Jump to content

Moto Zajednica

Moto vikend Trebinje 2021

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova

U organizaciji moto kluba TNT i grada Trebinja, 11-12. 06. 2021. god održati će se 21. moto vikend.

Lokacija je ista kao i predhodnih godina (centar grada).

 

Dobro nam došli!!!IMG-18fa6dc2aec4855ca709a35c652c509b-V.jpg.c9f324dc9b1e035cfdef91c159e9ce41.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Pozz

Jedno pitanje u vezi granice,planirali smo voznju iz Raske ali preko Zabljaka i ulazak u Bosnu iz Cg ali se javljaju neki novi momenti da je iz Cg dozvoljen samo tranzit ili PCR test,moze li neko tacnije reci nesto vise o tome?

Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

@Djordjino

Već je pisano o tome, i mislim da se nije promenilo. Iz Srbije u CG ili BiH ulaziš bez problema, ne treba ni pcr, neograničeno. Ako iz Srbije ideš u Bosnu, pa u CG, ili prvo u CG pa u Bosnu, daju ti tranzit (u sistemu) od 12 sati da prođeš. Neki momci su produžili boravak i kada su izlazili nisu imali problema, ali...

Ako bog da, imamo u planu iz Srbije preko Mokre gore u Trebinje. U subotu je neki plan da se skokne do Herceg Novog (CG) i verujem da će nam dati tranzit 12 h, a mi ćemo i kraće da se zadržimo. E sad, kada se budemo vraćali u BiH, da nam i tu ne daju tranzit od 12 h...

Sve je to rekla-kazala, niko ne zna tačne informacije.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

 

Pre 2 sati, Blaza je napisao:

U subotu je neki plan da se skokne do Herceg Novog (CG) i verujem da će nam dati tranzit 12 h, a mi ćemo i kraće da se zadržimo. E sad, kada se budemo vraćali u BiH, da nam i tu ne daju tranzit od 12 h...

ja znam tačne informacije.Tranzit se ne računa ako uđeš pa iziđeš na isti ili neki drugi prelaz iz Bosne u C.Gorru ili obrnuto nego kao boravak a to ne može bez testa.Znači da ne može u Crnu Goru  na kupanje osim ako ne prijaviš tranzit za Albaniju ili Srbiju ii Hrvatsku.Ako se vraćate za Bosnu onda to nije tranzit kroz Crnu Goru nego boravak a to ne može bez testa pošto ne ulazite iz matične zemlje Srbije nego iz Bosne.Učinili ste prekršaj u Crnoj Gori ako prijavite tranzit a ponovo se vratite u Bosnu, a Bosanci vas neće pustiti da se vratite bez testa jer ne ulazite iz Srbije osim ako ne prijavite tranzit a to znači da morate da iziđete u 12 sati..To je sve pod uslovom da ste srpsk državljani.

Ako se budu držali striktno zakona moraćete da se vratite iz Herceg Novog za Srbiju naravno ako nemate test.

Ovo sam sve lično proverio kod granične policije u Bosni.Možeš da ulaziš i vraćaš se kolko hoćeš i ostaješ u mini šengen zemljama samo iz matične zemlje a ostalo je tranzit se računa kao prolazak u u treću zemlju a ne povratak u prvu matičnu iz koje si došao.

 

 

 

Promenio član sasa ns 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Evo tacne info od ovog vikenda, isli od cet do ned. U Cg mozes lagano iz Bosne bez bilo cega i niko te nista ne pita. Ali je problem u obrnutom slucaju, kad ulazimo iz Cg u Bosnu tu traze tranzit ili test. Ma da kapiram i kad bi ostao u Bosni, pri ulasku u Srbiju nebi bilo problema. Mi smo pravili krug, isli Bosnom dole, usli i boravili u Cg 2 dana i iz Cg usli u Srbiju bez bilo kakvih problema.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST
pre 14 minuta, DarkoČa je napisao:

piiii...

Ja već spakovao peški i kupaći...

.... vredi pokušati ići u HN, pa ako vrate nazad, vrate

Ja ću u subotu iz Trebinja da se provozam do Neuma.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 17 minuta, sasamajstor je napisao:

Ja ću u subotu iz Trebinja da se provozam do Neuma.

Pazi samo do Neuma rade put celom duzinom.Do pre neki dan bila je zemlja i sitan sljunak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Supruga i ja krećemo iz Niša u petak ujutru (oko 7 sati). Nisam rezervisao smeštaj, (pokušaću nešto na licu mesta da nađem, a ukoliko ništa ne bude, tu je šator). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 6 sati, Nole Bg je napisao:

Evo tacne info od ovog vikenda, isli od cet do ned. U Cg mozes lagano iz Bosne bez bilo cega i niko te nista ne pita. Ali je problem u obrnutom slucaju, kad ulazimo iz Cg u Bosnu tu traze tranzit ili test. Ma da kapiram i kad bi ostao u Bosni, pri ulasku u Srbiju nebi bilo problema. Mi smo pravili krug, isli Bosnom dole, usli i boravili u Cg 2 dana i iz Cg usli u Srbiju bez bilo kakvih problema.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

postoji razlika od toga šta traži granični policajac a šta je po zakonu.Kod nas kad ulaziš iz bilo koje zemlje osim malog šengena-nervra me ovaj naziv ali pišem zbog skraćenog naziva treba test ili potvrda o vakcinaciji ili izolacija da bi ušao u Srbiju.To je važeće jedno 2 meseca.Ja išao bar 10 puta iz HRVATSKE I NIJEDNOM MI NIJE TRAŽIO NAŠ PANDUR NIŠTA.Tako gledajući ništa ne treba da bi ušao u Srbiju a po zakonu treba osim mislim iz Mađarske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nema veze, ionako idemo zbog druženja na moto skup. A možda okupiramo i neki bazen !

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Setih se sada AKVA PARKA u Trebinju...ali otvara se u nedelju 13.06. - znači kupanjac pa brzo kući...:rolleyes:

 

akva%20park%20trebinje.jpg
TREBINJELIVE.INFO

Ovogodišnje cijene dnevnih ulaznica za trebinjski Akva park u

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
pre 54 minuta, ZoraNS je napisao:

Setih se sada AKVA PARKA u Trebinju...ali otvara se u nedelju 13.06. - znači kupanjac pa brzo kući...:rolleyes:

 

akva%20park%20trebinje.jpg
TREBINJELIVE.INFO

Ovogodišnje cijene dnevnih ulaznica za trebinjski Akva park u

 

Zoki, dolaziš li....

Srećno danas na TourdeSRB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Upravo sada, DarkoČa je napisao:

Zoki, dolaziš li....

Srećno danas na TourdeSRB

Odložen je "Circulando" do nekih lepših dana. A taman ćete i vi Trebinjci moći da nam se priključite...:)

Želim vam svima što manje kiše i dobar provod!! :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A
Pre 3 sati, ZoraNS je napisao:

Odložen je "Circulando" do nekih lepših dana. A taman ćete i vi Trebinjci moći da nam se priključite...:)

Želim vam svima što manje kiše i dobar provod!! :takoje:

 

ooooOOOooo Legendooo, vidimo seeeeee

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Petak, čim svane krećem sa ženom za Trebinje. Dva noćenja rezervisana pored gradskog parka. 

Imamo i od nedelje planove ali ćemo ih prilagođavati online u skladu sa padavinama.

Nosimo dobru volju, nekoliko slobodnih dana i potvrde o vakcinaciji....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja