Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem PIAGIO x 8

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Scuter sam kupio za sebe sa namerom da me sluzi u nekom sledecem duzem periodu.Kupljen je nov u Beogradu od prvog vlasnika sa servisnom knjizicom sa predjenih 15 000 pravih kilometara.Na scuteru su nove gume , nov akomulator novo tapacirano sediste sa memo penom.Motor sam odvezao kod Dareta Satelisa gde je rasturen do rama i pregledan i servisiran do detalja.Prilazem slike kako je to izgledalo u servisu gde je sve pregledano i stavljeno novo .Zamenjeno ulje u motoru ,ulje u kocnicama ,nova rashladna tecnost nov filter za vazduh , znaci nema nikakvog ulaganja u motor.Posedjem 2 para fabrickih kljuceva.Uz motor ide i fabricki kofer od 46 lit gde staju 2 ful fejs kacige.Tovarni prostor ispod sedista je jedan od najvecih u klasi.Fabricko eletricno otvaranje sedista i zadnjeg poklopca.Motor je registrovan jos godinu dana .Osim prenosa koji sam ja platio 1300 din nema nikakavih ulaganja.
Scuter sam sredjivao za sebe domacinski i nije mi bila namera da ga prodajem ,ali posto se ja vozim dosta sa suvozacicom nama matorima ne odgovara sirina sedista.Ja sam prepravio sediste suzio produzavao ali kad idemo na ture duze od 50 km zajedno imamo problem .Ako je meni udobno njoj nije i obrnuto.
Cena je fiksna iznosi 2400 e toliko mene kosta .Nema razgovora o ceni ako se proda ok ako nista nastavicu ja da ga vozim .Scuter je u odlicnom stanju bez ulaganja za sve sto pricam imam racune .
Probanje scutera je moguce samo uz depozit u visini cene u slucaju da padnete ogrebete ili ostetite scuter smatrajte da ste ga automatski kupili.

Za sve informacije  nazovite    063 233 133 Boban.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1874 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Baš lepo izgleda !

Koja je godina proizvodnje, i kubikaža ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Izvinjavam se iskopirao sa PA ali je tamo odvojeno ,godina 2007  250 ie  elektronsko ubrizgavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Kad si bio za auspuh zar ga nisi video ili je tada  bio kod Satelisa na servisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1874 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Jeste, bio je unutra, ali znaš da sam bio u žurbi zbog parkinga, nisam ni zagledao puno...

Ujedno pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja