Jump to content

Moto Zajednica

Evo mene braco upomoc!

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

Motor mi je od juce poceo da guta svjecice i to ne na svaku 3 dana nego na svaki 20min samo se ugasi u voznji...skinem svjecicu izduvam ga dobro stavim drugu staru svecicu i ide citav dan,sutradan ista stvar...bio je kod majstora u Zvorniku Bana ako znate mozda stavio mi je drugu novu elektroniku moja je crkla platio sam 100km ili 50e.Ali poceo je da se gasi u voznji ali svjecica se ne zamasti sto je cudno bude suva ko barut...Ako neko zna sta je pomagajte.

 

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4368 postova

Електроника не одговара твом кинезу иако сува свечица је знак недостатка горива. Објасни мало детаљније дали постоји разлика у раду са старом и новом електроником.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk





Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Ne,ne primjecujem nikakvu razliku kod elektronika osim sto mi se desi sa svjecice to.Skuter je isti,isto se ponasa,istk vuce,isto pali....sve je isto samo svjecice me zezaju ako ima neko resenje za to,pa da resim a ovako....ne idee svaki 4 sata svjecica me zeza i stavljam drugu...

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Nije nista radio oko agregat,ja mislim da nije pitacu oca on je vozio motor kod njega...a posto mi je motor kinez ne znam gdje se nalazi elektronika,imam staru nju mogu slikati a nova ne znam gde se nalazi,pitao je moj otac Bana sta se desava sa motora od kako je stavljena nova elektronika Bane kaze karburator.A nije znam iz iskustva vuce ekstra i posle 40m pocinje da trokira i gasi se,motor je Sym yet 2007.Ako neko zna do cega je molim vas da mi pomognete da sto prije bude u funciji.

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Verovatno se cdi nalazi ispod plastike gde ti stoje stopala, odšrafiš plastiku onu gde stoji akumulator, i tu bi trebao da je cdi. Uporedi sliku fabričkog sa neta i ovo što ti imaš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Pa brate u mene kinezara teska ispod nogu dole ona plastika tu je rezervar,CDI je ja mislim,znas ono gdje suvozac drzi ruke iza e ispod te plastike pokusacu ja nesto to da vidim ako ne uspem videcemo ata cemo i kako cemo hvl tb ko bratu sto zelus da pomognes

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja