Jump to content

Moto Zajednica

Cena goriva u 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.......

Recommended Posts

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 339 postova

Sipam u Pancevu,sa Nis - om sam imao ranije problema kada sam vozio auto na plin od njihovog mi se pravio neki kao katran u isparivacu,posle sam promenio pumpu i nisam vise imao tih problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
14 minutes ago, Alex74 said:

Sipam u Pancevu,sa Nis - om sam imao ranije problema kada sam vozio auto na plin od njihovog mi se pravio neki kao katran u isparivacu,posle sam promenio pumpu i nisam vise imao tih problema.

Ovo sam i ja cuo. Al za 4god sipanja plina dok sam imao, gde god sam stigao, a najvise nis zbog onih poena, nikad problema nisam imao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

Ja sipam na Nis-u plin, evo 69000km pređoh bez ikakvih problema.
Sa ćaletovim autom 45000km i sve ok.
Na 15000km zamena filtera tečne i gasne faze i samo teram.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Sipam na Petrol, kod nekog lokalnog privatnika plin i do sada nisam imao problema. Ima velike razlike zima leto, zimi se bas oseti po zvuku motora kad je kvalitetniji. Iskreno izmedju voznje na plin i nekog automobila manjeg koji malo trosi je mrtva trka u finansiji. Cak je bolje benzin. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1648 postova
  • Motocikl: /

Jedan decko kod mene iz kraja radi u Naftachemu, na brodu. Dovoze gorivo za Mol i Omv i skladiste ga za njih.

Petrol ima isto svoje skladiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1582 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Kad god mogu, sipam na molu 95 oktana u sva moja vozila. Jednom sam sipao na Nis-u u Jagodini u yaris i dok nisam potrošio to gorivo, auto je znao da se ugasi na leru. Nikada se to ni pre, a ni kasnije nije desilo. 

 

E sad, kada sam motorom, ne mogu uvek da biram, pa sipam kad moram i gde moram.

 

Inače ovi na molu jesu ispali bezveznjaci sa ovom mol move app, faktički ne dobijaš ništa ako sipaš jeftinije gorivo, ali neću ih menjati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 886 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Koliko sam bio informisan jedino je Mol imao dozvolu da uvozi gotov dizel ali samo određenu kvotu i kad to premaše uzimaju iz NIS rafinerije. Svi ostali mogu uvoziti samo sirovu naftu koju im NIS uslužno prerađuje.

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1551 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 5 sati, Interceptor BP je napisao:

Koliko sam bio informisan jedino je Mol imao dozvolu da uvozi gotov dizel ali samo određenu kvotu i kad to premaše uzimaju iz NIS rafinerije. Svi ostali mogu uvoziti samo sirovu naftu koju im NIS uslužno prerađuje.

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk
 

 

Ovo je valjda ukinuto sad već poodavno - to je bio jedan od uslova prilikom privatizacije NIS-a, ali mislim da ima 10-tak godina da svi mogu da uvoze derivate.

 

 

BTW, jutrošnje cene kod Pavlovića mosta (cenu pomnožiti sa 60,50 i dobijete kolliko naplaćuju u dinarima - sve pogranične pumpe primaju dinare)

 

image.png.17ffcf1d21d82968591eb6b714724201.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 263 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 500x

Klasična srpska posla, ovi dižu akcize na pola godine, hebu narod svakog petka, a narod razglaba gde da sipa. Neka podižu cene kad imaju čistu računicu, potražnja je stabilna, svi kukaju, a slučajno ne bi razmislili o nekoj alternativi nego udri svako svojim autom na posao, pa traže parking po pola sata, pa gužve, pa cena goriva.

Da se ogradim, pričam za većinu ljudi koje poznajem da im ne padne na pamet da povezu nekog kolegu koji im je usput, da se organizuju drugačije. Drugo smo mi na dva točka, to je ipak neka vrsta luksuza, osim manjih skutera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 886 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

A u drugim zemljama gde je gorivo jeftinije svi baš tako renta bilno razmišljaju i voze se puni automobili...

Sent from my M2006C3MII using Tapatalk

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

То за више људи у возилима је шупља и нереална прича. Пије воду ако ја и први комшија радимо у истој фирми, или у фирмама које су и истој улици. Чак и тада велики је то напор, свако јутро и дан се сакупљати, чекати..Много реалније решење у 90% градова осим БГ-а је бицикло, ако живиш и радиш у том мјесту..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4388 postova

Objavljene su nove cene goriva koje će važiti do petka, 19. aprila.

Litar evrodizela će danas od 15 sati do sledećeg petka u isto vreme koštati maksimalno 206 dinara za litar, a cena benzina evropremijum BMB biće 195 dinara za litar, piše Danas.

Prošle sedmice cena evrodizela je bila 206 dinara po litru, a benzin evropremijum BMB 193 dinara po litru.

To znači da je cena dizela ostala nepromenjena, ali je benzin poskupeo za dva dinara.

Nadležni u Srbiji ograničavaju maksimalnu cenu goriva na benzinskim pumpama “kako bi se sprečio veći poremećaj i očuvao životni standard stanovništva” u uslovima ekonomske krize.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014

To je zato što su oni uveli sankcije Rusiji a mi nismo!

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 339 postova

"Nadležni u Srbiji ograničavaju maksimalnu cenu goriva na benzinskim pumpama “kako bi se sprečio veći poremećaj i očuvao životni standard stanovništva” u uslovima ekonomske krize."

Zanimljivo je da je maksimalna cena goriva ujedno i jedina cena. :(

 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ogrešio sam se. Mislio sam da nas vlast dere ali nije tako, ipak brinu o nama. Ćuti može i gore. Sećam se kad se benzin prodavao u flašama. Hvala Aleksandru i Ani.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Pa kada cenu benzina i dizela određuju osobe, bez dana radnog staža, koje nikada u svom životu nisu kupile ni litar goriva. 

Što se njih tiče, može da košta i 500 dinara...

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja