Jump to content

Moto Zajednica

Daytona Motors Maverick 500

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 318 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Standardno gledanje najnovijih oglasa na PA, i zanimljivo otkriće danas :D Očigledno bi svi stopama Benellija.

 

Agregat 1/1 kopija Hondinog CB500, 471cc/35kw.

 

Full led osvetljenje, Kayaba podesivo ogibljenje, Nissin kočnice, Bosch struja,  19/17 tubeless s Metzeler gumama u fabričkoj ugradnji.

12v/usb, crash barovi, nosač kofera, štitnici za ruke, štitnik agregata -  u fabričkoj opremi, sa sve gelom u sedištu :aha: 

Rezervoar 20l, što bi u teoriji trebalo da bude laganih 450-500km sa ovakvim agregatom.

 

Uvoznik isti kao za Zontes, 4 godine garancije. Zanimljiva priča, meni dizajn mnogo privlačniji od Benellija, i početna cena malo iznad 502x

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Daytona Motors Maverick 500, 2021. godište, Touring, Beograd. Cena 6.650 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

 

Na youtubeu nema previše materijala, uglavnom sa istoka, vidim da su počeli prodaju i u Grčkoj.

 

 

daytona1.jpg

daytona2.jpg

daytona3.jpg

daytona4.jpg

daytona5.jpg

daytona6.jpg

daytona7.jpg

Promenio član JunioR.
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

Skroz interesantan bajk. Sa motociklima je isti trend kao u auto industriji, taj crossover segment je nesto najtrazenije trenutno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Lepo izgleda, sto jes jes...
A gabariti npr u odnosu na TRK?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2026 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

А и Бенели је ипак познат бренд

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Evo ovde ću da zalepim jedan, od XY, link...koji bi možda bolje išao u temu o kinezima...ali čisto onako ilustracije radi.

 

WWW.GOOGLE.COM

So what’s the deal with Chinese motorcycles? You’ve been told that they're nothing but trouble, but that’s...

 

Priča je već ozbiljno prežvakana i mnogi je znaju...ali suština šta je.

Proizvodnja svega i svačega je odavno na dalekom istoku. Neki već imaju ozbiljno iskustvo i ko malo duže prati šta se dešava sa moto robom odatle, mora da primeti da je kvalitet u izradi ipak bolji nego ranije. Ima tu puno problema i problemčića....i tu dolazimo do srži. Potrebna je ozbiljna postprodajna podrška i stvari će da idu u pravcu afirmacije onoga ko tako radi..kako god da se zove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Royal Enfield Himalayan

Ima li ko vise informacija o ovom motoru? Gledam uvoznik je otomoto doo... kada probam da udjem na njihov sajt www.otomotodoo.rs

FireFox mi izbaci warning...a kvalitet sajta im je ravan nuli, verujem da bi srednjoskolac bolje to uradio.

Promenio član Envy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1395 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Taj otomoto je koliko mi se cini na zrenjaninskom putu u blizini autocacka (beograd).

Ako je to to ni radnja im nije nista bolja od sajta, cesto vidjam ispred radnje neke polovnjake. 
Jeste im sajt katastrofa, ovo je sve sto sam uspeo da nadjem kod njih na sajtu o ovom modelu, ni opis ni sta ima od opreme

 

B8D56E9E-652F-4D52-8020-8BD871867F15.jpeg

Promenio član Sharky - Alex

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Royal Enfield Himalayan
Pre 2 sati, Sharky - Alex je napisao:

Taj otomoto je koliko mi se cini na zrenjaninskom putu u blizini autocacka (beograd).

Ako je to to ni radnja im nije nista bolja od sajta, cesto vidjam ispred radnje neke polovnjake. 
Jeste im sajt katastrofa, ovo je sve sto sam uspeo da nadjem kod njih na sajtu o ovom modelu, ni opis ni sta ima od opreme

 

B8D56E9E-652F-4D52-8020-8BD871867F15.jpeg

Imaju na polovnim automobilima lepo opisano. Zvao sam ih na telefon, momak je zvucao pristojno, pitao sam ga o motoru, kao hondin motor, vidi se da je ucio sta da kaze :)

Riskantno uzeti... makar u Srbiji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Royal Enfield Himalayan
pre 5 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Prodjem bar jednom dnevno pored radnje. Cim se vratim sa odmora svraticu bas da vidim kako izgleda uzivo ako ga imaju na stanju.

Eh, da... Dok je pricao kako sta, rekao je da ima garancija 3 godine, a na Polovnim automobilima pise 4..kada sam ga pitao, u cemu je stvar, rekao je da je garancija od 4 godine za Grcku, a 3 za Srbiju ^_^ .

Navodno, los kvalitet goriva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1395 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Kad smo kod grka moram da odem malo u off…

trenutno sam na Tasosu, Grci bas voze i to voze sve i svasta od motora, vecinu motora/skutera prvi put i vidim, a zanimljivo mi, kljuc stoji u skoro svakom parkiranom motoru i to gde god da je parkiran. Perionice bas i ne vole puno, retko koji je cist i uglancan. Vidi se da im motor sluzi da se odvezu od tacke a do tacke b i to je to.

Promenio član Sharky - Alex
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja