Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF 600 Thundercat zadnji migavci i tablica

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Thundercat

Cao ljudi, kupio sam motor iz naslova 2001. godiste, ali za registraciju su mi potrebni zadnji migavci, a na ovom motoru su skinuti. Prilozicu sliku kako to trenutno izgleda, trenutno je tu samo neki custom drzac tablica. E sad da bih znao sta da trazim, ne zelim da pogresim pa da uzmem neke pogresne delove, treba mi pomoc vlasnika ovog motora ili ljudi koji znaju. Da li meni ovde treba ceo nosac tablica, pa na njega idu i migavci, i tablica? Ili to funkcionise na drugaciji nacin? Hvala unapred!

viber_image_2021-06-06_15-26-30.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Gledaj da nisu neko kinesko govance koje nema homologaciju, i da bar malo liče na fabričke i da nisu led, već sa sijalicama, a što se tiče blatobrana, ko što reče kolega gore, to je u komadu sa podrepom, tako da traži od novijih modela gde je blatobran zasebno pa može da se montira kod tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Thundercat
pre 47 minuta, Biker-Boy je napisao:

Gledaj da nisu neko kinesko govance koje nema homologaciju, i da bar malo liče na fabričke i da nisu led, već sa sijalicama, a što se tiče blatobrana, ko što reče kolega gore, to je u komadu sa podrepom, tako da traži od novijih modela gde je blatobran zasebno pa može da se montira kod tebe.

Vazi, hvala na informacijama! Nasao sam fabricki podrep, da li oni odgovaraju nebitno od godine?

Promenio član lagani03
greska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Isti su sva godišta, sem par sitnica nije se Thundercat uopšte menjala za celo vreme proizvodnje, iz prve su je napravili da bude top :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja