Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Dobro veče poštovane buduće kolege.

 

Zovem se Vuk, iz Beograda sam. Pasivno pratim forum već godinama, a kako me je stigla kriza srednjih godina, u procesu sam polaganja za A, pa sam odlučio da se aktiviram.

 

U mladosti sam dosta vozio motore dok se "moglo" bez dozvole, a onda je pri bezazlenom padu sa skutera TH12 pršljen ostao polomljen. Istina i nakon toga sam vozio, ali sam se u međuvremenu u potpunosti posvetio drugim stvarima u  životu.

Sada sam stariji, iskusniji, pametniji... pa sam odlučio da krenem ispočetka.

Inače penzionisani takmičar na auto trkama, a i vozim auto od skoro 300 konja, tako da se nadam da ću uspeti sa motorima da se zadržim u bezbednoj zoni - bez jurilica i jurcanja.

 

U skladu sa tim, ako ostane toplog vremena nakon polaganja kategorije, verovatno ću gađati neku integru, NC ili možda C650 za prvi prevoz. Posle ćemo videti. U ovom momentu iz zdravstvenih razloga, manuelni menjač nije opcija.

 

Naravno, kao i svako sa bogatim iskustvom, imao bih svašta o svemu da kažem, ali ću se truditi da ne pametujem, pošto ponekad i sam sebe uspem da iznerviram.

 

Nadam se da je dovoljno za ispunjenje ove prve formalnosti.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pristupi motociklizmu sa aspekta pre svega bezbednosti. Dva točka su specifična i svo iskustvo kakvo god da je na četiri točka nije relevantno na dva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja