukoliko je ne nabavim u narednih nekoliko dana moraću to da uradim. Hvala

Ako neko zna da set za reparaciju za neki drugi motor odgovara za Horneta neka mi javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja