Jump to content

Moto Zajednica

Motočašće 2021

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Loznica

Poštovani članovi, moto klub Black Dragons iz Loznice 23. i 24.07. organizuje moto skup na poligonu železničke stanice u Loznici. Ove godine u pomoć pozvali smo grupu Kerber, koja će biti zadužena za dobar provod. Pored već navedenog, biće i par domaćih bendova od kojih izdvajamo Rain Experience Lo, grupa Infuzija iz Bratunca i druge. U krugu od 10 km od centra grada možete posetiti Tršić, planinu Gučevo, reku Drinu, Banju Koviljaču, Tronošu kao mnogobrojna mesta sa vrhunskom kuhinjom i top provodom. Na 33 kilometra je Bijeljina u BiH, koja vam je bukvalno na 20 minuta vožnje, a samo par kilometara dalje je i etno selo Stanišići. Kao sekretar moto kluba pozivam vas da nas posetite!!! 

IMG-6cd93307d1cae043b282d87ed98ed0f0-V.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Bio sam u Tronosi, Trsicu, Gucevu, Banji Koviljaci, Bjeljini, Stanisicu, a cak mi se i sin ozenio iz Loznice, pa ako pronadjem poligon zeleznicke stanice eto i mene..:jee1::cirka2:a sta je sa pasuljem?

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Loznica

Petak vojnički pasulj, subota gulaš ili mućkalica, naravno gratis za bajkere! Autobuska i železnička su na 100 metara jedna od druge, putokazi postoje, poligon je na 500 metara od centra grada, tako da neće biti teško da nađete, mada i na google mapsu smo. Svako dobro i bože zdravlja da se družimo! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Vozao se ceo vikend tuda.

Ko nije vozio od Loznice do Valjeva i Loznica-B.Bašta nije svestan šta je divota

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja