Jump to content

Moto Zajednica

Vračar, 17.06.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jbg, zanese se covek...

 

Ma!

Padne mrak, skupljas, pa kada pukne cesto bude i na onome ko ne zasluzi...

Ko nauci da impuls i ono iskonsko "rog u rog"  suzbije, taj je magistrirao samokontrolu!

Koliko sam puta zazalio zbog reakcije isto toliko puta sam zalio zasto nisam reagovao...

Siguran sam da svi prozivljavamo isto, nijanse su u pitanju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1836 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 4 sati, Blaza je napisao:

E, svaka čast onom ko je snimio ! Za pohvalu.

Sad mi krivo što sam ovako reagovao, kad nije išao snimak od početka dešavanja, već od pola...jbga, da @Marko Mk4 nije dao objašnjenje cele situacije, ko zna šta bi smo još napisali...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ide van pesackog, nema oci, al ima muda da skace na slabijeg.

Motorista nema pravo da se uplasi?  Da i njemu padne roletna zbog budale koja leti glavom bez obzira, i svoju krivicu ispravlja pesnicama.

I kakve veze ima sto siledzija vozi motor, jel mu to daje za pravo da tuce koga hoce?

Promenio član Ponoćni jahač
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Na tom mestu svakodnevno prolazim kad idem i vraćam se sa posla...i realno pešaci su do zla boga bezobrazni. Namerno ne koriste pešački jer su lenji da odu do istog pa pretrčavaju kako im volja i ako postoji uredno semafor koji je zbog njih postavljen. Čak ni kažnjavanje ne pomaže... 

 

Kako god da je vozač reagovao nema nema opravdanja za debelog ćelavog čovu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Nemojte da se zajebavamo. Ako nije pešački prelaz ili semafor, na ulici prednost imaju vozila koja plaćaju registraciju i prolaze tehničke preglede da bi bili tu gde jesu. Pešak treba da je na trotoaru. Ako je pešak na ulici, ili vozilo na trotoaru, oboje su u prekršaju...

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pjesaka na ulici ne smijes ugroziti iako je on u prekrsaju

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Koliko smo...

Strašno...

Nemam reči...

Odosmo u qrtz...

Pešak prelazi pored pešačkog, pušta ga auto, usisivač(skuteraš) mimo pravila saobraćaja obilazi kolonu...
Uplaši se...
Pešak se izvinjava...
Skuteraš ebe majku, čašćava mošnicama... Kobasicom...


Da li iko ovde vidi paradokse??? Ili samo ja?

Ili sam i ja budala?

A komunalac se istripovao da je specijalac, SAJ-ovac, šta ti ja znam i vrišti.... Šta???
Komunalna Milicija???

Bože koliko smo otišli van vinkle...

Ja bre kad se provlačim, o0o su mi manja od klikera i šta god da se desi, znam da sam kriv, i samo sam ja kriv... Samom sebi ..

Ljudi...

Život je jedan, a ne Super Mario...

Naleteće se na luđeg... Izvući će sečivo ... Ili bušač rupa... I eto...

Onda kažu, a bio je miran mladić...

Živci u kesu i...

Mogao je elegantno da izvuče ključeve ako je hteo da nekoga nauči pameti, ako se sve tako desilo iz skutera i baci ih u kanalizaciju... Nema potrebe za nasiljem...
Rešen problem...

Usporite drugari.
Iskren savet...

Ode mlad život kod Šabca, zbog???
Ja sam najbrži, ne mogu da čekam, pretiče kolonu sa 120?

Unesrećio je više porodica, ne samo svoju...

S-P-O-R-I-J-E...
Svi ćemo doći kod SV Petra...
Bolje kasnije kao metuzalem... Nego kao mladić/srednjih godina...

Budite dobri!

Pozdrav

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk



  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
20 minutes ago, Bigor said:

Pjesaka na ulici ne smijes ugroziti iako je on u prekrsaju

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Drug moj. Da te pitam. Ja vozim 50 na sat, i neki ludak odluči da pretrčava ulicu (van pešačkog, nema semafora) i ja ga ugrozim tako što ga zgazim... ko je kriv?

Promenio član Markone88
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pa on je kriv ali ne mozes u skoli uciti vozace, zgazi ga ako nije na pjesackom. Ipak mora da vodis racuna o slabijem u saobracaju. Zamisli da nas bajkere svaki put obori neko kada se ne pridrzavamo propisa, bar ja gledam da popustim ako mogu i kada sam u pravu 100%

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

 

Pre 5 sati, Marko Mk4 je napisao:

Dostavljac sa prednjim tockom 

Cekaj, dostavljac je pregazio nogu tvog kolege i tvoj kolega mu rekao "izvini", a skuteras njemu "jebem ti mater" ?

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Saobraćaj nije egzaktna nauka...

Skup uspešno izbegnutih nezgoda...

Ne izbegnute nezgode su nepravilnosti saobraćaja...

Pešak nema šta da traži na kolovozu, to je zakonom propisano pravilo...

Koje ima iznimku, kada pored kolovoza NEMA trotoara, kretanje pešaka je LEVOM stranom kolovoza.

Vozač je dužan da prilagodi brzinu i pozornost uslovima puta i ukupnim uslovima saobraćaja.

Dužan je da pretpostavi moguća dešavanja na i pored saobraćaja.

Ako neko stoji pored kolovoza... Ja kao vozač ću prići toj tački sa povećanom pozornošću i na oprezu...

Dovoljno je da je samoubica i da hoće da mene iskoristi da mi se posere u život, jer nema o0o da kao kukavica reši sam svoje probleme, nego mu treba neko drugi da mu se posere po sred života...

Ako pešak pretrčava, ulicu, a ti nemaš trag kočenja a po svim činjenicama mogao si odreagovati i izbeći nezgodu... Odgovaraćeš pred zakonom, po tački da nisi prilagodio brzinu uslovima i okolnostima na kolovozu.

Ako je iskočio iz grmlja ispred tebe, i dokazivo je da nisi mogao nikako odreagovati, a iz priloženog i sa lica mesta se vidi da si preduzeo radnje kočenja, izbegavanja, pa je opet došlo do kontakta pešaka i vozila, na žalost sa smrtnim ishodom, možeš se osloboditi odgovornosti. I onda ako se oglasi da je pešak kriv za nezgodu, možeš potraživati materijalne i nematerijalne troškove i bol od njegove porodice.

Zakon o obligacionim odnosima...

Ali....



S-P-O-R-I-J-E

SV PETAR ČEKA...
ČEKAĆE I DOVEKA...

S-P-O-R-I-J-E

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk





Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
13 minutes ago, Bigor said:

Pa on je kriv ali ne mozes u skoli uciti vozace, zgazi ga ako nije na pjesackom. Ipak mora da vodis racuna o slabijem u saobracaju. Zamisli da nas bajkere svaki put obori neko kada se ne pridrzavamo propisa, bar ja gledam da popustim ako mogu i kada sam u pravu 100%

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Slažem se. Ne samo u vožnji, nego uvek i svuda treba biti prvo čovek. Ali mora da se zna neki red. Ja bih svoje dete vaspitavao da ulicu prelazi gde je to predvidjeno, kako bih smanjio šanse da ga neko ugrozi.

 

Ali, kad god neko parkira auto na pešački prelaz, ili na trotoar, ili na zelenu površinu... bidote sigirni, da baš ti fini pešaci, će prvo da pohrle da auto oštete ili da zovu pauka, a ne da sačekaju vozača i da mu lepo kažu da pomeri vozilo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



Mogao je elegantno da izvuče ključeve ako je hteo da nekoga nauči pameti, ako se sve tako desilo iz skutera i baci ih u kanalizaciju... Nema potrebe za nasiljem...
Rešen problem..


Ahahahahaaaa pa nemojte preterivati sa tim američkim filmićima

Inače, ostalo si u pravu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 40 minuta, TAZZ je napisao:



A komunalac se istripovao da je specijalac, SAJ-ovac, šta ti ja znam i vrišti.... Šta???
Komunalna Milicija???


 

Извини, од свега што си писао, ово уопште није на месту. Човек је врло успешно прекинуо потенцијално велико срање. 

 

Могли су да се поубијају, онда би сви питали "Где су силни пандури/комуналци када треба?!", а ево човек је морао да их тргне обојицу и врло успешно је то обавио. Замисли да је дошао у тако узаврелој ситуацији, где је сукоб већ почео, као штене трепћући окицама и малио понизно тихо, тише, к'о падање кише... да, ако би били љубазни, малко само прекину да ваде око један другом и да се гризу за јаја, јер, ето, то није лепо, па би било јако фино од њих да га послушају?! 

 

Не зајебавајте, када падне ролетна некоме само строго и заповедним тоном, ауторитативно, може да се дозове човек. 

  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Zubo...

Nisi očigledno skapirao moj post...

Meni je cela kompozicija scene...


Totalno nadrealna...

Totaaaaaaalnooooooo...

Pročitaj još jednom...

I skapiraćeš onda u kom kontekstu sam pisao...

Ja znam da me je teško skapirati na prvo čitanje, ja sam komplikovan ko Hegel u delu "Fenomenologija duha"...

Nekad i samom sebi...

Skapiram se posle 3 čitanja, pa editujem postove ko profesionalan editor/lektor...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Zubo brate istripovao se komunalac da je pravi policajac, to je mogao svako da utrci i da prekine fajt al to stani policija, kakva je njegova nadleznost kao komunalca? Da kupi smece i za to kaznjava, ne da se tripuje da je pandur :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

X8...

Pa Mili...

Hahahahahahhaahahahahahahaaaahahahahhaahahahahahahaaazazahazazahazazazazazazaahaahaahhahhahhahahahaahaaahahahahahahahaaahahaa




Zamišljam ZUBU kako viče POŠTA!!!!


Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk





  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Хахахаха! Јок у тим ситуацијама је најбоље бити близу, да те закаче, одма' 100% боловање, одштете, стрес, душевна бол, физичке озледе... :)

 

Истриповао се можда јесте, али је успешно прекинуо тучу. А резултат је битан. При свему, најбитније, није морао да користи силу. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Свака част комуналном милицајцу  што је реаговао  .Да га није било  можда би овако било у станици милиције.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja