Jump to content

Moto Zajednica

Vračar, 17.06.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ali mu zato možeš oplesti obraz ako te opsuje onako sočno jer si mu svirnuo da bi te čuo, video. Masa njih šeta van pešačkog sa mobilnim na uvetu i buni se kada ima svirneš. Pa nabi ga tamo gde sunce ne sija i pusti da vibrira...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Zamislite situaciju gde ovaj picopevac na skuteru jebe kevu ovom grmelju...ahahahahah vaziii...a onda je mrmot zamotao cokoladu...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Zamislite situaciju gde ovaj picopevac na skuteru jebe kevu ovom grmelju...ahahahahah vaziii...a onda je mrmot zamotao cokoladu...
Kažem ja, izvor informacija je "pouzdan".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: Honda SW 600
Pre 13 sati, ser je napisao:

 

Cekaj, dostavljac je pregazio nogu tvog kolege i tvoj kolega mu rekao "izvini", a skuteras njemu "jebem ti mater" ?

Bas tako. 

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova
Pre 12 sati, Štef je napisao:

Ali mu zato možeš oplesti obraz ako te opsuje onako sočno jer si mu svirnuo da bi te čuo, video. Masa njih šeta van pešačkog sa mobilnim na uvetu i buni se kada ima svirneš. Pa nabi ga tamo gde sunce ne sija i pusti da vibrira...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Zakonska obaveza je da mu svirneš, onako opisno rečeno mora da se trubi svakom ko svojom radnjom nije u mogućnosti da pravilno proceni situaciju u saobraćaju, ko mu ne svira je u prekršaju za koji nisam nikad čuo da je neko kažnjen, a drugar u novom sadu na bulevaru sa 6 traka je iskočio čovek direktno ispred da ovaj nije stigao da stisne kočnicu. Išao sve po propisu, umalo nije ubio čoveka i dobio krivično i jedva se izvukao posle par godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Zakonska obaveza je da mu svirneš, onako opisno rečeno mora da se trubi svakom ko svojom radnjom nije u mogućnosti da pravilno proceni situaciju u saobraćaju, ko mu ne svira je u prekršaju za koji nisam nikad čuo da je neko kažnjen, a drugar u novom sadu na bulevaru sa 6 traka je iskočio čovek direktno ispred da ovaj nije stigao da stisne kočnicu. Išao sve po propisu, umalo nije ubio čoveka i dobio krivično i jedva se izvukao posle par godina
Meni na Vidikovcu "srndać" od nekih 50-tak godina sa mobilnim na uvetu isto tako izlete, umalo ga ne udarih autom, on meni na moje sviranje i negodovanje spominje majku i resto porodice. Tada sam bio mlađi i luđi, nije mi bilo teško da skrenem na parking, sačekam srndaća i prozborim koju rečenicu nemuštim jezikom i pantomimom...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Korišćenje zvučnog upozorenja nije pozitivno propisano u zakonu.

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Davno bese kad sam polagao vozacki,menjali se kojekakvi propisi u medjuvremenu. "Pesak ima prednost",ali nekako uvek zaborave na drugi deo"pesak ne sme da stupi na kolovoz dok se ne uveri da moze bezbedno...."(bar je tad vazilo).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
3 minutes ago, ivica744 said:

Davno bese kad sam polagao vozacki,menjali se kojekakvi propisi u medjuvremenu. "Pesak ima prednost",ali nekako uvek zaborave na drugi deo"pesak ne sme da stupi na kolovoz dok se ne uveri da moze bezbedno...."(bar je tad vazilo).

Vazi i dalje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 6 minuta, salem je napisao:

 Nije smeo da stupi na kolovoz ali kad se vec nasao moraju svi da ga paze

Tacno tako,samo sto u praksi ne funkcionise uvek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250
Davno bese kad sam polagao vozacki,menjali se kojekakvi propisi u medjuvremenu. "Pesak ima prednost",ali nekako uvek zaborave na drugi deo"pesak ne sme da stupi na kolovoz dok se ne uveri da moze bezbedno...."(bar je tad vazilo).
I mora da prelazi na pešačkom ako je na ispod 100m od istog... U gradu ne znam gde pešački je na više od 100m...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
2 hours ago, drmilan_ said:

Vazi i dalje..

Jeste, al' znas u cemu je fora.

Advokat mi je objasnio - cim je pesak POKAZAO NAMERU da predje pesacki - ti si duzan da mu stanes.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Na pešačkom... Ne van njega...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk



  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Jednoj sam hteo da izadjem iz auta.

Nadrkano hodanje gazi.. strojevim korakom.. ni levo ni desno.. nabila slusalice u usi, tipka po telefonu.. i kad je stupila na pesacki, ja naravno kocim.. i trubim.

Pokazujem joj znak za telefon.. u smislu da nije dozvoljeno koriscenje dok prelazi.. i ona meni nesto krece da se beci i rezi..

Pa mislim se mamu ti jebem bezobraznu..

A da sam izasao, jos bih ja bio kriv za fizicki napad, vredjanje..

 

Takvima kao ona bih ladno presao preko noge (stopala) autom, samo da znam da necu biti kaznjen.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre 3 sati, ParadajzTurista je napisao:

 

Takvima kao ona bih ladno presao preko noge (stopala) autom, samo da znam da necu biti kaznjen.

 

@ParadajzTurista bio bi kaznjen kao da si je udario kolima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
23 minutes ago, Eol said:

@ParadajzTurista bio bi kaznjen kao da si je udario kolima

Nisam strucan, ali po mom misljenju bio bih kaznjen ne za saobracajni prekrsaj, nego za pokusaj ubistva - kola bi se u tom slucaju tretirala kao oruzje..

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Jednoj sam hteo da izadjem iz auta.
Nadrkano hodanje gazi.. strojevim korakom.. ni levo ni desno.. nabila slusalice u usi, tipka po telefonu.. i kad je stupila na pesacki, ja naravno kocim.. i trubim.
Pokazujem joj znak za telefon.. u smislu da nije dozvoljeno koriscenje dok prelazi.. i ona meni nesto krece da se beci i rezi..
Pa mislim se mamu ti jebem bezobraznu..
A da sam izasao, jos bih ja bio kriv za fizicki napad, vredjanje..
 
Takvima kao ona bih ladno presao preko noge (stopala) autom, samo da znam da necu biti kaznjen.
 
Prosle je godine jedna devojka poginula pod tockovima kamiona, covjek se kretao u rikverc, a ona ga nije cula od slusalica. Ne znam kako se slucaj zavrsio ali je stvarno zalosno da se na tako glup nacin izgubi zivot. Bog nam je dao culo sluha da ga koristimo po najvise kako bi uocili opasnost, a mi ga svjesno zapostavljamo. To bi stvarno trebalo poceti kaznjavati po ulici.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 19.6.2021. at 16:10, ParadajzTurista je napisao:

Jednoj sam hteo da izadjem iz auta.

Nadrkano hodanje gazi.. strojevim korakom.. ni levo ni desno.. nabila slusalice u usi, tipka po telefonu.. i kad je stupila na pesacki, ja naravno kocim.. i trubim.

Pokazujem joj znak za telefon.. u smislu da nije dozvoljeno koriscenje dok prelazi.. i ona meni nesto krece da se beci i rezi..

Pa mislim se mamu ti jebem bezobraznu..

A da sam izasao, jos bih ja bio kriv za fizicki napad, vredjanje..

 

Takvima kao ona bih ladno presao preko noge (stopala) autom, samo da znam da necu biti kaznjen.

 

 

Vidis, sad mi dade ideju... Izadjem iz kola, i licno im nagazim na nogu. Vise ce ih boleti nego da im predjem tockom preko noge !  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja