Jump to content

Moto Zajednica

Todorović - Balosava

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: ???
  • Motocikl: KTM 2013 ohne zylinder

Trazio sam kod doticnih maske i jos neke delove za zx9 (tipa nogostup, nosac kilometar sata...)- nisu mogli da mi izadju u susret (ponudili su mi nove delove po nebuloznim cenama) - samo da dodam na onu pricu "imaju sve" "mogu sve da nabave" i td. Tako da se jos uvek se drzim eBay-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

ja sam licno razocaran saradnjom sa JAZAVCOM kako sam pre neki dan nazvao Gagija sto sanm mu u oci rekao i njemu i njegovoj zeni koja LAZE i u svoje i u njegovo ime u pitanju je bila NEAZURNOST oko slanja delova jer im je trebalo 15ak dana da mi posalju neki plexi a usput su i SLAGALI da im se u medjuvremenu plexi VRATIO samo sto glavonja nije bio lud vec sam lepo pitao coveka koji radi u brzoj posti Odgovor je biom DA SU ME SLLAGALI a to ce mu biti veliki Problem kao sto sam mu OBECAO jer moji zivci vrede i nisam mentol koga bi mogao da zajebava jedan GEDZA pa jos JAZAVAC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pre vise od mesec dana sam trazio pinjon za Afriku. (16.04.)

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=6487.msg82378#msg82378

 

Pitao sam njih i rekose mi 70-80e sa rokom 7 do 10 dana. Danas JA njih zovem, kazu da je stigao pre par dana i da je cena 108e.

Da li da uzimam ili ne? Ako zaratim sa njima ostajem bez dobrog servisa, ali je ovo malo bezobrazno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

Pre vise od mesec dana sam trazio pinjon za Afriku. (16.04.)

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=6487.msg82378#msg82378

 

Pitao sam njih i rekose mi 70-80e sa rokom 7 do 10 dana. Danas JA njih zovem, kazu da je stigao pre par dana i da je cena 108e.

Da li da uzimam ili ne? Ako zaratim sa njima ostajem bez dobrog servisa, ali je ovo malo bezobrazno...

 

NE!!!  >:( >:(>:(

sumnjam da ces ostati bez dobrog servisa, jer ovim sto rade pokazuju da NISU dobar servis.

treba stati na kraj bezobrazluku.

 

PS. da su bar zaokruzili na 110  ;D ;D ;D

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Pre vise od mesec dana sam trazio pinjon za Afriku. (16.04.)

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=6487.msg82378#msg82378

Pitao sam njih i rekose mi 70-80e sa rokom 7 do 10 dana. Danas JA njih zovem, kazu da je stigao pre par dana i da je cena 108e.

Da li da uzimam ili ne? Ako zaratim sa njima ostajem bez dobrog servisa, ali je ovo malo bezobrazno...

Princip ili 28/38E. Ovaj put bi im možda i platio. Sledeći put dodjem sa 70-80E pa il daš il ne daš! Ako ne daš, neka ti čuči pinjon! Bezobrazno jeste, ali ne vidim nikakav problem da ti nešto ostaješ bez dobrodg servisa. Nisu oni jedini!!! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Krusevac

Narucio sam filter za vazduh,pre 7-8 dana,i rekli su mi da je cena od 30-50e.

juce su me nazvali i rekli da mogu da dodjem po filter....

Otiso sam danas kupio filter za sasvim pristojnu cenu 30 e.i usput sam dobio par korisnih saveta od gagija....

Po meni nema sta,to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest mevdza

ja sam prosle godine narucivao par puta istu stvar kod njih i svaki put su mi rekli bice ali nista od toga, skuplji su bilo za 20 evrova (na cifru od 120) a isto samo obecanja kao i kod vecine.    Tacno je da je servis dobro opremljen i da deluje kao ozbiljna firma ali ja nisam imao lepo iskustvo sa njima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja sam vishe puta naruchivao stvari kod njih i sve je stizalo na vreme...

bio sam pre par dana i naruchio neku dodatnu opremu 6-7 stvarchica i gagi je ispao full korektan i chak je sedeo sa mnom dok sam listao katalog i prichao to valja, to ne valja to je tako to nije itd...

proshli motor su mi rastavili za farbanje i posle namontirali sve i nisu mi naplatili...

ja sam njima prezadovoljan i ne razmishljam o zameni servisa  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest mevdza
link=topic=189.msg134527#msg134527 date=1188388508]

ja sam vishe puta naruchivao stvari kod njih i sve je stizalo na vreme...

bio sam pre par dana i naruchio neku dodatnu opremu 6-7 stvarchica i gagi je ispao full korektan i chak je sedeo sa mnom dok sam listao katalog i prichao to valja, to ne valja to je tako to nije itd...

proshli motor su mi rastavili za farbanje i posle namontirali sve i nisu mi naplatili...

ja sam njima prezadovoljan i ne razmishljam o zameni servisa  ;)

 

 

ja samo kazem kako su prema meni ispali poslovni, moguce je da nisu prema svima isti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

SVE POHVALE ZA TODOROVICE.    pre dve godine cuje se lanac na bregastoj,ventil,curi ulje na gumici za hidraulicno kvacilo  i sve to u sred sezone. Mislio sam da ce lanac izdrzati do kraja sezone,ali...    Ostavim FJ-1200  i spremio pare za lanac i spaner. Zove me Gagi za dva dana da dodjem po motor--gotovo. Ja iznenadjen, kako su delovi tako brzo dosli?  Odem tamo a FJ PREDE kao maca. Koliko majstore??  40 evrica????? Pa kako?Pa lepo ,decko mi je produzio zivot lancu i spaneru za jos par hiljada kilometara,NASTELOVAO VENTILE,KARBURATORE I NOV SEMERING na klipicu hidraulicnog kvacila.  PA, KUPIO ME ZA CEO ZIVOT.  Ne zbog para nego zbog gesta. Drugi majstor bi samo protrljao ruke i usi bi mi letele po putu. 

AJDE , do kraja da kazem. Ko nije radio sa ljudima taj nema pojma kako izgleda kada te 50 ljudi dnavno zove da im resis problem. a , i sam imas problema kao sav svet.  Moj zet radi sa njima pa dobro znam kako to sve funkcionise sto se tice nabavke. Toliko je Gagi sludjen sa nabavkama da se desi da kaze cenu od sasvim drugog dela,zatim,kada mu neko u Nemackoj kaze cenu -on je prenese kupcu. U medjuvremenu se ispostavlja da na tom mestu nema ,trazi se dalje i nadje se ali po drugoj ceni.  LJudi su maksimalno posteni,razlika od 15-30 evrica nije bauk ako se desi ponekad. 

  I meni ponekad smeta njihova uzdrzanost,nema onog : AJDE DA SEDNEMO DA POPIJEMO NESTO.  Nemacka skola i to je to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Ja sam kod njih skoro kupio motor i prezadovoljan sam , sada sam u fazi kupovine potrosnih delova ,kozmetike i dodatne opreme za taj motor

primecujem da me sve dosta jeftinije kosta nego na drugim mestima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ja sam kod njih skoro kupio motor i prezadovoljan sam , sada sam u fazi kupovine potrosnih delova ,kozmetike i dodatne opreme za taj motor

primecujem da me sve dosta jeftinije kosta nego na drugim mestima.

koji motor si kupio i odakle si? mozhe i na pp da ne gushimo ovde...

 

izvinjavam se za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa mogu da ih pohvalim, da su profesionalni, a i zvali su me na kafu danas (sto i ne cudi jer su se verovatno zacudili ili sazalili kada su videli coveka koji po snegu vozi motorcikl od Kopaonika do Beograda). Ovo nije za pohvalu.Iskreno mislim da je strasno. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Ja ne znam šta da kažem, do skoro sam bio zadovoljan, obzirom da sam kod njih kupio mašinu za KLE 500 i ista je stvarno odlična, malo prešla i samo prede.Znači što se tiče kvaliteta tu su OK, znam da i neki serviseri sa njima sarađuju i da su zadovoljni, ali tu istu mašinu sam platio 600 evra bez alnasera i magneta, što su mi mnogi rekli da je previše i da sam za te pare mogao kupiti čak i noviju mašinu za R-a i to 900-1000 kubika, znači šišanje na nulu.Al' opet bolje skupo i kvalitetno, nego jeftino al' mačka u džaku. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja ne znam šta da kažem, do skoro sam bio zadovoljan, obzirom da sam kod njih kupio mašinu za KLE 500 i ista je stvarno odlična, malo prešla i samo prede.Znači što se tiče kvaliteta tu su OK, znam da i neki serviseri sa njima sarađuju i da su zadovoljni, ali tu istu mašinu sam platio 600 evra bez alnasera i magneta, što su mi mnogi rekli da je previše i da sam za te pare mogao kupiti čak i noviju mašinu za R-a i to 900-1000 kubika, znači šišanje na nulu.Al' opet bolje skupo i kvalitetno, nego jeftino al' mačka u džaku. 

 

 

Pa mogao si i celog R-a za te pare da dobijes. Jedina mana bi bila da ne bi mogao da sednes na motor koliko je vruc.  Nudio mi je neki tip BENELI TORNADO star nekoliko meseci pre par godina na moto skupu u Pancevu. Cena ---3500 E.  Sta reci -- mirno spavaj,vozi bez kvarova i uzivaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Ja ne znam šta da kažem, do skoro sam bio zadovoljan, obzirom da sam kod njih kupio mašinu za KLE 500 i ista je stvarno odlična, malo prešla i samo prede.Znači što se tiče kvaliteta tu su OK, znam da i neki serviseri sa njima sarađuju i da su zadovoljni, ali tu istu mašinu sam platio 600 evra bez alnasera i magneta, što su mi mnogi rekli da je previše i da sam za te pare mogao kupiti čak i noviju mašinu za R-a i to 900-1000 kubika, znači šišanje na nulu.Al' opet bolje skupo i kvalitetno, nego jeftino al' mačka u džaku. 

 

 

Pa mogao si i celog R-a za te pare da dobijes. Jedina mana bi bila da ne bi mogao da sednes na motor koliko je vruc.  Nudio mi je neki tip BENELI TORNADO star nekoliko meseci pre par godina na moto skupu u Pancevu. Cena ---3500 E.  Sta reci -- mirno spavaj,vozi bez kvarova i uzivaj.

 

Ma u redu je to, pouzdani su oni, ali sledeći put sigurno neću kupiti nešto kod njih sa punim poverenjem, već ću prvo proveriti, a mislim da je njima u interesu da ljude vežu ne samo kvalitetom, već i cenom.Da je tada bila realna cena, sad mi ne bi padalo na pamet da pomislim da postoji neki drugi servis, već bi sve kupovao kod njih, ali oni izgleda ne razmišljaju dugoročno, kao i u ostalom mnogi drugi u Srbiji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ja znam par ljudi koji su od njih kupili motocikle, neki sa servisnim knjizhicama (retkost je ovo dobiti na starijim motorima) , neki bez i stvarno su svi prezadovoljni... kada ga kupite sve je lepo i profesionalno ushtelovano i sredjeno da nemate shta da brinete i to koshta naravno...

ja sam svoj motor vishe platio (cca. 300e) ali znam od koga sam ga kupio i evo preshao za sad oko 6000km sa jednim shtelovanjem karburatora...

P.S. nisam kod njih kupio svoj motor nego chisto kazhem da nekad vredi platiti vishe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Kupio sam Kawasaki klx 650 ,i prilikom kupovine spominjan mi je neki popust za kasnije odrzavanje motora ,nisam nesto ni obracao paznju

na to al sada vidim da funkcionise prilikom kupovine dodatne opreme i kozmetike.

Kad kod njih kupite motor imate i neke privilegije sto sam i osetio.

Rade sto posto legalno i cisto ,mnogi Kraljevcani su od njih kupovali i nikad se nije desila neka zajebancija prilikom registrovanja, mislim na

divco papire ili brojeve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Dugo nije pisano u ovoj temi...

 

Na osnovu par poseta ovom servisu, stekao sam lepo misljenje o njima.

Ali poslednje iskustvno nije pozitivno. Povrsno i neprofesionalno odradjen posao... Dobro cu razmisliti pre nego sto kod njih ponovo oteram motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Na sta konkretno mislis? Posto se i ja spremam da odem do njih...  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja