Jump to content

Moto Zajednica

Majstor sa prevozom...

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd

Pozdrav... Ovakvo je stanje. Karburatori mi nisu sinhronizovani, i treba mi prevoz motora do majstora da ga popravi. Ja zivim u Ruskom Krsturu u opstini Kula. Ako ima neko majstora sa znanjem o sinhronizacija karburatora i nekog ko prevozi motore neka pomaze :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Sta ti se tacno desava s motorom? Ako nisu malo sinhronizovani nece ti smetati da ga odvezes i sam do majstora

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
Pre sat vremena, Bigor je napisao:

Sta ti se tacno desava s motorom? Ako nisu malo sinhronizovani nece ti smetati da ga odvezes i sam do majstora

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Kaze majstor da jedan karburator dobija mnogo vise gorivs i izbacuje visak i to bas puno i da se oseti miris da nesto smrdi za zagorelim... Pa nebi bas da rizikujem i vozim ga u Temerin nasao sam majstora, samo mi prevoz fali... To cu morati nekako da smislim i moracu da izmerim dimenzije motora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

Imas u Kuli ljude koji rade kombi prevoz - teretni , moze da se resi  tih 50 ak km do Temerina. A , i Krstur je pun prevoza za sopstvene potrebe - voze namestaj , ne poznajes bas nikoga za uslugu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Sto ne kupis vozzi, 2500 din.. pise da imas jednom neogranicenu, a jednom do 40km slepanje.. :jee:

Izvini, malo se salim, a malo i ne.. bas me zanima kako bi proslo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 19 minuta, sixi je napisao:

Imas u Kuli ljude koji rade kombi prevoz - teretni , moze da se resi  tih 50 ak km do Temerina. A , i Krstur je pun prevoza za sopstvene potrebe - voze namestaj , ne poznajes bas nikoga za uslugu ?

Fala. Ma bas sam se sad cuo sa drugom i on mi isto rekao da nadjem nekog sa prostorom dovoljnim za motor... Brar ims prikolicu ali moram da izmerim dimenzije motora da vidim dali ce da stane, a moram i pojase/sajle ili kako god se vec zovu te naprave sto pridrzavaju motor tokom voznje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 3 minuta, ParadajzTurista je napisao:

Sto ne kupis vozzi, 2500 din.. pise da imas jednom neogranicenu, a jednom do 40km slepanje.. :jee:

Izvini, malo se salim, a malo i ne.. bas me zanima kako bi proslo.

Izvinjavam se, ali sta je vozzi? Motor jr registrovan i imam osigursnje to mi onda idr to sa slepanjem? Jeli na to mislis ako da onda ne znam, ako je prvi put neograniceno nebih bas da iskoristim jos jer planiram da putujem na daleke staze, pa ako mi nesto ne daj boze otkaze negde preko... Nebih bas da moram jos da doplacujem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
home-meta-og.jpg
RS.VOZZI.APP

VOZZi je prva mobilna aplikacija u regionu koja rešava problem pronalaženja, korišćenja i plaćanja usluga pomoći na putu

E, odmah da se razumemo, perem ruke od ove stvari, nemoj posle da bude da sam te ja nagovorio i da mene juris da me bijes :jee1:

Imas ovde negde i po forumu neku temu o otome.. razna su iskustva. Ja sam kupio, ali nisam jos (srecom) imao potrebe da ih zovem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 8 minuta, ParadajzTurista je napisao:
home-meta-og.jpg
RS.VOZZI.APP

VOZZi je prva mobilna aplikacija u regionu koja rešava problem pronalaženja, korišćenja i plaćanja usluga pomoći na putu

E, odmah da se razumemo, perem ruke od ove stvari, nemoj posle da bude da sam te ja nagovorio i da mene juris da me bijes :jee1:

Imas ovde negde i po forumu neku temu o otome.. razna su iskustva. Ja sam kupio, ali nisam jos (srecom) imao potrebe da ih zovem.

Haahahhahah Hvala. Nemas brige barem si iskren i hvala za pomoc. Nadam se ds cu uskoro moci da nastavim da vozim :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 10 minuta, sixi je napisao:

 

Hvala. Bas sam to trazio znam da sam gledao negde o tome, ali nissm bio siguran. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja