Jump to content

Moto Zajednica

Benelli 502C или половни јапанац???

Recommended Posts

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Moram da se umešam,kao prvo Сале  će kupiti ono što mu se oku svidja,pošto finansije nisu problem,slatke muke,sada da li će biti Benelli,Yamaha,Suzuki to će rešiti uz pomoć ovde koliko toliko.Onop što mi smeta je pominjanje ,,rage" od motorcikala.Ovde koliko vidim ima ljudi koji ulažu ozbiljan novac u održavanje svojih motorcikala,među kojima sam i ja,i ne zato da bih prilikom prodaje to naplatio,nego želim tip-top motorcikl i ako ga prodam mirne duše i čista obraza to uradim.Zar N.F.S. grugar saforuma ili  Markone88  imaju rage,ljudi koji ozbiljno doživljavaju motore. Сале  kupi šta ti oku prija i srećno.Izvinite mnogo sam se rasprdeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
17 minutes ago, Markone88 said:

Ma bre @Pingvin37 za iste pare kolko je nov benelli trk502, uzeo xjr1800 star 23god, ide 200 iz mesta, jes da trosi 16K/100KM, i rega oko 39000din, ali njemu lepo :D:D

Sto stariji to bolji :) Stari provereni motori i dobre MILF dame, ne pitam koliko kostaju i koliko trose:P

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

@gebee&co Што рече један члан на теми представљања где сам прво писао, купи оно за шта ти срце заигра када га видиш. То је за сада 502С али мораћу то уживо да погледам а такође и МТ07 који ми је такође врло занимљив.

 

@Pingvin37 За ово прво не знам али ово друго потпуно тачно :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 minutes ago, gebee&co said:

Moram da se umešam,kao prvo Сале  će kupiti ono što mu se oku svidja,pošto finansije nisu problem,slatke muke,sada da li će biti Benelli,Yamaha,Suzuki to će rešiti uz pomoć ovde koliko toliko.Onop što mi smeta je pominjanje ,,rage" od motorcikala.Ovde koliko vidim ima ljudi koji ulažu ozbiljan novac u održavanje svojih motorcikala,među kojima sam i ja,i ne zato da bih prilikom prodaje to naplatio,nego želim tip-top motorcikl i ako ga prodam mirne duše i čista obraza to uradim.Zar N.F.S. grugar saforuma ili  Markone88  imaju rage,ljudi koji ozbiljno doživljavaju motore. Сале  kupi šta ti oku prija i srećno.Izvinite mnogo sam se rasprdeo.

Ma ja sam se umesao samo da se nasalim malo na Milutinov racun :D

 

A sto se momka tice, kupi ono sto guzici odgovara. Mozes nov za 8k evra, pa nema ulaganja, ili polovan za 4k evra, pa ima malo ulaganja u prvih godinu/dve :)

 

Samo ako ces polovan, sacekaj kraj sezone, cene su katastrofa sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

А како функционише то са полагањем за А?? Пошто имам положено за Б знам да је цена полагања за А мања (негде око 30.000) али ме занима јел полажем само практичан део или морам и кроз теорију опет да пролазим? Реално сам доста тога позаборављао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

Ja sam odabrao tako sto sam mesecima u slobodno vreme gledao klipove na yt, poređenja, savete, kako kome odgovaraju motori, klipove za početnike,maltene sam sa yt naucio većinu stvari, intenet je čudo…uz par saveta i mnogo čitanja i gledanja skontas šta bi ti ležalo…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07
А како функционише то са полагањем за А?? Пошто имам положено за Б знам да је цена полагања за А мања (негде око 30.000) али ме занима јел полажем само практичан део или морам и кроз теорију опет да пролазим? Реално сам доста тога позаборављао.

Ja sam pre dva meseca položio, test je klasičan, kao za B maltene, generalna pitanja(oko 40 pitanja), pored testa ima poligon i gradska, možeš da polazes i na automatiku alo ti je frka oko menjanja brzina i slično. Cena je između 30 i 40 hiljada u zavisnosti od auto škole(plus lekarski), ako imaš B i AM.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

А каква су питања? Надам се да нема онога колико милиметара износи дубина шаре, колики притисак треба да буде у гумама и те небулозе. Ја кад сам полагао пре 20 год нису била таква апсурдна питања колико се сећам. Од кад је донет овај нови ЗОБС то полагање је буквално постало иживљавање са неким небитним стварима.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

Ima sve to od sara do značenja svakog broja i slova u oznaci na gumama, osovinska opterećenja, kada se radi tehnicki i slično…nije bas naivno, mora da se uci malo…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Vyksa, Rusija
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 (Nastya)
Ja sam odabrao tako sto sam mesecima u slobodno vreme gledao klipove na yt, poređenja, savete, kako kome odgovaraju motori, klipove za početnike,maltene sam sa yt naucio većinu stvari, intenet je čudo…uz par saveta i mnogo čitanja i gledanja skontas šta bi ti ležalo…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tako sam i ja počeo birati. Na kraju kada vidiš motor uživo, popipas, čuješ kako radi zaigra malo srce i kupiš. Ja sam tako kupio multistradu iako mi nije bila izbor dok sam gledao klipove. Motor mora biti zadovoljstvo, svaki put mora izmamiti osmjeh.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X
pre 44 minuta, Ivan F. je napisao:

Ja ne planiram kofer, za sada, ne treba mi…sva putovanja do 5-10 dana mi staju u ranac(leti).
Video sam ispred platnera sa koferom, šta znam, ne čuči kao na Traceru, ali lep motor je lep motor…


Sent from my iPhone using Tapatalk

A kompresor, alat za cepovanje, alat, prva pomoc, kisno odelo i navlake za cipele/rukavice, rezervne rukavice, po neka vezica, selnica, odrzavanje lanca... To na put od 5-10 dana nista ne nosis? 

Promenio član Savamalac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07
Одакле си учио за тај тест? Јел има неки приручник?
 

Uci se online, dobiješ sve u auto školi prilikom upisa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X
pre 3 minuta, Ivan F. je napisao:

Pod time sam mislio Bg- Kladovo, iz Kladova sam… Nisam još isao bukvalno na odmor


Sent from my iPhone using Tapatalk

Glupi su vam ti motori sto se putuje 5-10 dana od Kladova do Beograda. Uzmite nesto ozbiljno. Moze to i za par sati. :lol2:

Zezam se. :offtopic:

Promenio član Savamalac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Занима ме и шта се све подразумева под додатном опремом на мотору? Знам шта је то код аутомобила али стварно немам појма коју додатну опрему мотори могу имати.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07
Glupi su vam ti motori sto se putuje 5-10 dana od Kladova do Beograda. Uzmite nesto ozbiljno. Moze to i za par sati. :lol2:
Zezam se. :offtopic:

Vala bas priznajem dao sam glup primer, to je više voznjica


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

Jeste, ali sam došao do zaključka da nije pametno da odem preko Miroca, pamet u glavu za pocetak, neko moje “racionalno”razmišljanje :)) Ima vremena…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja