Jump to content

Moto Zajednica

Humanitarni skup na Miseluku 8 Avgust 2021

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Početnik

Pozdrav svim clanovia i svako dobro.Poceo sam sa organizacijom jednog humanitarnog skupa na Miseluku,na petlji gde se inace okupljaju ljubitelji auto-moto sporta.U pitanju je humanitarni skup,ali i skup svih auto-moto klubova i udruzenja.Zamisao je da okupim od fica,preko ostalih zastavinih vozila,do ljubitelja nemaca,japanaca,driftera,oldtajmera.trkackih automobila,pa sve do motora od zoljice i skutera,pa sve do copera i svih ostalih.Skup je prijavljen i dobio sam dozvolu da ga organizujem.Drugi "skup" da nazovem je bas taj razlog,sto je nagovesteno da ce se ta petlja izmeniti i da ce biti u drugacijoj upotrebi nego do sada( za druzenje).Taj skup bi da kazem bio jedan od najvecih skupova napravljenih na Miseluku.Bice tu nekih "desavanja",a jos smo u fazi pronalazenja sponzora za neke stvari.Pa bih ovim pozivom voleo da prosirite ovu pricu i da probamo da se okupimo u sto vecem broju.Bice i na tv-u i u novinama,i na radiu.Imamo dronove,profi fotografe i ostalo.Za sada cu okaciti ovaj prvi "flajer" cisto da vam malo upadne u oko za datum,a uskoro stize i drugi,na kom ce biti imena sponzora i racun od deteta za koje se skupljaju pare.Hvala svima koji se budu ukljucili u temu i naravno,svima vama koji budete dosli.

Flajer.png

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Super ideja.Podržavam.

Samo da se rasčisti taj deo Mišeluka jer je sada tu veliko gradilište.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Početnik
pre 6 minuta, djo je napisao:

Super ideja.Podržavam.

Samo da se rasčisti taj deo Mišeluka jer je sada tu veliko gradilište.

Dobar deo su poceli da zatrpavaju i da rasciscavaju,a nadamo se da ce za mesec dana biti sve kako je bilo pre radova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2822 postova
Pre 12 sati, Numanja je napisao:

Dobar deo su poceli da zatrpavaju i da rasciscavaju,a nadamo se da ce za mesec dana biti sve kako je bilo pre radova

i ja se nadam :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja