Jump to content

Moto Zajednica

Zoki KavaZoki

Recommended Posts

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Počivaj Zoki u miru,sad su ti sve granice otvorene:'(,reče mi pre par godina da ga pluća muče jos od Južne Amerike i da nikako da se sredi,ali ipak izgleda srce nije izdržalo.Zadnji put se sreli na x-cross-u na Tari i tad se žalio na pluća.Prošao je svuda i nije žalio ništa za putovanja,tako i treba da ga pamtimo.

@drs ono njegovo je Suzuki nije Kawa,taj motor smo vraćali iz Južne Amerike svi zajedno

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

NIsam upoznao coveka osim virtuelno ali kroz pustolovine i nacin zivota sam stekao utisak da se u nekom momentu jako razocarao u ljude i otisnuo se nomadskom i samotnjackom zivotu

 

Ne znam da li gresim a nije ni bitno u svakom slucaju zao mi je

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

@piki

@drs

Motor sa slike je Suzuki (DR 650 SE) koji najviše vozio poslednjih godina,  a Kawazoki potiče od kawe KZ 1300 koju je doneo iz Amerike, preradio i vozio godinama. 

Promenio član doktor
  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Вечна ти слава добри човече,нажалост нисмо се лично познавали али та доброта кроз његове путописе се осећала.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Ovaj snimak sam gledao nebrojano puta, i svima koji nisu iz moto sveta im pustao da odgledaju, da bi razumeli lepote putovanja motorom:

 

 

Osećam se kao da je umro neko koga sam jako dobro poznavao... i kao što reče na kraju snimka: "Jednog dana ćemo svi imati kuću". Konačno je imaš...

 

Živeo si ispunjen život, neka ti su ti široki putevi nebeski, Kawazoki...

Promenio član Yanco
  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Počivaj u miru dobri Zoki...

 

gledao sam njegove pustolovine i sa iščekivanjem čekao nove postove baš sa proputovanja iz Južne Amerike...čovek se rodi sa ovolikom željom za putovanjima i takvim darom da putovanje na kraj sveta učini tako jednostavnim..

 

kao što kaže, bez plana, samo krene kad mu se poklope kockice... :)

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

Drugari,danas je bila sahrana Zokiju. Da vam dam par sitnica o njegovom zivotu: Moze da se snimi bar 10 filmova o njegovom zivotu.Koliko god vam skromno izgledao,on je ziveo zivot milijardera.I te milijarde je i imao.Obisao je ceo svet,vozio najbolja kola,motore,ucio o voznji na stazi od profesionalaca,pre 40 godina.Kada smo se vozili sa njim,50 kilomera je trebalo da se samo nauci kako on salta.Vozio je motor kao retko ko u nasoj zemlji.Prezuvao je gume stalno,bilo sta da vozi.Imao je dvorac u Cacku,zidan po projektu engleskih dvorceva.Svaka soba je bila prica za sebe,objekat koji se vidja jednom u zivotu.Drago mi je sto sam video neke od tih soba.Najebao je u Juznoj Americi od nekih bakterija koje tako zive u ljudima,a za nas su bile nepoznate.To mu je ubrzalo smrt.Covek koje je imao najnovije motore i pre 40 godina,Rolls Royce -a,mustanga,Pontiac,Chevrolet Camaro,itd itd itd.Kada sednemo negde u Cacku ili bilo gde u Srbiji,a njemu se u jednom momentu ne svidi drustvo,on sedne na motor i ode do Trebinja ili Zagreba da popije kafu.

Mnogo smo Zoki od tebe naucili i o voznji i o samoj svrsi zivota,putuj druze,vecna ti slava,drago mi je sto sam imao cast da se sa tobom druzim i vozim!!! PUTUJ BRATE!!!!

 

  • Sviđa mi se 39
  • Hvala 2
  • Tužan 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Kroz njegove putopise sam "doživeo" neke delove sveta...

Laka mu zemlja i neka počiva u miru.

Promenio član DonToni
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2028 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Широки ти путеви Господњи

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Teslic
  • Motocikl: Dl 650,Z1000,NX 650...
On 28.6.2021. at 14:49, dvlns je napisao:

NIsam upoznao coveka osim virtuelno ali kroz pustolovine i nacin zivota sam stekao utisak da se u nekom momentu jako razocarao u ljude i otisnuo se nomadskom i samotnjackom zivotu

 

Ne znam da li gresim a nije ni bitno u svakom slucaju zao mi je

Pozdrav

Gledao sam vise puta njegov dokumentarac "Od Srbije do Japana na suši"

Imao sam strasnu zelju dase snjim upoznam na mom  proputovanju u  njegovom mlinu, valjda buducem restoranu, koji je uredjivao. 

Zelja mi se nije ispunila :(:(

Zadnja dva tri dana razmisljam o tim "dimenzijama" ljudi i, kao i vi, mislio stali ga je nagnalo da "pobjegne" od kuce sa 21 godinom i 70 dolara u dzepu. 

Ovo vise nije ni bitno... jednostavno mi se javi zelja da ovo sto trenutno mislim i mapisem. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Teslic
  • Motocikl: Dl 650,Z1000,NX 650...
On 28.6.2021. at 15:54, doktor je napisao:

@piki

@drs

Motor sa slike je Suzuki (DR 650 SE) koji najviše vozio poslednjih godina,  a Kawazoki potiče od kawe KZ 1300 koju je doneo iz Amerike, preradio i vozio godinama. 

Pozdrav

Dali mi mozete, ukoliko znate, da date profil na FB, instegramu, od nekog njemu najbližih. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja