Jump to content

Moto Zajednica

Predlog za dvodnevnu voznju narednih dana

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Planirao sam ove godine da obidjem jos par mesta po Srbiji (zbog blokade slobodnog kretanja van zemlje iz vec svima poznatih razloga). Nema Grande Turizmo kao ranije.

 

Ako ima zainteresovanih, javite se preko sajta najkasnije do ovog cetvrtka, posle nemam internet i jedino mozemo da se kontaktiramo preko telefona. U zavisnosti ko se i odakle se prikljuci, moze svoju rutu da koriguje shodno pocetnoj tacki polaska/povratka. Znaci, ne moramo celu rutu zajedno da prodjemo, moze samo deo kome kako najvise odgovara.

 

Imam par isplaniranih ruta, ali ovom prilikom prilazem jednu koja bi trajala 2 dana ako se vozi bas po prilozenoj mapi.

 

(1) put - KV do Kamene Devojke + Zlatibor (autoput).pdf

 

Ovo je samo jedna od verzija slicne rute ali glavne destinacije koje bih obisao su (i jos po nesto uz put):

-Brankovina

-Manastir Kaona

-Manastir Tronosa

-Kamena Devojka

-Vrata Podrinja

-Tara

-mozda Sirogojno (kao poslednja destinacija, zavisi koliko se vremena potrosi na predhodne deonice. Inace imam i plan za drugu dvodnevnu voznju u kojoj Sirogojno moze da se obidje, tako da i nije pod moranje ovom prilikom)

 

(1 nocenje) Bajna Basta ili Banja Koviljaca (opet zavisi od tempa/uslova voznje i obilaska)

 

Ostvarenje ove voznje je uslovljeno lepim i sigurnim vremenom, pa ce momenta konacne odluke pasti nekoliko dana pred sam put. Pod lepim i sigurnim vremenom se podrazumeva suncano bez nagovestaja kise sa temperaturama oko 30C (max do 33C).

Orjentaciono razmisljam da uklopim ovu voznju u sledece dve nedelje.

 

Pozdrav,

Dejan

 

P.S. Ne znam zasto mapa u pdf-u ne moze da se prikaze, pa mora da se klikne na nju.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Ako neko ima licnu preporuku/predlog za dobar smestaj u Bajnoj Basti, slobodno napisite.

Rec je o pristojnom i cistom prenocistu sa tusom i unutrasnjim parkingom za motor a da bude u sto nizem cenovnom rangu.

Banja Koviljaca takodje moze da bude izbor. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bas danas čitam na sajtu ministarstva spoljnih poslova Srbije da može da se putuje u Hrvatsku i Mađarsku bez vakcina i testova, to proširuje opcije, ja ću za vikend možda do Balatona na brčkanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

@Biker-Boy Lepo ali Grande Turizmo sam mislio na Rumuniju, Bugarsku i Grcku. Kao sto kazes, ko zna, mozda se opcije prosire.

Bez obzira na eventualno otvaranje granica, obisao bih jos nekoliko lepih lokacija po Srbiji, kao na predlozenoj ruti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Hvala Zoki na informacijama u vezi smestaja u Banji Koviljaci! @ZoraNS

Mozda se tu lociram ako nema nista slicno u Bajinoj Basti.

 

Da li neko ima informacije o smestaju u Bajinoj Basti za preporuku? Moze i u PP. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Smestaj Milovanovic, bilo 1000d za mene za jedno vece, prosle godine.

Bio sam vrlo zadovoljan.

0654076303

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
14 minutes ago, Deki Katana said:

Hvala Zoki na informacijama u vezi smestaja u Banji Koviljaci! @ZoraNS

Mozda se tu lociram ako nema nista slicno u Bajinoj Basti.

 

Da li neko ima informacije o smestaju u Bajinoj Basti za preporuku? Moze i u PP. Hvala

Nemoj u BB, nego produzi do Perucca pa tamo noci. Prelepo,  mirno tiho, mi smo se zeznuli prosle god pa nocili u BB, a bile zurke neke itd a nista ni za videti

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 32 minuta, drmilan_ je napisao:

Nemoj u BB, nego produzi do Perucca pa tamo noci. Prelepo,  mirno tiho, mi smo se zeznuli prosle god pa nocili u BB, a bile zurke neke itd a nista ni za videti

Slažem se, javio sam mu na mail neke preporuke za Banju Koviljaču, a onaj apartman Konak u Bajinoj Bašti da preskoči...:neznam:

Ako se dobro sećam i ostatak ekipe nije bio nešto zadovoljan smeštajem tamo kod kućice na Drini...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

@drmilan_ bas sam gledao i najpristupacnije je 14evra/po osobi u kuci na pola puta za Mitrovac. Sve ostalo izlazi 27>.

 

Da li si takve cene imao kada si odsedao u Peruccu?

Licno sam ocekivao 5-6 ponuda od oko 10evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Nismo mi bili u peruccu nego u BB. Kazem da smo u dva smestaja u BB imali lose iskustvo i da sad opet idem nocio bih u Peruccu jer je mir i tisina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Ova ruta je dosta uobicajena pa se nadam da ce jos neko da se javi sa licnim iskustvima oko iste, pogotovo u vezi smestaja. Mislim da je dosta kolega proslo ovim krajevima.

 

Nesto slicno sam vozio pre 3 godine ali tada sam prenocio u Gucevskim Konacima, koje preporucujem, osim ako se nesto nije promenilo u medjuvremenu.

 

Ovog puta bih obisao propustene lokacije sa skoro slicne rute pa samim tim bih i nocenje "pomerio" vise ka sredini puta. Normalno, nista nije zakucano jer zavisi i od dogovora ukoliko se jos neko prikljuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

A moze ruta da se produzi i na tri dana sa delimicnom kombinacijom ovog puta koji sam opet planirao kao poseban dvodnevni put (KV-KV)... ali onda vec malo komplikuje stvari vremenski (mora specijalno da se uklapa vise dana i nosi vise stvari, mozda cak i kisna odela za svaki slucaj).

 

Mozda nekome ovo bude primamljivije. Meni je svejedno, tj. dve ture od po dva dana ili jedna od tri.

 

(3) put - KV + Milesevo + Stari Ras.pdf

 

Jos danas sam u BG-u i mogu da odgovorim preko sajta, na dalje koristimo mobilni. Malo komplikuje komunikaciju ali nije strasno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F
22 hours ago, ParadajzTurista said:

Smestaj Milovanovic, bilo 1000d za mene za jedno vece, prosle godine.

Bio sam vrlo zadovoljan.

0654076303

Predpostavljam da je ovaj smestaj u Bajinoj Basti.

 

Da li ima svoj parking za motore i da li soba ima svoj tus/kupatilo? Koliko je udaljeno od centra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Jeste, blizu je kucice na Drini, od nje malo ka centru.

Koliko se secam, nudili su mi da udjem u njihovo dvoriste, ali nije bilo potrebe, sasvim mi je ok delovalo ispred kuce/dvorista da se parkiram.

Imao sam sobu sa sopstvenim kupatilom.

1.5km.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Turu/ture jos nisam odvozao, sto zbog vremena, sto zbog drugih faktora, tako da je tema i dalje aktuelna.

Ponovo sam u BG-u na nedelju dana pa nazad u selo. Bioskop, tj. internet ponovo radi.

Nadam se da cu ovog puta i ostvariti predlozene rute.

 

P.S. obnovljena registracija, tako da sada predstoji voznja bez administrativnih ometanja do sledece godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja