Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha GTS1000

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem GTS1000, uvezen iz Svajcarske, 1997god, registrovan na mom imenu do maja 2022,model sa 101ks, bez abs .Motor koji je bio ispred svog vremena, a i danas nije za podcenjivanje; direktno ubrizgavanje, automatski sauh, katalizator i naravno cuveni RADD sistem prednje viljuske.U svici bio jedan vlasnik, izuzetno ocuvan, sa dosta dodatne opreme- AGM sistem  sa superbike volanom, sportski auspuh (oba sa homologacijom), visok touring vizir, gear position indikator, scotoiler, spusteno i presvuceno sediste, LI-jonski akumulator sa led diodama, nove gume, nov lanac i lancanici, uradjen veliki servis, ovde stavljena nova ogledala od FZS1000 radi bolje vidljivosti. Uz motor idu original auspuh, vetrobran, ogledala.Cena za forumase  fiksna 2500e..0649760896          Po zelji mogu ugraditi givi nosace za sva tri kofera,stvar dogovora.ALIM4006.jpg 9760896 011 8484211ALIM4003.jpg[uALIM4007.jpgrl=https://postimg.cc/LgYkR6h5]ALIM4002.jpg[/url]ALIM4005.jpg

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Napravljena ploca za top case i bocni drzaci za nosace kofera (kao GIVI), 2450e cena stavicu slike kako to izgleda. Ako se ne proda skorije, vozim do kraja sezone, da ne stoji dzabe.

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

viber-image-2021-06-27-11-34-54.jpgPovratak iz Radovanjskog luga, testirano sa dvoje do 130-140km/h oko 5l, jako dobra zastita od vetra.2400e cena, uzeo sam drugi motor, moze i manje evara + iznos registracije mesecno  do septembra ( u  din).

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Posto smo ostali bez skutera, moze i zamena za SH300 ili x-city 250 uz dogovor ili neki od skutera sa velikim tockovima

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Motor je i dalje aktuelan, nazalost sa njim smo bili na dva skupa i par sitnih voznji letos i ukupno presli 1500km. Dosta ljudi me je pitalo u vezi odrzavanja motora, svi delovi (cak i ceo agregat) pasuju od FZR1000, sto se tice prednje viljuske, jako je prosta plus su stavljene nove Lucas plocice na prednji disk.Cena do koje mogu da idem je 2200e, bez ikakvih ulaganja za sledecu sezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 34 minuta, Lukac je napisao:

Motor je i dalje aktuelan, nazalost sa njim smo bili na dva skupa i par sitnih voznji letos i ukupno presli 1500km. Dosta ljudi me je pitalo u vezi odrzavanja motora, svi delovi (cak i ceo agregat) pasuju od FZR1000, sto se tice prednje viljuske, jako je prosta plus su stavljene nove Lucas plocice na prednji disk.Cena do koje mogu da idem je 2200e, bez ikakvih ulaganja za sledecu sezonu.

Pozdrav ponudio bi hondu ntv 650?revere 93 god,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Da li vas interesuje bmw c1 200cc 2002god 8100km plus moja doplata. 

Promenio član sloboleo
Greska u tekstu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Dve nove slicice sa novim sedistem i naravno novom cenom za forumase 2300e, i dalje vaze zamene za navedene skutere iskljucivo, hvala kolegama na ponudama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 1 sat, Lukac je napisao:

Dve nove slicice sa novim sedistem i naravno novom cenom za forumase 2300e, i dalje vaze zamene za navedene skutere iskljucivo, hvala kolegama na ponudama

pozdrav pratim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 471 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Mislim da sam je video u V. Plani na skupu, stvarno impozantan motor.
Jedino mi nikad nije bilo jasno zasto nema mono viljusku i pozadi :D
Izvinajvam se na off-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Yamaha-GTS1000-Left-Side.webp U pravu si od VFR 800 pasuje kao dupe na nosu, no to je jos bacanja para, bili smo u V. Plani  dva lepa dana, tu sam bio na prvom zvanicnom skupu u Srbiji 1994 i vozio novog FZR1000 1993god sa istim agregatom kao GTS

Promenio član Lukac
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Dye1j-QFX4-AA6z-Pt.jpg                                       Ovako cu srediti GTS ako se ne proda.Ova dva pistolja za pojasom ce mi sluziti da upucam onog iz AMSS ko mi ne bude dao ateste i radnike na tehnickom pregledu koji budu trazili da motor bude originalan                            

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja