Jump to content

Moto Zajednica

Preporuka za motor (A1 kategorija)

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ktm sx 125,Cpi sm 50

Pozdrav drustvo,naime treba mi savet u vezi motora za A1 kategoriju.Imam 18godina,i polozio sam za a1 kategoriju.Pre svega,u autoskoli kad sam se raspitivao u vezi dozvole i kategorije rekli su mi da sa A1 mogu da vozim manju kubikazu,jer sam uzeo 50cc Supermoto(CpiSm50cc)jednostavno u to vreme kad sam kupovao motor nisam mogao da nadjem 125-icu koja nije matora i koja nije presla mnogo i iz tog razloga uzmem 50cc sa 9000km.Posle svega se ispostavilo da ipak ne smem da vozim manju kubikazu sa A1(probnom dozvolom)rekli su mi to ti je kao da nemas dozvolu,kazna 1000e.Tako da motor prodajem,i trazim drugi na a1 kategoriju.Posto zivim 15km od grada,od malih nogu vozim kros motore,off road tereni i malo jace masine od ovde pomenutih.Ostale kategorije,Sport.Naked itditd,su mi lepi samo na oko inace se ne pronalazim kao vozac jednih od njih.Dunulo mi da polozim da mogu i kroz grad da se provozam opusteno,i eto konacno zavrsio i to.Razmisljam se izmedju par motora,sigurno ima starijih i iskusnijih od mene pa eto predlozite.Razmisljam se izmedju Enduro(Yamaha dt 125 ne ispod 2000god),Hard enduro(Ktm exc125) i nesto od Supermoto motora(Husqwarna Sm125,Aprilia rx125).Gledao sam i 4t motore,ali Sprint Pulser125 mi je slab,to jest ovi kinezi,A one yamahe wr x modeli retko gde ima da se nadju,a nisu ni jeftine.Ako ima bajkera koji su ludi(kao ja) za ovim tipovima motora i znaju oko njih,nek puste koji komentar.Hvala unapred! :)

Promenio član LazarBike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja