Jump to content

Moto Zajednica

II Akcija Deda Mraz - 27. Decembar 2008.

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, doslo je vreme da pocnemo da organizujemo drugu po redu BJB Deda Mraz akciju, koja ce nadam se postati tradicionalna akcija koju organizujemo :)

 

Evo slike sa prosle akcije, samo da vas zagolicam :)

hacck_mg4180ni8.jpg

 

Dakle, prica je sledeca, za one koji nisu upoznati sa time. Poslednje Nedelje pred Novu Godinu organizujemo Deda Mraz akciju kada cemo obuceni u Deda Mraz odela krenuti iz centra Beograda svecanim defileom do ustanove sa decom, kojima cemo odneti novogodisnje paketice i poklone. Uz poklone, gledacemo da organizujemo i nekakav kulturni program za klince. Prosle godine je to bio KUD, pa posto je to sjajno ispalo gledacemo da se to ove godine ponovi, uz mozda jos poneko iznenadjenje :)

 

Evo nekih tema sa proslogodisnje akcije:

 

Beograd i Novi Sad

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13755.0

 

Temerin

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13566.0

 

Zrenjanin i Melenci

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13775.0

 

Sabac

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13780.0

 

Termin za ovu godinu je Nedelja 27. Decembar 2008.

 

Ono sto je sada na redu je da odaberemo ustanovu u koju cemo ici. Postoji ideja da idemo opet u Sremcicu, ali hajde da razmislimo jos jednom dal postoji neka druga ustanova u koju bi bilo lepo da odemo jer nam Sremcica ostaje uvek kao opcija.

 

Molim da krenete sa predlozima koji treba da budu tipa 'predlazem tu i tu ustanovu, nalazi se tu i tu, ima toliko i toliko dece'... Sto vise predloga date, bolje cemo odabrati.

 

Takodje, ovim putem pozivam sve Predsednike moto klubova koji zele da u svom gradu organizuju slicnu akciju, da se jave da bismo se sto lakse organizovali oko svega sto treba. U Beogradu cemo lakse moci da dodjemo do Deda Mraz odela, tako da mozemo zajednicki kupiti sva odela za Beograd i sva druga mesta u kojima se ista akcija bude organizovala. Takodje, ako se kao moto klub budete zvanicno pridruzili akciji, u ime BJB-a mogu da ponudim da nasu proslogodisnju akciju koristite kao referencu u smislu 'evo vidite kako je to organizovano prosle godine. tako cemo isto i mi sa njima da organizujemo u nasem mestu ove godine.. bla bla' prilikom prikupljanja dobrovoljnih priloga firmi koje vam mogu dati slatkise i poklone za malisane.

 

Dakle, hocu da cujem predloge za ustanove u Beogradu ili u blizini (do 20km) Beograda... :D

 

 

-----------------------------------------------------------

 

Evo definisanog plana i programa za Subotu, 27. Decembar:

 

 

Plan i Program

 

Akcija se održava u subotu 27.12.2008. i  ima 5 faza:

 

1. Okupljanje – Plato ispred Skupštine grada Beograda

2. Put do Sremčice

3. Dom u Sremčici

4. Povratak

5. Proslava - Stenka

 

1. Okupljanje – Plato ispred Skupštine grada Beograda

    9:30h – 11:00h

 

n81qu_dmskupstinagradaxl0.jpg

 

a) Parkiranje

Dolazimo ispred skupštine i parkiramo se uz travnjak u rikverc (leđima prema skupštini) kao što je prikazano na slici. Kada se tu popune sva mesta pravimo drugu grupu motora koja će se isto parkirati leđima prema skupštini ali uz ulicu.

 

b) Deljenje slatkiša, slikanje i snimanje

U najavama koje budemo davali medijima pozvaćemo sve ljude koji su zainteresovani da dođu sa decom kojoj ćemo deliti slatkiše i koja će nas ispratiti sa platoa. Ali pre svega bismo voleli da na plato dođu deca forumaša tj. BJB-Deca, zato ću iskoristiti ovu priliku da pozovem sve forumaše koji imaju decu da ih dovedu i dodatno uveličaju ovu našu akciju.

 

c) Pokret

U 11:00h krećemo (organizovano, ne stihijski). Prvo pravimo krug na platou. U krug ulaze prvo redari(narandžasti fluo prsluci) pa svi ostali (u parovima) i to tako što ulaze prvo najbliži krugu. Na samom izlasku iz kruga zastajemo za slikanje i zatim lagano izlazimo na ulicu i odlazimo do raskrsnice Bulevara i Kneza Miloša. Tu nas čeka policijska pratnja kako bismo s lepo prikupili, formirali kolonu i sačekali novinare da se upakuju u autobus koji će ići sa nama u koloni.

Znači poredak izgleda ovako: policija, kombi sa poklonima, redari, Deda Mrazevi, redari, autobus, policija.

 

*Molba 1: Dođete na vreme i obučeni u Deda Mraz odela i kako ne bismo gubili vreme.

**Molba 2: Slušajte šta vam pričaju redari kako bismo bili što efikasniji.

***Molba 3: Ko bude dolazio automobilom neka se parkira u garaži ili na parkingu preko puta platoa (pored Savezne Skupštine) kako ne bi zauzimali mesto za motore

 

2.Put do Sremčice

11:00h – 12:00h

 

waPy3_dmputdosremciceub9.jpg

 

Čim uđemo u Kneza Miloša pravimo cik-cak formaciju u kojoj ćemo voziti do Sremčice.

Vozićemo brzinom od 40km/h do 60km/h (max.) iz mnogo različitih razloga i to će se poštovati tako da će svi učesnici moći lako i bezbedno da stignu do Sremčice. Strogo je zabranjeno preticanje u okviru kolone, mesto koje zauzmete je vaše i nema pomeranja. Takođe je zabranjeno paljenje guma, pucanje i bilo koje agresivno ponašanje.

 

3. Dom u Sremčici

12:00 – 13:30

 

2SnPE_dmdomusremciciij2.jpg

 

U dom prvo stiže autobus (koji je na Obrenovačkom Putu pretekao čitavu kolonu) da bi iskrcao novinare koji treba da se postave za slikanje. 5-10min. kasnije dolazi kolona Deda Mrazeva sa kombijem i redarima na čelu. Parkiramo se jedan iza drugog u dve kolone sa leve i desne strane puta da bi ostavili slobodan prolaz i da u slučaju (nedaj bože) obaranja-pada jednog motora ne bi došlo do lančanog obaranja motora.

Kako ko siđe sa motora ide do kombija i uzima džak sa paketićima. Kada se svi okupimo na ulazu sa džakovima idemo na drugi sprat u salu koja će biti pripremljena za naš dolazak. Kada uđemo u salu staćemo svi u jedan red naspram klupa u kojima sede deca. Onda jedno po jedno dete prilazi prvom Deda Mrazu u redu (koji im deli paketiće) a zatim se vraća na svoje mesto. Kada prvi Deda Mraz podeli svoje paketiće, Deda Mraz do njega počinje da deli svoje itd. Kada izdelimo sve paketiće idemo u klupe sa decom a na naše mesto dolazi KUD i počinje svoj program. Po završetku programa KUD-a organizovaćemo KZŠ (konferenciju za štampu) u kojoj će učestvovati gospođa Mirjana Bilbija - direktorka doma, Pablo – predsednik asocijacije i Vuja - PR asocijacije. Za to vreme ostali Deda Mrazevi mogu da se posvete deci. Nakon KZŠ-a pozdravljamo se sa decom i polako krećemo nazad.

 

4. Povratak

13:30h – 14:30h

 

Opremamo se i sedamo na motore. Na kapiji će nas čekati policijska pratnja. Opet prvi idu redari, iza njih Deda Mrazovi u parovima, iza njih opet redari i na kraju kolone ponovo policijska pratnja. Za samu vožnju važe ista pravila kao i u dolasku u Sremčicu. Znači, cik-cak vožnja, 40-60 km/h.

 

5. Proslava - Stenka

14:30h – 17:00h

 

Ulazimo u grad, prolazimo NIS (sa desne strane) i dolazimo do podvožnjaka gde skrećemo levo sa puta i idemo prema Stenki. Kao što je Pablo već najavio, na Stenki će biti organizovan ručak (pasulj, salata i lepinja) koji časti BJBikers odnosno Asocijacija Motociklista Srbije dok će piće plaćati svako za sebe.

*Molio bih sve članove koji dolaze na Stenku da me telefonom pozovu da se prijave i da prijave ako nekoga dovode sa sobom kako bismo napravili spisak i dogovorili broj mesta i porcija sa restoranom. Nemojte se prijavljivati na forumu da ne bismo prenatrpavali temu već ću ja, kada budem imao konačni spisak, objaviti to na forumu.

Prijavljivanje će trajati do 21.12.2008 kada je nama zadnji rok da obavestimo restoran.

 

To je to, društvo.

Želim nam svima najbolju i najmasovniju akciju do sada.

 

Nikola Petrović

project manager

064/167-70-75

direktor@bjbikers.com

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Dakle, hocu da cujem predloge za ustanove u Beogradu ili u blizini (do 20km) Beograda... :D

 

moj planinarski klub je već saradjivao sa njima na sličnim akcijama :

 

http://beosupport.org.rs/tim-mladih/kancelarija-pancevo.html

 

Dom za decu i omladinu bez roditeljskog staranja „Spomenak“ iz Pančeva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Drugari, doslo je vreme da pocnemo da organizujemo drugu po redu BJB Deda Mraz akciju, koja ce nadam se postati tradicionalna akcija koju organizujemo :)

 

...

 

Takodje, ovim putem pozivam sve Predsednike moto klubova koji zele da u svom gradu organizuju slicnu akciju, da se jave da bismo se sto lakse organizovali oko svega sto treba. U Beogradu cemo lakse moci da dodjemo do Deda Mraz odela, tako da mozemo zajednicki kupiti sva odela za Beograd i sva druga mesta u kojima se ista akcija bude organizovala. Takodje, ako se kao moto klub budete zvanicno pridruzili akciji, u ime BJB-a mogu da ponudim da nasu proslogodisnju akciju koristite kao referencu u smislu 'evo vidite kako je to organizovano prosle godine. tako cemo isto i mi sa njima da organizujemo u nasem mestu ove godine.. bla bla' prilikom prikupljanja dobrovoljnih priloga firmi koje vam mogu dati slatkise i poklone za malisane.

 

Odlican predlog  :) . Pre nekoliko dana sam razgovarao sa Markom iz MK VITEZ o tome da bi bilo lepo da tako nesto organizujemo u Krusevcu , predlog za ustanovu - Dom za decu bez roditeljskog staranja "JEFIMIJA" u Krusevcu . Obavesticu ga o ovoj inicijativi , verujem da ce rado prihvatiti da se pridruze BJB akciji  ...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Ima na Umci slicna ustanova kao u Sremcici. Ljudi koji rade tamo su se cesto zalili kako im se slabo posvecuje paznja, kako medijska, tako i finansijska.

Mozda bi to trebalo proveriti.

 

http://www.sososvsava.edu.yu/skola.htm

 

Umka je lepa tura za voznju, jos na -2C. To ce biti zezanje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ja cu se naravno i ovog puta pridruziti odavde,ali mislim da cu morati da trazim pomoc. Ako ima Zrenjaninaca koji su zainteresovani neka mi se jave,a ja cu da obidjem klubove kao i prosle godine. Nadam se da cemo ove godine sakupiti vise paketica i obradovati vise dece. Srecno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Zvecanska problematicna za parking kao i dobar deo institucija uopste ali i preblizu (sto, opet, nije neresivo).

 

Sremcica i Umka su predaleko za rizik od loseg vremena u to doba godine.

U svakom su slucaju svi predlozi dobrodosli i dalje a ove institucije sam pomenuo samo radi ilustracije problema, nije receno da otpadaju samo cekamo jos neki predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja cu se naravno i ovog puta pridruziti odavde,ali mislim da cu morati da trazim pomoc. Ako ima Zrenjaninaca koji su zainteresovani neka mi se jave,a ja cu da obidjem klubove kao i prosle godine. Nadam se da cemo ove godine sakupiti vise paketica i obradovati vise dece. Srecno.

Evo ja se prijavljujem u ime svog kluba i mislim da znam jos par ljudi koji bi se prikljucili... Samo me obavesti na vreme kada pocinju pripreme i sve to... Inace ja stanujem preko puta kafane 3 sesira i prosle godine sam vas posmatrao dok ste se okupljali i kada ste kretali...Tada sam rekao kevi da ove godine moram ucestvovati... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Veliki pozdrav svima ljudi. Pored mog obozavanja motora, takodje sam i jedan od osnivaca Zastava Fan Cluba, nosen mojom opsesijom jugicem, koji sam ranije posedovao. Proslogodisnja akcija je bila veliki uspeh i prelep gest, i od mene imate samo pohvale. Ukoliko se slazete, ja bih aktivirao moje prijatelje iz kluba da vam se pridruzimo sledeci put. Naravno, ne na motorima :D. Clanovi naseg kluba su uglavnom mladji momci i devojke. U kolima, kojih bi bilo dosta, ima mesta za sve sto treba da se ponese. Ovo je naravno samo predlog, koji jos nisam ni pustio u razmatranje, dok ne vidim sa vama, da li imate nesto protiv, ili ste za... Puno pozdrava!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Tura po Beogradu i obilazak Instituta za majku i djete na N.Bgd, Tirsove, itd jer i djeca u bolnici su djeca i treba im paznje, mozda cak i vise jer su u tom trenutku u bolnici koja nije bas najsretnije mjesto

Voznja kroz grad ce da skrene paznju na akciju i da joj medijsku pokrivenost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

I Požarevac će biti uključen, to sam već rekao Pablu, ali evo i ovde da iznesem. Ajmo ljudi iz ostalih gradova da zaista napravimo generalnu, sinhronizovanu akciju u celoj zemlji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Tura po Beogradu i obilazak Instituta za majku i djete na N.Bgd, Tirsove, itd jer i djeca u bolnici su djeca i treba im paznje, mozda cak i vise jer su u tom trenutku u bolnici koja nije bas najsretnije mjesto

Voznja kroz grad ce da skrene paznju na akciju i da joj medijsku pokrivenost

 

problemi sa brojem paketica, zadrzavanjem, ulazak u bolnice uopste, saglasnosti roditelja i slicno. Zamisao lepa ali tesko da moze i da se priblizi realizaciji, makar za ovu priliku. Ipak, ideja je dobra za obraditi je u nekom drugom smislu, "namenskije" da tako kazem, i vredna je paznje u tom smislu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja imam konkretan predlog,ali ne za BG nego za NS deo BJB foruma.A to je dom za decu i omladinu ometenu u razvoju "Veternik".Dom je kuca za preko 600 dece i omladine i mislim da bi mu trebalo posvetiti paznju u humanitarnom smislu.Ne znam da li su bikeri vec nesto organizovali u Veterniku (cini mi se da nisu,mislim da su obilazili samo deciju bolnicu u NS),cujem da trenutno klub Classic Wheels trenutno vodi neku akciju,ali toliko velikoj ustanovi bi se definitivno morala posvetiti paznja.

Posto sam tamo sluzio civilku mogao bih pomoci oko kontakta ili eventualne organizacije bilo cega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Sremcica i Umka su predaleko za rizik od loseg vremena u to doba godine.

 

Ma sta je predaleko ??? ??? ??? Pa prosle godine samo isli do Sremcice na -4 i dosli svi zivi ;)

Znaci nista nije predaleko i nikad nije hladno ako imamo visi cilj.

Ako neko ovo radi da bi pozirao onda nek saceka leto pa nek deli paketice ;) Mada ce jos morati da objasni deci gde je taj Deda Mraz celu zimi ;D ;D ;D

Ko bi da vozi za Novu godinu u majici pogresi je hemisferu ;D ;D ;D U decembru je leto na juznoj hemisferi ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Sto se tice Zrenjanina, evo i ja sam spreman da ucestvujem u toj akciji...

bojane ja sam se dogovorio sa dragicadj pa cemo to zajedno raditi... rekao sam ja i ovima na pijaci za to..imam vec neke ljude koji bi hteli....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R
Ja cu se naravno i ovog puta pridruziti odavde,ali mislim da cu morati da trazim pomoc. Ako ima Zrenjaninaca koji su zainteresovani neka mi se jave,a ja cu da obidjem klubove kao i prosle godine. Nadam se da cemo ove godine sakupiti vise paketica i obradovati vise dece. Srecno.

Mene takodje racunajte za melence i zrenjanin....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Sremcica i Umka su predaleko za rizik od loseg vremena u to doba godine.

 

Ma sta je predaleko ??? ??? ??? Pa prosle godine samo isli do Sremcice na -4 i dosli svi zivi ;)

Znaci nista nije predaleko i nikad nije hladno ako imamo visi cilj.

Ako neko ovo radi da bi pozirao onda nek saceka leto pa nek deli paketice ;) Mada ce jos morati da objasni deci gde je taj Deda Mraz celu zimi ;D ;D ;D

Ko bi da vozi za Novu godinu u majici pogresi je hemisferu ;D ;D ;D U decembru je leto na juznoj hemisferi ;D ;D ;D ;D

 

nije padao sneg. Mislio sam da se podrazumeva taj detalj, nikome nije od pomoci ako se pet-sest Dedamrazeva polomi usput, o svemu treba voditi racuna krajnje ozbiljno ako hocemo da akcija bude ozbiljna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Pozdrav,

 

Sremcica i Umka su predaleko za rizik od loseg vremena u to doba godine.

 

Ma sta je predaleko ??? ??? ??? Pa prosle godine samo isli do Sremcice na -4 i dosli svi zivi ;)

Znaci nista nije predaleko i nikad nije hladno ako imamo visi cilj.

Ako neko ovo radi da bi pozirao onda nek saceka leto pa nek deli paketice ;) Mada ce jos morati da objasni deci gde je taj Deda Mraz celu zimi ;D ;D ;D

Ko bi da vozi za Novu godinu u majici pogresi je hemisferu ;D ;D ;D U decembru je leto na juznoj hemisferi ;D ;D ;D ;D

 

nije padao sneg. Mislio sam da se podrazumeva taj detalj, nikome nije od pomoci ako se pet-sest Dedamrazeva polomi usput, o svemu treba voditi racuna krajnje ozbiljno ako hocemo da akcija bude ozbiljna.

 

Pa podrazumeva se da ne pada sneg ;D ;D Mada za Bambija ni to nije probelm on pada i u mestu ;D ;D ;D ;D

A da mora da se vodi racuna mora ;) Nebitno je dal idemo 200m ili 20km  moramo biti oprezni, u decembru mesecu je toliko hladan asfalt da ne postoji guma koja ce da drzi kako treba :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

vidis kako sve znas :)

 

Da, zaista postoje brojna ogranicenja vezano za tu akciju, ali bas zato smo i raspisali ovde temu ne bismo li iz nekog rukava izvukli onog keca kog trenutno ne mozemo da se setimo.

Ovo Pancevo zvuci zanimljivo za istraziti malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nisam se uključivao u diskusiju, malo čitam predloge...

 

Pročitao sam još jednom temu sa prošlogodišnje BJB akcije, nisam bio akter ali kao da jesam....veoma su snažni osećaji čitajući postove naših drugara, "grubih i žestokih bajkera" koji nisu mogli zadržati suze gledajući nevine oči one dece u Sremčici...

 

Lepo je što se predlažu nove "destinacije" za BJB deda Mraza, ali...zar ne mislite da ona dečica u Sremčici neće očekivati i ove Nove godine dobre bajkere da im dođu i ulepšaju doček? A njih nema....

 

Bojim se da postoje samo dva rešenja: Ili da se opet ide samo u Sremčicu ili da se podelimo u dve grupe, jedna u Sremčicu a druga gde se dogovorimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Sremcica kao nastavak je opcija uvek moguca, jedino sto na taj nacin diskriminisemo mozda neku drugu decu i to je sveukupna ideja oko traganja za destinacijom. I ovde valja prevagatai dobrano jer ima argumentacije i za i protiv. Kako vec rekoh, ako bude lose vreme, svaka veca voznja je problem toliko velik, da bi eventualni incident tokom voznje po losem vremenu mogao imati daleko snazniji odjek od cilja same akcije...i to negativno, naravno. Tada nista nismo uradili, ali kako rekoh, opcija ostaje ukoliko ne bude bilo boljih resenja. Mislim da je podela na grupe tragicno resenje po organizaciju cele price i tesko da bi se neko sada usudio da na atkvu temu razmislja, ali ni to mozda ne bi moralo nuzno biti i neizvodljivo, samo zato sto je tesko. I opet je to tema za razmisljanje mozda.

 

Ova varijanta sa Pancevom sada mozda gubi smisao za novogodisnju pricu ukoliko otpadaju slatkisi, naravno, i to treba proveriti i razmotriti, a mozda i kreirati neku zasebnu mogucnost posete, ne znam. U nekom drugom slucaju gde se slatkisi ne podrazumevaju kao u novogodisnjim paketicima, moguce je sloziti dobar efekat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Treba uzeti nekoliko destinacija u obzir, a vec 7 do 10 dana pre akcije bi se znalo kakvo ce vreme biti, pa se tada mozemo odluciti sta nam je ciniti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja