Jump to content

Moto Zajednica

Moto vikend Trebinje 2021

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 478 postova
  • Lokacija: Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
  • Motocikl: BMW K1100RS

Meni u cijeloj prici oko ovog susreta jedna stvar bode oci:

 

606C0D23-DBCD-4580-8B57-04C7D0F0DFDE.jpeg

 

AB5403D4-D01E-4369-B0DB-695F6437C726.jpeg

 

Ni na jednoj od ovih slika nisam mogao pronaci ama bas nikoga da je nosio masku? Da ovo nisu slike sa nekog susreta od prije Corone???

 

Meni je danas 14 dana otkad sam primio 2. vakcinu, sutra imam namjeru otici i uraditi antigen test na spike protein i tako vidjeti da li je vakcina djelovala, te da li imam ocekivani stepen zastite. Cak i ako je postignut - i dalje su nositi masku pri ulasku u zatvorene prostore (trgovacke centre, trgovine uopste, opstinu), a i ako se nadjem na otvorenom prostoru u vecoj grupi ljudi. Kada krenem na odmor na more, pridrzavati se svih mjera kao i ovdje, i kao da nisam ni vakcinisan.

 

U Zadru npr evo juce imaju 40 novozarazenih zbog proslave nakon kosarkaske utakmice - okupila se mladez, grlili se, ljubili, niko nije pazio na mjere, izgleda da im je stigao i "delta" (indijski) soj, i eto mustuluka. Njemacka ce opet tu zupaniju staviti na crvenu listu, i ode turizam ua ovu sezonu. A Hrvatska je zemlja gdje je vec preko 30% stanivnistva primilo i 2. dozu (sto se jedino smatra dobrom zastitom protiv novih sojeva koji se lakse sire) - mi u BiH nismo jos ni na 5% dogurali. Pa zar nam stvarno treba da djavola vucemo za rogove???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1957 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Ako ti nešto znači...prošle godine Septembar mesec u Trebinju skoro niko nije nosio maske. Mislim da je ipak do mentaliteta... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo malo slika sa povratka, možda će se neko prepoznati..slikano sa uzvišenja na izlazu iz Trebinja prema Gackom

IMG_8656.JPG

IMG_8656-1.JPG

IMG_8661.JPG

IMG_8672.JPG

IMG_8675.JPG

IMG_8677.JPG

IMG_8678.JPG

 

Promenio član Nebojša S
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja