Jump to content

Moto Zajednica

Registracija po novom

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha

Pozdrav svima.Zivim u Nisu Doslo vreme za registraciju motora i kazu da od danas ne postoji ni jedan jedini tehnicki koji radi tehnicki za motore na celom jugu Srbije.Ljudi,sta nam je ciniti i da li je moguce da niko nije na celom jugu dobio licencu.Ovo je ogroman problem!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Jer si uleteo na forum bez da si pogledao pravila foruma, otvorio temu sa dramom, a ovakva tema vec postoji, sta drugo da mislim sem da si crno dete?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha

Kao prvo izvinjavam se svima ako  ova tema postoji,ali sam nov clan koji se predstavio i nije nasao temu koja je od danas aktuelna,makar za jug Srbije.U svakom slucaju to opet ne opravdava tvoje ponasanje.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1649 postova
  • Motocikl: /

E ima neka fora, pola tehnickih ne radi do daljnjeg od danas, juce... Zbog nekih vaga ispod valjaka koje mere tezinu, kako sam skapirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha

Bravo za tebe.Ti si meni kralj.Kako ne razumes da ne radi ni jedan jedini tehnicki za motore do daljnjeg na jugu.Ne znam za Beograd i Vojvodinu.Jel treba da ti nacrtam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre sat vremena, ser je napisao:

E ima neka fora, pola tehnickih ne radi do daljnjeg od danas, juce... Zbog nekih vaga ispod valjaka koje mere tezinu, kako sam skapirao.

Vise od pola, nije zbog vaga nego je stigao dopis da teh. koji nisu prijavili po novom mogu na stara ovlastenja raditi po starom pravilniku ali da se ceo postupak snima i cuva, e sad nije klasicno kamera u cosku nego dve visoke rezolucije koje ce pratiti svaku radnju kontrolora i pokriti celu liniju a kako je pravilnik "jasno" definisan postoje neke nedoumice a nedoumica i video dokaz caskom "spuste kapiju" + ispade instaliranje video opreme i cuvanje snimaka ozbiljan i skup poduhvat + neke obavezne opreme nema na stanju za kupiti i ugraditi tako da trenutno u Srbiji msm da nema teh. koji radi vozila preko 3.5t (ima ih na prste nabrojati) + dodato da radili ili ne O2 prikolice (sa naletnom kocnicom) mora se posedovati uredjaj a kosta 200000 ...

Igranka je pocela.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Meni drugar pominje cenu tehnickog od oko 10000din...
Nista zvanicno i provereno ali mi se i kao aber ne svidja!

Sent from my SM-A202F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Još malo pa će tražiti po 100gr. krvi, jebiga treba da provere.Samo su zasrali stvar,kakva su pravila ovi bi i na Spejs šatlu našli falinku.Sviranje da ne kažem čemu ovo čita i omladina pa da ne psujem.A baš bih opsovao.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Nabasao sam na YouTube ,lik mislim da je negde odavde Ja,Ću, ili Pn radi u Americi ima klip kako se radi tehnički u Amerci.Inače ima dosta zanimljivih klipova.Ukucati Parachi izbaci svašta što je snimao,živi piš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


tako da trenutno u Srbiji msm da nema teh. koji radi vozila preko 3.5t (ima ih na prste nabrojati) + dodato da radili ili ne O2 prikolice (sa naletnom kocnicom) mora se posedovati uredjaj a kosta 200000 ...


Preko 3,5t teraju samo naši ugledni privrednici. Njima ne treba tehnički. Baš bi voleo da vidim kako neku mešalicu punu betona isključuju iz saobraćaja i ko će da plati nastalu štetu. Nije to baš da to mogu da drndaju kao mene na skuteru.
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Bez da branim struku, uvek pokusavam biti realan a ne znam da li uspevam.

Nije toliki problem nova oprema (osim cene koja je prenaduvana) ni ti je potreba za tehnicku ispravnost diskutabilna, problem je nesto drugo.

Parametri koje su MUP/ABS postavili, to je problem.

Ovalnost diskova (odlozena ali ce doci na red) fabrika tolerise 40% kod nas 20%, lako mozemo imati novo neispravno vozilo.

Izduvni gasovi, mozete imati vozilo Euro6 norme ali gorivo nije kvaliteta za tu normu.

Razvlacilice (kamione stave na ploce koje tresu trap) kako mozete ocekivati utegnut trao ako vozite po udarnim rupama sa malo puta?

 

Tolerancije izuzetno male ala da smo u Ch a realnost infrastrukture, kvalitet goriva i starost voznog parka ... znate i sami.

Uostalom statisticki gledano tehnicka ispravnost vozila kao uzrocnik nesreca je tek na cetvrtom mestu a zadati parametri kao da je prva i jedina.

  • Sviđa mi se 13
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

E hvala na ovom komentaru!

Baš sam se pitao koliki udeo u nesrećama imaju neispravna vozila? Sve ono što se objavi vezano je za preveliku brzinu i normalno alkohol. Dobro i droge...:D

I telefon!:D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kada bi znao da su neke stvari bile na snazi po 48h ni ti je nebi kupio do zadnjeg trenutka, desetine dopisa je stizalo, pa povuku, pa novi ...

Da su bili dosledni i u dve reci "do tad i tad tako-od tad i tad tako" i kraj, svi bi bili sigurni.

Izmedju drzave i naroda tehnicki je kondom, da drzava ne "navuce bolestinu", nadam se da me razumes, ovo je vreme kapitalizma i privatnik ce stititi svoj interes a narod je kolateralna steta, jbg.

Vidis da su i za izduvne promenili na osnovu novinarskih naslova.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja