Jump to content

Moto Zajednica

Problem pri paljenju

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav ekipa, moj Varadero 1000 ima neki neobičan problem prilikom starta.  Vrti ali ne vergla kako treba.  Majstor mi rekao da promjenimo “frajlauf” promjenio cijeli komplet.  Sve bilo ok 20-25 dana, večeras opet, kao da vrti neki elektro motor ali ne vergla kao aku bušilica stvara zvuk… poslije par pokušaja takvog verglanja akumulator oslabi, a kupljen je u martu ove godine… da li je neko imao ovakav slučaj, kako da riješim ,pomagajte…?!

4E1DCEB8-C40C-4353-A6E1-E33CF5B44AB7.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Иначе фрајлауф се репарира као што сам и пре више пута рекао али треба знати шта и како. У сваком случају нов је најбоља опција, фрајлауф "чува" добро упасуљени агрегат који "прво пали а онда вергла".

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 11 sati, Varadero 1000 je napisao:

Pozdrav ekipa, moj Varadero 1000 ima neki neobičan problem prilikom starta.  Vrti ali ne vergla kako treba.  Majstor mi rekao da promjenimo “frajlauf” promjenio cijeli komplet.  Sve bilo ok 20-25 dana, večeras opet, kao da vrti neki elektro motor ali ne vergla kao aku bušilica stvara zvuk… poslije par pokušaja takvog verglanja akumulator oslabi, a kupljen je u martu ove godine… da li je neko imao ovakav slučaj, kako da riješim ,pomagajte…?!

4E1DCEB8-C40C-4353-A6E1-E33CF5B44AB7.jpeg

Dobar ti je majstor kad je trajalo 25 dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja