Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha yzf R6 2004 problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6

Pozdrav, imam problem sa yamahom yzf R6 2004 godiste, na odprilike 1000 obrtaja bukvalno kao da se guši, i u neutralu i kad ubacim u prvu brzinu i kad tebe da krenem, krece da secka i tek kad dodje do odprilike 3 hiljade obrtaja radi kako treba... Ako neko zna do cega moze to da bude, znacilo bi mi puno! Ocistio sam mu pumpu i filter goriva i nista se nije promenilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Da je fića, rekao bih dizna ler gasa.default_0a-smiley.gif Cimnucu Dzonija sa foruma, on je odlican majstor pa ce se ukljuciti u temu.

Dz:
Direktno ubrizgabanje, moze biti x stvari. Mora na dijagnostiku fa se stavi ili pesaka da se mere senzori koji zeza, mozda i tp senzor treba samo prestelovati ali ovako na bum nema jednostavnog resenja. I svecice zameniti

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6
Pre 4 sati, Jovan Ristic je napisao:

U kakvom je stanju filter vazduha?

Iskreno nisam gledao, juce sam izvadio pupu i ocistio je, zajedno sa filterom goriva ali je sve isto bukvalno, malo sam povezao ler gas ali nista. Filter vazduha nisam gledao jer mislim da nema tolke veze sa tim 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Srebrenica - Milići
  • Motocikl: Yamaha r6 2005 / Suzuki GS 850 G

Pozdrav, imao isti problem samo sto je kod mene do 2000 obrtaja trzo posle 2000 normalno ide... Zezala me bobina na prvom klipu. Stavio drugu bobinu i radi ko sat.  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6
pre 43 minuta, Nedim.Nedda je napisao:

Pozdrav, imao isti problem samo sto je kod mene do 2000 obrtaja trzo posle 2000 normalno ide... Zezala me bobina na prvom klipu. Stavio drugu bobinu i radi ko sat.  

Pa meni je isto tako do dve, dve i po, tri max hiljade obrtaja trza tako gusi se i gledao sam na internetu dosta ljudi koji voze tu R6 imaju taj problem i neko kaze da je do svećica, neko kaze da je do bobina, neko kaze da je do dizni, sad ne znam sta je od ta tri a da budem iskren nemam para da uzimam i nove bobine i nove svecice i da cistim ili kupujem nove dizne... Zato sam i pitao ovo da bi pokusao da saznam sta je tacno tu problem da ulozim pare u nesto od ta tri, za sve nemam... Vecina kaze da je do svecica, ovaj sto sam kupio motor od njega kaze da je pre god dana menjao svecice, sad ne znam dal je to puno i zrelo za menjanje ili duze traju svecice, ne razumem se toliko 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Srebrenica - Milići
  • Motocikl: Yamaha r6 2005 / Suzuki GS 850 G

Ja sam kupio bobinu polovnu , i stavio radi normalno. Da si blizu izvadio bi ti svoju jednu da probamo . Pogledaj za svaki slucaj i filter zraka u kakvom je stanju. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6
Pre 2 sati, Xnikolax je napisao:

Ja mislim da mi je ostala jedna bobina od r6 ali 2000 god... ako odgovara dacu ti da probas

Hvalaa, pisi mi na instagramu pa da se dogovorimo. _the__notoriousss

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6

Na kratko sam resio, odneo u servis, ocistili dizne, klapne, zamenili svecice i sve je bilo kako treba jedno dve nedelje i sad opet sve po starom... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
On 30.6.2021. at 23:40, ASOV ČUVAR je napisao:

ovaj sto sam kupio motor od njega kaze da je pre god dana menjao svecice

Kad si ga uzeo, jel radio normalno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6

Na kratko sam resio, odneo u servis, ocistili dizne, klapne, zamenili svecice i sve je bilo kako treba jedno dve nedelje i sad opet sve po starom... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6
Pre 7 sati, ser je napisao:

Kad si ga uzeo, jel radio normalno?

Jeste al je i tad imao to malo seckanje kad se zagreje, i vremenom je bilo sve gore i gore, pa sam odneo u servis pa je bilo odlično dve nedelje i onda opet sve isto 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha yzf R6

Izvadjene su dizne i donesene da se ciste u onu ultra zvucnu kadicu ili kako se vec zove. Dizne su bile bukvalno zapecene od prljavstine, i posle dve nedelje opet imam isti problem, neverujem da je do dizni jer su stavljene skroz vise a koliko znam ne mogu da se zaprljaju dizne za dve nedelje 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja