Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ja sam isto pokrenula stvari ovde u i oko Zrenjanina. Mada sam ja malo drugacijeg misljenja,ja sam za kvalitet ne za kvantitet. Mi smo prosle godine napravili oko tridesetak paketica,ali su paketici bili stvarno bogati. Ja sam licno pazarila slatkise i igracke,i imala sam spisak dece po kojem sam kupovala. Tako da je svako dete dobilo nesto sto je primereno njegovom uzrastu i polu. Nadam se da cemo ove godine sakupiti vise para i obradovati vise malisana. Sad sam pocela pripreme puno ranije,i ukljucujem u sve i druge ljude pa mislim da ce sve biti puno bolje. U svakom slucaju zelim vam svima puno srece! :-* :-* :-*

Ko ce jos od ZR klubova ucestvovati?

 

Prosle godine su ucestvovali mk Wrong way,Road flyers,Tri sesira,u pregovorima sam sa jos jednim klubom koji ce najverovatnije ucestvovati. Ucestvovace i motori iz Melenaca (osnivanje njihovog kluba je u planu). A ima i ljudi koji su ucestvovali a nisu ni iz jednog kluba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pablo, Igor i drugari bi vec trebali da znaju koliki su troskovi Bg ekipe i koliko bi mogli da pomognu ostale gradove u Srbiji.

 

Živim za dan kada će biti tako, no praksa je drugačija. Mi prvo moramo da dogovorimo šta ćemo da radimo pa žickamo pare okolo. Naše pare, pare BJB-a su toliko male da nisu dovoljne ni za opstanak Foruma a ne nešto više...

 

A kada se pripremi akcija onda se pojave ljudi koji kažu: ''da, ozbiljni ste, u to što radite hoću da dam svoj novac''.

 

Sem dobrih predloga, ovakvi ljudi dobre volje su uvek dobro došli. A da nam nije članova verovatno se sa takvima ne bi ni sreli, nego pomažu ljudi, pitaju po firmama, kontaktiraju poznanike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Ah pa zar ne moze svako da izdvoji 500 dinara...Skupilo bi se onda i.... mada kako vi kazete, ja do sada nisam nista organizovao ovako krupno .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Prošle godine smo učestvovali sa po 1.000din, mada je i to stvar ličnog izbora i mogućnosti, pre svega. Koliko ko može...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Naravno, ja sam lupio cifru 500dinara, smatram da i 1000din nije neka prevelika suma novca, jer kad pogledate, koliko damo za gorivo godisnje, tih 500din ili 1000 su stvarno nista ?jer se slazete ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

E sad, nas par se slazemo, a ostali, tj vecina ?

 

Mislim da bi bilo pametno da neko od admina otvori temu za prikupljanje novca, tj. ko bi zeleo da ucestvuje u akciji...Polako se blizi, treba uzeti sve to i organizovati se ?

 

????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ne sekirajte se nista, plan je napravljen i sve je definisano. Otvoricemo temu za to u sledecih dan-dva :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, nas clan Direktor je dobio zadatak da organizuje ovogodisnju Deda Mraz akciju, tako da ce vam se on uskoro javiti sa konkretnim planom u vezi akcije. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Direktore, sem uobičajenih radnih obaveza da li ima nekih novih okolnosti koje bi mogle da iskomplikuju stvar? Da rešavamo unapred, da nas nešto ne iznenadi.

Ja sam već kupio prednju kramponku iako prognoza koja je do 15. decembra kaže da će biti magle, sneg je pre toga 7. što znači da će za akciju biti suv kolovoz.

A i u taj sneg 7. sumnjam. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

a ja, opet, sumnjam u prognozu, poucen dosadasnjim iskustvima...i to u svaku duzu od jednog dana. Naprosto je tesko ista preciznije prognozirati bez obzira na napredak tehnologije, narocito na tako dugacak period. Nije da nisam optimista, ali kako kazu, pesimista je optimista sa iskustvom, pa tako i ja, jelte. ;)

 

Nebitno, krecemo sa akcijom bez obzira, samo cekamo Direktora da zavrti dirigentskom palicom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Pozdrav društvo,

 

kao što već znate, IgorXT i ja smo zaduženi od strane rukovodstva za organizaciju i koordinaciju akcije BJB Deda Mrazevi 2008/2009.

 

Akcija je planirana za nedelju 28.12.2008.

Definitivno se ide u Dom za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju u Sremčici.

Plan same akcije bi trebalo da bude isti kao prošle godine što se tiče mesta okupljanja, vremena okupljanja i polaska kao i rute kojom idemo sa jednom malom promenom.

Za ovu akciju planiramo da u najavi koju budemo dali medijima pozovemo ljude da dođu sa decom da nas isprate a mi bismo delili deci slatkiše i balone (manje-više, u zavisnosti od sredstava kojima budemo raspolagali)

 

PLAN:

9:30 – okupljanje ispred skupštine grada

9:30-11:00 – deljenje slatkiša okupljenoj deci, snimanje, slikanje itd.

11:00 – polazak

12:00 dolazak u Dom

 

Ovo su stavke koje treba organizovati:

 

Sakupljanje novca

Kao i prošle godine, davaćemo po 1000 dinara

(manje ili više – koliko ko može a želi da učestvuje)

Novac možete da nosite Igoru u auto školu Vir u bloku 45 (Jurija Gagarina 235) ili meni u YUBC (Bul. Mihajla Pupina 10g/s1)

 

Sakupljanje će biti vremenski ograničeno.

Sa sakupljanjem priloga krećemo odmah a poslednji dan kada mogu da se daju pare je 21.12.2008 da bi mogli na vreme da organizujemo kupovinu robe za paketiće (molim vas nemojte čekati poslednji trenutak).

 

Dole ćete naći dopis koji šaljemo firmama, potencijalnim sponzorima i donatorima koji možete da skinete i date vašoj firmi ili da ga šaljete na druge adrese (nemojte spamovati nikoga već šaljite samo ljudima koje znate i za koje mislite da bi mogli da pomognu).

 

Mediji

Medije ćemo organizovati Vuja, Gremlin, Shejtan i ja. Naravno ako bilo ko od vas ima siguran prolaz u nekom od medija neka nam obavezno javi kako bi bili što bolje pokriveni. Napravićemo najavu i saopštenje koje ćemo poslati svim medijima u četvrtak 25.12.2008 da bi izašla najava u petak ili subotu. Akcija je u nedelju 28.12. tako da smo u ponedeljak u svim novinama

 

Kulturno Umetničko Društvo

Probaćemo ponovo da obezbedimo KUD Dimitrije Tucović sa Banovog Brda

 

Autobus

Prevoz odnosno autobus za novinare i KUD će da organizuje Busman

 

Policijska pratnja

Kao i do sada, policijsku pratnju će da organizuje Pablo

 

Kupovina i pakovanje paketića

Za kupovinu imamo od 21. do 24. a pakovanje će biti u sredu 24.

Pakovanje ćemo organizovati kao i prošle godine u Viru tako da ćemo poslednje nedelje pozvati sve ljude da dođu u Vir i da to završimo.

 

Sve ovo smo već radili tako da ne bi trebalo da bude problema.

 

Ako imate bilo kakvu primedbu, savet ili predlog slobodno nas kontaktirajte.

 

Direktor – Nikola Petrović

064/167-70-75

direktor@bjbikers.com

 

IgorXT - Igor Despot

064/110-80-54

Napomena: Ukoliko neko nemoze da donese novac licno moze ga poslati postanskom uputnicom na adresu

auto-skole .   

 

Za Despot Igora  Akcija Deda Mraz

 

Auto Skola "VIR" Jurija Gagarina 235     

                             11070 Novi Beograd

Humantiarna Akcija.doc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja