Jump to content

Moto Zajednica

Put Takovo Koštunići

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

Putem moze proci kombi sa prikolicom. Ima par deonica loseg asfalta na usponu prema Breznima. Isplati se ići ako idrs bas u Kostunice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Tek sad videh pitanje. Trenutno su bas obimni radovi na toj deonici puta, sve se kompletno prosiruje i renovira, masine i kamioni su na sve strane, ako ti nije bas frka sacekaj malo, rekli su da ce radovi biti gotovi do polovine avgusta. Ili idi od Cacka preko Trbusana i Miokovaca prema Pranjanima i to je to, stizes u Kostunice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Ni ja nikada nisam isao tim putem ali sam gledao google maps i u tom selu je skretanje za Rajac kada ides iz Takova.

Inace sam osmislio jednu kracu voznju da vidim mesta koja nikako da obidjem, pa da ne upadnem u nenadane radove na putu koji su pominjani.

 

(2) put - KV + Borac + Takovski Grm.pdf

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Skoro sam prolazio putem Ozrem/Rajac, preko G. Banjana. Nisam isao do Takova dole, a nisam cuo da se na tom putu izvode radovi. Ima tu jos asfaltnih puteva, da se obidju znamenitosti kraja, a ukoliko ih nema, u zamenu osvezenje u Kostunicima na jezeru . Ili kafana kod Perice ili Kreje gde ima i bazen. Na Rajcu u principu nema sadrzaja, ali je lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Upravo taj potez od Takova me interesuje, jer na osnovu informacija kolega, @Gile i Miljana, neki deo puta Takovo-Kostunici su u rekonstrukciji ali ne znam tacno koji. Prilozio sam i mapu radi lakseg razumevanja, pa ako neko ima sveze informacije ...

Inace mislim da sam oznacio i interesantne sadrzaje za obilazak na datoj mapi rute, pa ako je neko zainteresovan ...

Kao i uvek gledam da bude po principu tri-u-jedan i neceg novog i interesantnog. To podrazumeva voznju motorom, upoznavanje kulture i prirode. Sve ostalo je usputno i nije svrha i cilj putovanja motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1268 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Pa radi se put Takovo Pranjani, koji prolazi kroz Kostunice. A moze se od Rajca preko G. Banjana, na Teocin, iz Teocina u Kostunice. Isto asfalt samo uzak.

Put od Takova ka Rajcu je drugi put, koji je bez radova. Bar sam cuo tako.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja