Jump to content

Moto Zajednica

Poklonio bih stvari za bebe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Poklonio bih stvari koje su od moje cerkice. Stvari su za dete do godinu dana. Kome treba neka mi se javi ovde ili na 069661878. Uslov je samo da ne zavrse stvari na prodaju.

Promenio član nash
  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Jeste lep gest.Neka ispadne da ti solim pamet, ali što se ne raspitaš u tvojoj okolini ima li neke sirotinje, idi sa ženom i detetom kod tih ljudi i poklonite im ove stvari.Nije normalno da neko vozi motor a dete oblači od milosti drugih. Znam,ima na forumu onih koji nemaju motor u vlasništvu, samo hoću da kažem da su veeeelike šanse da ovo dobije onaj ko uopšte ne zaslužuje 

O činu poklanjanja i primanja dara neću da ti pričam ništa. Meni sad oči zasuziše... Bilo bi mi drago da, ako nisi, doživiš taj osećaj.Ako hoćeš da uradiš to, uradi pravo. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Bio sam u Crveni krst i nisu prihvatili ovo uz obrazlozenje da je corona, bla bla... Ispred me je sacekalo par ljudi za koje znam da se bave prodajom dobijenih stvari pa nisam hteo da dam. Da prodam, mogu i ja. 

 

Zato sam se obratio ovde, kontam da ste vi ucestvovali u raznim humanitarnim akcijama pa znate neke ljude, udruzenja kojima bi ovo bilo potrebno.

 

Svakako se raspitujem i van foruma kome bih mogao pokloniti, tako da Cvijanovicu uopste ne mislim da mi solis pamet :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Pa ne mora nekom od nas,možda neko od nas zna nekog kome bi trebalo. Svakako pozdravljam gest. Drugo, ja mislim da nije uopšte ponižavanje ili sramota primiti stvari za dete i ako imaš motor. Dečije stvari,posebno za novorođenče, obično i kruže jako često. Jer dete dobije dosta stvari, 99% tih stvari obuče nekoliko puta a neke čak ni jednom jer jako brzo raste tako da im je vreme upotrebe jako kratko.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ma kakva sramota, to je nešto najnormalnije da se dečije stvari nasleđuju, naročito od beba i male dece. Stvari kupuju roditelji, babe, tetke, strine itd, toliko toga ima da neke stvari obuku svega par puta. 

Moja deca su dobijala gomilu stvari, takodje i mi smo davali gomilu stvari drugima i sve te transakcije su se obavljale medju porodicama koje nisu u finansijskim problemima. 

Promenio član aca-pn

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Nasao sam porodicu kojoj sam poklonio stvari. Hvala vam na interesovanju i podrsci. :takoje:

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja