Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem kucu Batajnica

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem vertikalu kuce u Batajnici sa novom kucom u dvoristu,ukupne povrsine oko 300kvm,ulica Vojvodjanskih brigada.Verovatno mnogi forumasi znaju gde sam, dolazeci na servis ili kupovinu-prodaju motora. Obzirom da sin i snaja imaju veliki stan u Z. Polju, u ovoj enormnoj kvadraturi smo supruga , mama i ja.Vertikala se sastoji iz cetvorosobnog stana,dvosobnog salonskog  (na prvom spratu) i stana u prizemlju sa garazom i kancelarijom, gde mi je servis.U dvoristu je pre 5god prepravljena kuca  za sina,povrsine 70-tak kvm (bio poslovno stambeni prostor), i to vec dve god izdajemo.Bicu kratak, grejanje na gas, trofazna struja,kablovska,klime, dva fiksna tel,,gradski vodovod i kanalizacija itd itd. Cena 130000e. Trenutno radimo na papirima da razdvojimo stambene jedinice i kucicu u dvoristu radi lakse prodaje. Kome treba vise info nek me slobodno nazove, Lukac 0649760896 011 8484211.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            P.S.Kucu prodajemo zato sto nam je velika  i idemo verovatno u Vojvodinu, jer mi je sadasnja supruga iz Kule a tamo joj zivi majka sama u kuci od 130kvm. Inace kuca je idealna za 3 generacije, svako ima poseban ulaz,  sve je razdvojeno, mi smo je sa tom idejom i kupili 2002god.

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja