Jump to content

Moto Zajednica

Roll Bar.....Super Tenera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Kupio bih roll bar ili nosač za maglenke za Yamahu Super Teneru 2010,i molim vas ne spominjite mi Sebu i slične derače kože koji to rade od zlatnih cevi...hvala unapred 063 278 552

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Kupi onda u Motolandu, oni prodaju originale, nove od brendiranih marki, al mislim da cevi nisu zlatne, al je cena sigurno zlatna.. Pošto verujem da polovne nećeš naći za taj motor, nije toliko zastupljen kao npr Vstrom ili slični popularniji modeli.. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, Dex VFR said:

i molim vas ne spominjite mi Sebu i slične derače kože koji to rade od zlatnih cevi...

Ovo je malo bezobrazno receno. Imas para za xtz1200 a seba ti derac koze, zanimljivo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 hours ago, Alekre said:

Oće čovek za svoje pare da kupi šta hoće. 

Slazem se, al to moze lepse da se kaze a ne da se vredja (provocira) neko ko ocigledno svoj posao extra radi!?

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Zna se li koja je razlika u ceni izmedju originalnih, brendiranih i "pozlacenih"?

Promenio član vava
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere
2 hours ago, drmilan_ said:

Slazem se, al to moze lepse da se kaze a ne da se vredja (provocira) neko ko ocigledno svoj posao extra radi!?

Ti si mu opunomoćeni advokat i zaštitnik lika i dela,emotivni partner,žena si mu,ne razumem,za svoj novac mogu da parzarim ŠTA želim i GDE želim...lik je derikoža i UBIJA sa ciframa,shvatam ja da želi da se obogati preko noći ali to rodjače ne ide tako...nastavi da ga braniš i dalje ali što dalje od mene...odskakuci slobodno u troskocima....

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ja sam mu niko i nista. Samo neko ko prati njegov rad, jos uvek mi ne trebaju njegove usluge, mozda cak i ne mogu da ih priustim, al zbog toga ga necu vredjati jer nemam para da ga platim. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere
6 minutes ago, drmilan_ said:

Ja sam mu niko i nista. Samo neko ko prati njegov rad, jos uvek mi ne trebaju njegove usluge, mozda cak i ne mogu da ih priustim, al zbog toga ga necu vredjati jer nemam para da ga platim. 

Imam ja razumevanja za emocije i divljenje ali imaj i ti razumevanja da ako neko kupi nesto na Aliju za desetak Evra a prodaje za 250 to prelazi sve granice bezobrazlika i fer trgovine,ako nesto kosta u ovlašćenom BMW servisu 80 E a kod njega 250 onda tu nešto debelo nije kako treba...ne bi vam se mešao u obožavanje i emocije ali radite to što dalje od mene,daleko vam lepa kuca...Tražio sam od članova foruma odredjeni deo a ne polemiku i hvalospeve dotičnog majstora ili šta god bio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Ajde ljudi malo pozitive. Ne treba mi ovde da se raspravljamo. Ja sam u moto landu kupio za bmw f800 rol bar za ispod 10.000 din . Seba je dobar majstor tu nema zbora samo je pitanje cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kada sam nabavljao rol-bar za sebe, slučajno naleteh na Givi (tada je još radio Trion) za nekih 13500dinara, pa sam kupio taj jer je bio povoljan. Inače po meni, najadekvatniji rol-bar je Touratech-ov jer ostavlja mogućnos da ostane fabrički plastični odbojnik i oblik mu je takav da najmanje smeta.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Imam ja razumevanja za emocije i divljenje ali imaj i ti razumevanja da ako neko kupi nesto na Aliju za desetak Evra a prodaje za 250 to prelazi sve granice bezobrazlika i fer trgovine,ako nesto kosta u ovlašćenom BMW servisu 80 E a kod njega 250 onda tu nešto debelo nije kako treba...ne bi vam se mešao u obožavanje i emocije ali radite to što dalje od mene,daleko vam lepa kuca...Tražio sam od članova foruma odredjeni deo a ne polemiku i hvalospeve dotičnog majstora ili šta god bio...

Pogledaj kod
HeavyDuties.ro


Poslato priko Ténéré

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

Pre mesec dana sam trazio za bratov motor rolbar. Kod Sebe je bio 2000 din skuplji nego u prodavnici givi org. Samo sto se kod Sebe znalo kad ce da ti stigne, a u prodavnici nije.... Ne hvalim nikog niti kritikujem, samo kazem.... Nekad skuplje ispadne jeftinije....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Može off i lock....posao završen na obostrano zadovoljstvo sa članom foruma...kada bi napisao razliku u cenu ne bi verovali tako da neću nista napisati...kupujte gde vas srce vuče i gde mislite da je najbolje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
2 hours ago, bdada said:

@doktor taj Givi rol bar da li je upresovan u cauru ili zavaren, na mestu gde se kaci na ram?

Ovo je najbolje da ti slikam jer se kači na nekoliko mesta sa različitim prihvatom. 

Bočno je kroz po dva cevasta dela, a napred ima prihvatnu ploču koja je sa bočnim delovima spojena preko presovanih cevi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Interesuje me iz razloga jer "pravi" rol bar ne treba da bude spojen varovima, tj mora imati mesto gde absorbuje silu i prakticno su za jednokratnu upotrebu.

Vareni tu silu prenesu na ram, sacuvaju plastike ali ne i metal ...

Pisem kao da ne znas ali zbog teme gore majstorski vs kupovni, i tako ... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc
Pre sat vremena, Dex VFR je napisao:

Može off i lock....posao završen na obostrano zadovoljstvo sa članom foruma...kada bi napisao razliku u cenu ne bi verovali tako da neću nista napisati...kupujte gde vas srce vuče i gde mislite da je najbolje.

Napisi razliku, bar da ispostujes ovu zajednicu gde si se obratio da nesto trazis.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere
1 hour ago, vava said:

Napisi razliku, bar da ispostujes ovu zajednicu gde si se obratio da nesto trazis.

Naš član i prijatelj Nimmin iz Bečmena je uradio ono šta sam zamislio za 20 jura,očekujem za koji dan da  bude gotovo jedina zamerka je bila što sam vozio 120 km od mene do njega i nazad na preko debelih 40 stepeni...Hvala mu puno.Roll barovi od cevi su mu bez mane,cena za svaku preporuku,kvalitet takodje.Izvolite braćo i sestre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Čekaj malo... prodavao si Suzuki GSX1250F jer si imao saobraćajku sa bajsom, i nisi mogoa da se voziš. Čudio si se ljudima koji nisu imali para da kupe tvoj Suzuki, i kako svi traže jeftinije, kako bi radije da uzmu jeftiniji RR motor... sada si kupio još veći i skuplji motor, ali ti skupo da kupiš roll bar koji je dokazan, pa si tražio "jeftinije solucije"

 

Ja evo ništa ne razumem.

 

Dodao bih još ovo, srećno da se navozaš sa Tenerom, da te uvek kući nasmejanog vrati :)

Promenio član Markone88
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Da saobracajku sam imao u maju i još uvek sam na bolovanju i terapijama i ne vidim kakve to veze ima sa tobom,imao sam izliv krvi na mozak i uspešno se oporavljam...za sada...Suzuki su kupili ljudi čim je oglas izašao na mestu gde ga nisu trolovali kao ovde,još uvek zovu iako je otišao za tri dana,kupio sam motor koji sam želeo ali to ne znači da cu Sebi dati 250 jura za nešto što realno ne vredi preko 20...toliki retard baš i nisam ako imam novac to ne znači da treba da ga bacam ili smatraš da bi trebao,ovo je tema dostojna ovog mesta i ljudi koji ovde svaki post ubiju kao zeca....Admine ako želiš da se ovakve gluposti prekinu zaključaj temu,trolova mi je preko glave.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Temu mozes sam da zakljucas. Izgleda da ne znas znacenje reci trol, al dobro ne zameram. Ja sam ti samo skrenuo paznju da ne vredjas i provociras coveka koji ti nista nije skrivio. 
 

ja verovatno da nemam para za sebine radove al ga ne bih zbog toga izvredjao.

 

i govoris nam da pisemo gluposti, jer se ne slazemo sa tvojim misljenjem. Steta da sa 60 god vredjas okolo, umesto da si uzor drugima

 

p.s. stavi sliku gotovog proizvoda, mozda i nama sirotinji zatreba ta jeftinija varijanta roll bara

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
19 minutes ago, Dex VFR said:

Da saobracajku sam imao u maju i još uvek sam na bolovanju i terapijama i ne vidim kakve to veze ima sa tobom,imao sam izliv krvi na mozak i uspešno se oporavljam...za sada...Suzuki su kupili ljudi čim je oglas izašao na mestu gde ga nisu trolovali kao ovde,još uvek zovu iako je otišao za tri dana,kupio sam motor koji sam želeo ali to ne znači da cu Sebi dati 250 jura za nešto što realno ne vredi preko 20...toliki retard baš i nisam ako imam novac to ne znači da treba da ga bacam ili smatraš da bi trebao,ovo je tema dostojna ovog mesta i ljudi koji ovde svaki post ubiju kao zeca....Admine ako želiš da se ovakve gluposti prekinu zaključaj temu,trolova mi je preko glave.

 

Temu koju postaviš možes i sam da zaključaš. Nisam ja rekao da treba da kupiš od Sebe, samo sam mislio da si ti tip čoveka koji kupuje samo dobro i provereno. Tako si delovao jer si onako žestoko pisao u svom oglasu.

 

Kolko znam Seba naplaćuje 120e crash bar, a Givi u motolandu imaš za oko 100e.

 

Kao što rekoh, nek te gume dobro drže!

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Da u pravu si,kupujem dobro i provereno i zato nisam hteo da mu platim za metar cevi 250 Evra...dovoljno..to nije stvar koliko novca posedujem već elementarne inteligencije,inače ne sudim nikome za to služe pravosudni organi i školovani ljudi,samo za svoj novac biram trgovca i majstora kome ću ga ostaviti a da mi ne vredja inteligenciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja