Jump to content

Moto Zajednica

Todorović - Balosava

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Hteli ste mozda da kazete ' date=',BALOSAVA"[/quote']

 

U pravu si, Miko. Ispravicemo :D8)

 

Hvala, drugar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dexter, Never i ja smo bili jutros do servisa T3-Racing u Balosavi (Never ce vam objaviti i razlog toj poseti), tako da vam mozemo preneti utiske.

 

Mogu vam reci da onaj servis izgleda krajnje ozbiljno. Imaju mnoooogo delova na lageru, nekoliko motora se u svakom trenutku servisira i sve deluje poprilicno ozbiljno. Imaju cak i dynojet masinu, tako da za 20e mozete izmeriti koliko konjica ima vas bajk.

 

Imaju i pristojnu radnju sa robom pristupacne cene, a zastupnici su za Metzeler i jos nekoliko raznih marki.

 

Baterije na digitalcu su mi riknule, tako da nisam nista slikao, ali dopunicu informaciju o njima uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd

Mora da kazem da sam i ja sa njima maksimalno odusevljen.Imao sam problema sa mojim motorom i oni su bili jedini u SCG od servisera koji su uspeli gresku da mi ustanove i naravno sto je naj vaznije brzo i efikasno odklone.Kod njih mi je se jos svidelo ,sto su posle popravke motocikla na DYNOJETU prekontrolisali dali motor razvija svoju maksimalnu brzinu i dali ima KW koliko je upisano u saobracajnoj.

Ja mogu svima dalje da ih preporucim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mene zanima taj deo sa dynojet-om, koliko to naplacuju i gde se servis nalazi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Mene zanima taj deo sa dynojet-om' date=' koliko to naplacuju i gde se servis nalazi?[/quote']

20 evra , servis je u blizini kragujevca koliko sam ja upucen , mesto se zove Balosava sve pise gore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Vrlo dobro opremljen servis a i ljudi koji rade tamo su bili ljubazni. Radnja se nalazi na putu posle Gruze par kilometara, na blagoj nizbrdici sa desne strano. Lako cete je uociti posto je usamljena na tom pravcu i obicno ima motore poredjane ispred radnje.

 

Na njihovom sajtu postoji karta sa ucrtanom putanjom do servisa:

 

http://www.3t-racing.com

 

Samo u povratku, ako se vracate za Beograd, obratite paznju gde skrecete na autoput (mi nismo) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja imam super iskustva sa nijma. Par mojih drugara su kupili motore kod njih i zadovoljni su. Uvek su spremni i savetima da pomognu. Prvi put kada sam otisao tamo nisam mogao da verujem da tako nesto postoji u Srbiji, posle beogradskih majstora koji rade u garazama od par kvadrata, ogroman servis sa svim drangulijama i veliki lager motora.

Kad sam kupio Afriku ostavio sam je u Minhenu jel mi je isticala viza a papiri jos nisu bili gotovi pa sam ih angazovao da mi je transportuju do Bgd-a. Odradili su maksimalno korektno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F

sigurno ste videli glavnog,Tatu(lik sa dugom kosom,Djole)

e on je vozio moto trke u bivsoj Yu!

a naj mlajdi Gagi(decko koj malo nerazumno prica),je zavrsio skola za moto mehanicara u Nemackoj,a mislim da je 84. ili 83. godiste.

Sve u svemu fenomenalni majstori,ja sam sa njima prezadovoljan :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Vrlo dobro opremljen servis a i ljudi koji rade tamo su bili ljubazni. Radnja se nalazi na putu posle Gruze par kilometara' date=' na blagoj nizbrdici sa desne strano. Lako cete je uociti posto je usamljena na tom pravcu i obicno ima motore poredjane ispred radnje.

 

Na njihovom sajtu postoji karta sa ucrtanom putanjom do servisa:

 

http://www.3t-racing.com

 

Samo u povratku, ako se vracate za Beograd, obratite paznju gde skrecete na autoput (mi nismo) ;)[/quote']

 

Hehe je li bilo od Batocine put Nisa :lol:

 

Btw servis je koliko vidim bas extra, mozda ugovorimo neki transport iz Njemacke pa cu javiti utiske.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Veoma ozbiljan servis,upravo kako to rade profesionalci.

Na direktnoj su vezi sa UGT-om,Solunom (grad za koji se prica da je centar za moto-delove),zastupaju mnoge firme iz oblasti motorciklizma...

Mozete da kupite nov ili polovan deo,a ako ga nema "na stanju" u vasim rukama moze da bude u veoma kratkom roku!

Jos jednom PROFESIONALCI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Da ne budem namcor, ali neke mini blinkere sam narucivao 3-4 puta, te stici ce juce, danas, sutra....??????

 

Znam da nije neka narudzbina 50tak e, ali onda se kaze da nije sezona, mala ti je narudzbina, i ne primi se ista, cisto, jednostavno........

 

A servis je veliki i ozbiljan, to se slazem......

 

Neka guraju samo...... :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Banjica

Pošto lièno znam ljude, moram da dam svoj prilog, tj maksimalno pozitivne preporuke. Svi su o.k., poèev od matorog Ðoleta ( nadam se da ovo - matorog nikad neæe proèitati). Ljudi pored opreme imaju gomilu polovnih delova, stvarno dobar servis, ako skrljaš motor sve æe ti završiti, èak i ako si ram iskrivio,sreæom meni nikad nisu trebali. Trenutno proširuju radnju, tj prave salon prema ulici, vrlo su ozbiljni. Gagi je mlaði sin , radi u servisu, u najveæem poslu ti posveti vreme, stariji sin im prikuplja delove , motore i opremu u Nemaèkoj, i sve to dovoze u radnju, ja mislim oko dva puta meseèno, stvarno organizacija na vrhuncu. :!:

Ali veæ imaju toliko posla, da koliko vidim padaju na nos,pa ako hoæete kod njih, terajte motore preko zime, jer kad poène sezone mnogo æete èekati na termin.Šteta za nas motordžije što takvih nema više...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

od kada sam prvi put ushao tamo :shock: bio sam odushevljen!

ove godine sam pocheo kod njih da servisiram motor i prezadovoljan sam... kada sam otishao prvi put gagi me je odushevio i njegov pomocnik nikola... leek je i pored onolike guzhve (bar 20 motora je uvek ispred+ono u magacinu) uvek spreman da te saslusha i pomogne dobrim savetima...

meni je menjao lanac i shpaner, shtelovao karburatore, i josh dosta drugih stvari radio... sve za 5+... sad trenutno mi je kod njega motor na nekim malim prepravkama i nadam se da ce biti ok kao i sve ostalo...

evo i jedan pozdrav za ekipu todorovic :) ako ovo chitaju...

 

P.S. koliko ja znam gagi svake druge nedelje ide za nemachku i nabavlja delove, opremu etc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Caos drugari,

 

Jel moze neko da ostavi broj servisa, a trebao bi mi Djoletov ili Gagijev mob. Ako mislite da je neprimereno da ostavljate brojeve mobilnog na forumu, posaljite mi PM.

 

Jako bih vam bio zahvalan i ako biste to ucinili sto pre.

 

Hvala unapred i veliki pozdrav!!!

 

MlaDeR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ljudi su OK stvarno. Uvek imaju dobre motore u ponudi, jedino sto im je sajt slabo azuriran. Jedna ista ponuda stoji pola godine, ali verovatno nemaju vremena sa tim da se bakcu. Prava je steta sto kod nas nema vise takvih servisa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja