Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Napokon sam našao vremena da neke stvari sortiram u podrumu a poklapa se sa mojim dolaskom u Srbiju i red je da ih prosledim dalje. Neću da zahtevam bilo kakva dobročiniteljska dela u zamenu za poklone jer smatram da ko hoće, učiniće i pomoći će, ko neće, šta ja tu mogu. Imam svoju decu i njih učim pameti, tuđu neću.

 

Dosta popovanja, što bi se reklo, ne rise Dragane, pređi na stvar.

 

Prvo, kaciga HJC. Moja prva kaciga iz 2010. godine, "Fullface", bez "Pinlock"-a i sa dodatnim zatamnjenim vizirom. Nigde pocepana i oštećena. Redovno održavan enterijer. Kompletne obloge se izvade i operu a to sam redovno činio. Plus uvek nosim potkapu, tako da... Veličina XL. Jeste, glavonja sam. ;) Znam da je više nikad neću nositi jer na novoj imam "Pinlock" i neću nazad.

 

Druga kaciga je, Steelbird. Jeste, dobro sam napisao. Kupljena u Indiji 2014. godine. Ušao u radnju, probao je, taman i kupio je. "Flip-up", sa sunčanim sklopivim dodatkom. Posle probanja je nisam više uopšte koristio jer su svi planovi o nekoj vožnji propali pa sam je samo doneo u Evropu. Cene ovih kaciga su smešne ali samo nama, Indijcima su poprilično nedodirljive. Kvalitet i koliko čega može da istrpi, pojma nemam. Uzeo sam najkvalitetniju koju sam našao i smatram da je taman za nekoga sa manjim skuterom ko se vozika po gradu. Bolje neka zaštita nego nikakva. Veličinu pretpostavljam da je XL jer mi je taman kao HJC.

 

Rukavice. Letnje. Uzete u istoj radnji u Indiji gde sam uzeo i kacigu. Probao i nikad više nisam nosio. Veličina? Pojma nemam, pretpostavljam XL jer su mi te veličine trenutne rukavice.

 

"Last but not least" je nosač tablice. Metalni, obojen u crveno, led osvetljenje je u kesici. Na koji motor odgovara, ne znam. Ja sam ga planirao za moju VFR ali sam odlučio da je ipak zadržim što je moguće bliže originalnom stanju. Odakle mi? Ne sećam se, može biti i da je sa Alija, zaista ne znam ali se čini solidnom.

 

Fotografije slede. Pišite ovde, pp, svejedno.

 

Fotografije slede.

  • Sviđa mi se 10
  • Hvala 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ja bih nosac tablice ako moze, da obradujem Suzany. Hvala

Sent from my SM-A202F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Još nešto iako nema veze sa motorima, na poklon je pa da ne otvaram novu temu. Dobio sam i ja na poklon ali sam u međuvremenu batalio cigare skroz. Humidor za cigare sa ovlaživačem unutra i pokazivačem vlažnosti na kućištu. Tečnost za ovlaživač nemam. Staju i velike cigare a sa pregradom se fino spakuju i manji cigarilosi.8ae7269125706fbd3a083cc646f9da74.jpg1f57126949c72cbbbce9f148f35ca6c5.jpgffce9bd2023aa36cfd9f94c7da141ddd.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1359 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ako neko već nije zatražio humidor dok ovo pišem, prijavio bih se.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Jakna. Moja prva jakna. Kupio sam je kad i onu HJC kacigu. Bila je na neverovatnom popustu u "Polo" prodavnici i služila je dok nisam položio. Posle je nisam obukao jer joj se postava NE skida. Nisam tražio nekog krojača da to radi i menja. Ima sve štitnike (leđa, ramena i laktovi) i nema oštećenja. Veličina i izgled, evo slika.

1b2524001156851498ee3c7a561e31e7.jpg922e01ff27153d3d4b6291b99d76ba1a.jpgfd577950a2a7fbf6830d17eb680008be.jpg148ff788f1a6588c0295f810375437f7.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Pantalone. Vode se kao letnje. Nemaju postavu. Kupio sam ih pre dve godine, slučajno u prodavnici "Louis". Gledao sam nešto drugo, ove bile na popustu a posle shvatim da mi ne stoje. Nemaju štitnike, ni na kukovima, ni na kolenima. Nisu ni nošene.8ff06fc91d55d737f5827c612b18ccca.jpg9f085bbe38974c4b809d61ff7a2cf7ad.jpgac3396a353671c9069477cf2f3e4b71b.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Mene mi se svidjaju pantalone, pa da se prijavim

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Opet poklon, samo što sada veze nema sa motorima. Pumpa za izvlačenje mleka kod dojilja da im ne bi oticale grudi i izazivalo nesnosne bolove. Korišćeno, jeste, ispravno i čisto, jeste. Ako neko poznaje neku kojoj bi ovo bilo od koristi, neka se javi.4c8695b9481a8c1a579c1de64c10c4ee.jpg

  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Dodatno sedište za bebe/malu decu. Koristili smo ga kao putnu vrijantu ali je ubrzo postalo stalna postavka. Sklopivo je a pomoću kaiševa se lako pričvrsti na bilo koju stolicu.14cac833ca12b8fc4c73bd0ad88eafb4.jpga268c1da2474d82a727ebc1fd0a497fa.jpg

  • Sviđa mi se 17
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Da li moze da se koristi kao auto sediste ili je bas kao dodatak stolicama i vec postojecem sedistu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Ne može u auto. Dosta je visoko za auto-sedište, ne znam ni kako bi bilo pričvršćeno u kolima. Predviđeno je za stolice u trpezarijama i slično. Dok je dete malo, ima i svoju ploču za hranjenje, a kad malo poraste može da jede sa stola.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja