Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSXR 600 od L1 pa do kraja

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 L7

Pozdrav,

 

Nisam nasao ovakvu temu a interesuje me iskustvo vozaca koji imaju ove modele. Posle 2 godine voznje hocu da kupim novi motor koji je inace moja prva zelja a to je upravo gsxr od 600cc. Gledao sam modele kako sam naslov kaze od L1 pa do kraja jer sam cuo da je 2011 godine pusten taj noviji model koji je sve do kraja proizvodnje ostao isti, tako sam odprilike i nasao da pise uglavnom. E sad ide ona caka, cuo sam da je ipak 2013 model sa otklonjenim greskama i da je od te godine model ostao do kraja isti kao i svi naredni, pa me interesuje misljenje ljudi koji voze ovaj model u ovom rasponu godista kakva su njihova iskustva? Nasao sam na stranom forumu jedino da se moze desiti FI problem kako ga oni zovu ili kod ubrizgavanja goriva sto dolazi do gusenja i gasenja motora, sad ne razumem se toliko bas da bi znao koliko je to veliki problem ali navodno su neki ljudi pisali i da su vracali i resavali se motora tih godista upravo zbog toga. Ovaj motor gledam da uzmem sto se kaze da ostane kod mene godinama i primetio sam veliku razliku u ceni upravo izmedju 2012 i 2013 godista, cak i do 2000e cenovne razlike, sto je dalje produbilo moju sumnju o stvarno nekom problemu koji poseduju ti raniji modeli, naravno da to ne mora biti svaki model ali da ih ima dosta i da se desavalo. Kakva su vasa iskustva, zna li neko nesto vise?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja