Jump to content

Moto Zajednica

Honda ST1100 zamena za Custom, Chopper motor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Zbog sve manje slobodnog vremena za duže ture, (a i zbog godina :)), menjao bih Pan Evropu za neki Custom - Chopper od 750 ccm na dalje.

Važno mi je da je gabaritan i da ima snage za dvoje.

Moji motori su uvek u približno fabričkom stanju i potpuno ispravni, redovno servisirani, što i znaju ljudi sa foruma koji me poznaju, tako i da je ova Honda u perfektnom stanju sa 100 % fabričkih delova od najmanjeg šrafa. Jedino je sedište prerađeno ali na bolje. TCS - ABS, 1996 godište sa 58600 km pređenih.

Ako neko ima i želi da se menja neka ostavi ponudu. Prodavao nebih, jer ću onda biti bez motora

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

I ako sam se nećkao, hoću - neću, ipak ide prodaja ovog odličnog motora. Definitivno sam ostareo da bih se rvao sa ovom grdosijom :)

Za tri + godina koliko je kod mene prešao sam nekih 6000 km, svake godine urađen mali servis, zimus promenjeno kočiono ulje i u kvačilu, semerinzi na viljušci sa uljem. Sve ispravno na motoru, pogotovo ističem ABS jer mnogi imaju grešku na istom. Znači, potpuni ispravan motor

Mogu samo da kažem izuzetno kvalitetan i pouzdan motor, nigde tragova korozije, nije forsiran ni silovan. Moja neka brzina vožnje je bila od 90 - 130 km/h što je kod njega oko 3000 obrtaja i potrošnja do 5 litara

Ima pripremu za navigaciju (Prestigio) 

 

CENA 2.800 EUR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

ista priča ista muka.potvrda za abs, retko koja ima da radi.ja kod sebe menjao sve dok nisam došao do toga da je prednji modul pokvaren i da polovan košta oko 150eur.odličan motor ali za putovanje po ravnijim predelima.

Problem što teško idu prodaje i zamene.Ja već počeo da razmišljam o preradi istog u cruzer ali ovaj put bez igranja sa ramom kako bi mogao da ga registrujem kad dođe vreme.

srećno u prodaji

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Može zamena za Megana kabriolet isključivo benzinac 1600 ccm sa tvrdim krovom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja