Jump to content

Moto Zajednica

Benelli 502C или половни јапанац???

Recommended Posts

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ima jos nesto: koliko sam razumeo, velike su guzve u auto skolama pa se moze desiti da prodje nekoliko meseci od upisa do dobijanja dozvole, mozda taman toliko da dodatno pojaca nervozu pred polaganje i kupovinu, to ti svakako ne bi trebalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Хмм...онда је по свему судећи најбоље време за упис и полагање - јесен. Гужве опадају јер се ближи крај сезоне ако се тако може рећи. И таман до пролећа добијем дозволу. Видећу ових дана да се распитам мало око цена и термина.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Nema tu pravila. Možes ti da kreneš na jesen, ne znači da ćeš završiti brzo. Svuda je gužva za A kategoriju tokom cele godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: GSR 600 K7
Хмм...онда је по свему судећи најбоље време за упис и полагање - јесен. Гужве опадају јер се ближи крај сезоне ако се тако може рећи. И таман до пролећа добијем дозволу. Видећу ових дана да се распитам мало око цена и термина.

Ja sam upisao vožnju u Oktobru i položio naredne godine u Maju, godišnje doba nema veze sa gužvom uvek je haos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Citam i ne verujem kakvo je sada stanje sto se tice polaganja u srbiji. posto sam morao u Austriji da polazem za A upisao polaganje u petak,test uradio u utorak,zamolio da odem na voznju u cetvrtak. polozio odmah dobio papir sa svim kategorijama od ispitivaca,predao mu staru dozvolu i za nedelju dana dobio novu ispunjenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 07

Blago tebi…ja sam čekao 2-3 meseca nakon polozenog testa, a biće sve gore. Bukvalno sam siguran da ovo “na prolece cu pa na leto motor” više ne pije vodu. Ja sam još imao sreće…a neću ni da zamišljam da padne čovek jednom ili slično jer ni to nije iskljuceno s obzirom da test nije lak, a ni poligon, u tom scenariju pola godine mu ne gine(msm možda malo preterujem, ali živi bili pa videli)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra


Хмм...онда је по свему судећи најбоље време за упис и полагање - јесен. Гужве опадају јер се ближи крај


Ako upišeš na jesen, verovatno ćeš da polažeš po snegu ili kako...???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Sale, upisuj školu, ne gubi dane, ne časi časa, trajaće duže nego što si mislio.. Kad sam polagao vožnju, vratio sam se sa gradske vožnje na poligon ceo pod snegom.. Kao da sam prešao Alpe. I da te pitam, ko vozi onog plavog GSX-a, parkiranog isped suda?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Gsx 1250 fa, ako nešto nisam totalno omanuo..

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Па онда ћу већ сутра да прочешљам те школе и да видим цене као и локације. Колико сам видео већина школа за А је на нбгд мада нисам баш детаљно гледао али би мени највише одговарала по локацији нека школа на Бановом брду или видиковцу.

 

Pre 1 sat, KoleD je napisao:

 I da te pitam, ko vozi onog plavog GSX-a, parkiranog isped suda?

Вероватно мислиш на онај плави Сузуки са кофером позади?! Не знам који је модел у питању. То вози Аца, возач председника суда. С њим сам баш причао скоро на тему мотора јер човек баш одавно вози и променио је доста тога. Тотално је ок лик. Кад год га видим почнем да га смарам неким питањима :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Sve ok, nije bot, nije robot, samo čist kao ruža.. (i vozi 120 na sat)

Dobrodošao Sale! Samo ti završavaj školu, ostalo će da dodje na svoje mesto pa i dilema oko motora. Dok dobiješ dozvolu promenićeš mišljenje sto puta.

Ako dozvoliš... Na forumu postoji već napisan odgovor na većinu pitanja koja su ti sada u glavi, samo čitaj ne prestaj.. Videćeš, to je jedan novi svet i novi život. Za ono malo pitanja za koje ne budeš našao odgovor, pitaćeš pa će stari vukovi da kažu šta imaju.. I y-tub i ostali interneti.. Samo uči i uživaj! Možeš meni da se javiš na PP za sva početnička pitanja slobodno..
Pozdrav Sale!

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Хвала пуно :D

То сам и мислио, да за почетак уздуж и попреко прокрстарим форум и све теме које ме занимају.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 2 minuta, Сале je napisao:

Хвала пуно :D

То сам и мислио, да за почетак уздуж и попреко прокрстарим форум и све теме које ме занимају.

Bitna stvar...to što čitaš ostavi na čitanju a sam donesi odluke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Ма наравно. Али потребно је да постоји нека основа да би се донела одлука. Зато су коментари и искуства људи овде са форума у том смислу неки темељ ако могу тако да се изразим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Naravno, to se podrazumeva. Više sam mislio na to da si odrastao čovek...nisi klinac u smislu životnog iskustva. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Па сад, тог животног искуства никад доста.

Елем, нађох 2 школе овде на Видиковцу код мене и 1 на Бањици.

У овој једној 5.000 теоријски испит + исто толико практични, 24.000 за 20 часова обуке што му дође 34.000 + лекарски. Обука је на CF који су скоро набавили како ми рече. И каже да није нека гужва тако да могу да кренем кад год хоћу. Ови други не раде данас тако ћу их цимнути тек у понедељак да проверим.

Ови трећи на Бањици имају исту цену од 34.000 али без прецизирања колики је број часова. Обука је на овом моделу испод само што ја не знам који је то мотор мада ми личи на неку јамаху

 

Untitled.png

Promenio član Сале

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
15 minutes ago, Сале said:

Обука је на овом моделу испод

To ti je Yamaha xj6, vozi se kao bicikla!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Данас нађох једну ауто школу на Нбгд, повољнија од ове 2 на Видиковцу и Бањици а обука је на сузани sv650 са брзинама. Може ли неко да ми каже какав је мотор генерално за обуку и да ли је тежак за управљање и вожњу??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4303 postova
5 minutes ago, Сале said:

Данас нађох једну ауто школу на Нбгд, повољнија од ове 2 на Видиковцу и Бањици а обука је на сузани sv650 са брзинама. Може ли неко да ми каже какав је мотор генерално за обуку и да ли је тежак за управљање и вожњу??

Jedan od laksih motora za upravljanje itd.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja