Jump to content

Moto Zajednica

Vreme je za novu kacigu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd
On 16.1.2022. at 10:28, Peconi90 je napisao:

Takodje bio zainteresovan za  LS2 FF320 i na kraju za par hiljada vise uzeo LS2 FF800 dosta kvalitetnija od FF320 , ide pinlock uz nju, suncane naocare.Posle godinu dana skroz zadovoljan.

Hvala na preporuci, uzeo baš nju..

 

 

 

On 16.1.2022. at 13:06, mick je napisao:

Kako ti je kolega iznad rekao...najvažnije je da znaš oblik glave pa po tome i biraj kacigu. Za cenu od 100e imaš dosta izbora, lično ne bih uzimao kacigu bez sunčanih naočara. Ne znam šta voziš ali ako je bilo šta osim skutera naočare su nekako osnova jer je drugačiji položaj sedenja i teže se glava namešta u položaj za izbegavanje bljeska u oči a i telo se više pomera na motorima u odnosu na skutere.

Svakako srečno sa kupovinom!

Bio sam spreman da uzmem prvu,ali me je ovaj tvoj post zainteresovao. Trebalo mi je vremena da isprobam sve modele koje sam spomenuo i na kraju sam se odlučio za LS2 ff800 Storm.

Mt Blade 2 i Shark Ridli  sam isprobao i  nisu mi nešto legle po obliku glave. HJC CS 15 odlična, ali nekako prazna, bez sunčanih naočara i vizira.  Na kraju sam se odlučio za FF800, extra udobna, kao salivena po obliku glave ,plus pinlock i naočare za nešto više para.

ff800.jpg

Promenio član Nebojša S
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja