Jump to content

Moto Zajednica

Cena goriva u 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.......

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Neće. Alvirović tupi o elektro biciklu već 2 nedelje. Sigurano će i tu nešto da poskupi. Ono je za medalju glupo šta se nalupetao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
27 minutes ago, X8 Vračar said:

Neće. Alvirović tupi o elektro biciklu već 2 nedelje. Sigurano će i tu nešto da poskupi. Ono je za medalju glupo šta se nalupetao...

Gledao sam, generalno ti bajsevi sto on tera tamo su preko soma. Al ok mi je sto podstice voznju bicikla, ukazuju na greske vozaca prema biciklistima,

opsnosti itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 5 sati, Nele11 je napisao:

Nafta cini mi se koliko sam video na blic da je 165,40din.Odavno sa 1000din ne mogu da predjem 100km gradske voznje.

Pa kad vozis najpozeljniji 1.9 d;)

Promenio član ivica744

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1395 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT
Pre sat vremena, drmilan_ je napisao:

Gledao sam, generalno ti bajsevi sto on tera tamo su preko soma. Al ok mi je sto podstice voznju bicikla, ukazuju na greske vozaca prema biciklistima,

opsnosti itd

Samo jos da imamo gde da vozimo te bicikle. Beograd nije uopste za bicikliste, da ima staza i da ljudi mogu na posao biciklistickim stazama verovatno bi se vise koristile.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
Pre 4 sati, X8 Vračar je napisao:

Neće. Alvirović tupi o elektro biciklu već 2 nedelje. Sigurano će i tu nešto da poskupi. Ono je za medalju glupo šta se nalupetao...

Pa vidis da pricaju nestasica struje, nema uglja u Kini, pa mora da poskupi struja kod nas :D 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Evropa se smrzava i fabrike se tamo zatvaraju jer nema gasa, a kod nas samo malo poskupelo gorivo i struja za privredu po berzanskoj ceni. Inače je super ovde...





Gledao sam, generalno ti bajsevi sto on tera tamo su preko soma. Al ok mi je sto podstice voznju bicikla, ukazuju na greske vozaca prema biciklistima,
opsnosti itd


Elektro bicikl bez opterećenja na valjcima? Ne vidim kakav je to pokazatelj. Možda može i rukom pedala da se okreće i da pokazuje 60kmh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
9 hours ago, drmilan_ said:

Gledao sam, generalno ti bajsevi sto on tera tamo su preko soma. Al ok mi je sto podstice voznju bicikla, ukazuju na greske vozaca prema biciklistima,

opsnosti itd

Nek ukaze i na greske najbahatijih ucesnika u saobracaju - biciklista.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, Motorcyclist said:

Nek ukaze i na greske najbahatijih ucesnika u saobracaju - biciklista.

Druze bahati smo i mi na motoru, bahati smo i u kolima. Zelimo da nas motoriste svi razumeju a za druge govorimo da su najgori, sto ne probas ti da razumes njih?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Samo jutros na 50 metara moje ulice dok sam prošao peške, 3 automobila u kontra smeru. Mrzi ih da odu oko bloka, nego prepreče. Policija samo da se parkira tu na početku i da ispljušte kazne.
Složio bih se sa Milanom, bahati smo u čemu god da se vozimo (generalizacija je loša stvar, ali ovde je nažalost tačna), tako da to što je neko bahat na bicikli ne znači da tebe opravdava i da si mala maca. Počisti prvo svoje dvorište.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
6 hours ago, drmilan_ said:

Druze bahati smo i mi na motoru, bahati smo i u kolima. Zelimo da nas motoriste svi razumeju a za druge govorimo da su najgori, sto ne probas ti da razumes njih?

Zato sto vecina njih nema niti jednu kategoriju i ne poznaje saobracajne propise.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
3 hours ago, Motorcyclist said:

Zato sto vecina njih nema niti jednu kategoriju i ne poznaje saobracajne propise.

Ako zakon ne nalaze zasto bi imali? Ali verujem da velika vecina ima samo se pravi luda. Mi kao vozaci prvi ne znamo da cenimo bicikliste. Da odete malo u lepse i uredjene zemlje da vidis kako su biciklisti pojam i kako se cene. Mi smo ovde seljaci, generalizujemo sve i razmisljamje je samo da komsiji crkne krava. A to je upravo zbog toga sto su ljudi ograniceni, nece da prihvate ni jednu kritiku niti savet, dalje od granice nisu videli i onda su im svi krivi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
22 hours ago, ivica744 said:

Pa kad vozis najpozeljniji 1.9 d;)

JTD power:jee:
Ali realno ne znam ni za jedan zeldi da moze da trosi ispod 7l po gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
4 hours ago, drmilan_ said:

Ako zakon ne nalaze zasto bi imali? Ali verujem da velika vecina ima samo se pravi luda. Mi kao vozaci prvi ne znamo da cenimo bicikliste. Da odete malo u lepse i uredjene zemlje da vidis kako su biciklisti pojam i kako se cene. Mi smo ovde seljaci, generalizujemo sve i razmisljamje je samo da komsiji crkne krava. A to je upravo zbog toga sto su ljudi ograniceni, nece da prihvate ni jednu kritiku niti savet, dalje od granice nisu videli i onda su im svi krivi. 

Kako da ga cenim kada nece ni fluo prsluk da stavi van naselja a kamoli svetlo??? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kaki bre prsluk, nemaju ni jedan jedini katadiopter na bicikli, puka sreca ako ga spazis po mraku, nemaju obzira za sopstveni zivot... sreca pa su takvi u manjini, ali ima ih, i samo jedan je dovoljan da ti se posere u zivot kad ga pokupis i unakazis...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Isli biciklisti 100god bez obaveznog osvetljenja zakonom propisanim pa preziveli ljudi i vozili, sad nam svaka dlaka smeta. Podjimo prvo od nas samih pa onda trazimo greske u drugima.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2910 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Meni vala su najgore babe sa pijačnim cegerima na točkiće. Točkići mali, ne mogu da ih teraju po trotoaru punim rupa, pa zažde posred ulice. A gluve, ćorave, očas da ih pokupiš i poneseš na duši...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6714 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Gledao sam par intervjuja sa Mladenom. Vrlo dobro je pogodio probleme i prijatno me iznenadio. Ako baš nemate vremena da pogledate, nađite intervju sa ministarkom ekologije... Nema šta dalje da diskutujemo. 

 

Mada je Mladen isto i pomenuo da se ništa neće promeniti na bolje jer vozači ćute... Ne mogu da ga osporim. 

 

Ovo što sada plaćamo, nikada neće biti jeftinije, samo može skuplje da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
6 hours ago, Disko Nindža said:

Kaki bre prsluk, nemaju ni jedan jedini katadiopter na bicikli, puka sreca ako ga spazis po mraku, nemaju obzira za sopstveni zivot... sreca pa su takvi u manjini, ali ima ih, i samo jedan je dovoljan da ti se posere u zivot kad ga pokupis i unakazis...

Danas sam sreo jednog motorom kada sam se vracao sa posla. Apsolutno nista, otvoren put...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
5 hours ago, drmilan_ said:

Isli biciklisti 100god bez obaveznog osvetljenja zakonom propisanim pa preziveli ljudi i vozili, sad nam svaka dlaka smeta. Podjimo prvo od nas samih pa onda trazimo greske u drugima.

Islo se i pre 20 godina bez pojasa i kacige....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja