Jump to content

Moto Zajednica

Politika newspaper...

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Današnja POLITIKA str.10. Dokle više? Svaki novi èlanak nas svrsta u novu vrstu ili podvrstu, svetlosnu godinu daleko od ljudske... Darwin se prevræe u grobu, a misli da je sve video na Galapagosu :cry: STVARNO moramo da se JAKO potrudimo da u 21. veku ne postanemo ponovo Kromanjonci, neandertalci i slièno. Kampanja pod hitno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Sam clanak je generalno OK, naravno ne govori o tome da motoristi nisu uvek krivi odnosno ne pokazuje other side of the coin, ali u principu manje vise je tacno ono sto pise... uostalom mi sami cesto to govorimo ovde..

 

Uvek je tesko cuti ili procitati istinu, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Meni je ovaj èlanak skroz ok...
Jel ne vidiš stereotipnu prozivku koja se (konstantno godinama) provlaèi kroz redove? Neki uvrnuti šmek u textu što plaši raju, žene plaèu, deca vrište, udovica bajkera sa zvuènom parolom na usnama. PROBUDITE SE LJUDI!!! Pa gde živimo? Hoæemo li se pojaviti u nekim novinama MI NORMALNI što putujemo na Mokru goru, Carsku baru, Rumuniju, Alpi, Slovenija, Grèka, Transalp i XT od po 50ks, 110km/h, šator, vreæa, 4 vetra, sajt, parking kod Limesa................. Pa nas je MNOGO više od svih njih zajedno, kaciga nam je svima na majicama i na glavama, imamo glave i još ponešto u njima, životna prièa, normalan èovek, programer, pravnik, mehanièar, konobar, frizer, menadžer, lekar... svi mi vozimo motore od 20-150ks i nismo(još) pretukli vozaèa Golfa... GDE SMO MI??? P.S. Mnogo sam kafe popio, a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Meni je ovaj èlanak skroz ok...
Jel ne vidiš stereotipnu prozivku koja se (konstantno godinama) provlaèi kroz redove? Neki uvrnuti šmek u textu što plaši raju' date=' žene plaèu, deca vrište, udovica bajkera sa zvuènom parolom na usnama. PROBUDITE SE LJUDI!!! Pa gde živimo? Hoæemo li se pojaviti u nekim novinama MI NORMALNI što putujemo na Mokru goru, Carsku baru, Rumuniju, Alpi, Slovenija, Grèka, Transalp i XT od po 50ks, 110km/h, šator, vreæa, 4 vetra, sajt, parking kod Limesa................. Pa nas je MNOGO više od svih njih zajedno, kaciga nam je svima na majicama i na glavama, imamo glave i još ponešto u njima, životna prièa, normalan èovek, programer, pravnik, mehanièar, konobar, frizer, menadžer, lekar... svi mi vozimo motore od 20-150ks i nismo(još) pretukli vozaèa Golfa... GDE SMO MI??? P.S. Mnogo sam kafe popio, a?[/quote']

u potpunosti se slazem sa gore navedenim i nalazim sebe u tekstu iako bi mi tako prijalo da "nekom vozacu golfa "malo zavrnem usi za sva izletanja sa parkinga ,prestrojavanja bez pogleda u retrovizor ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Tako je Dex!

 

PS NIko nije primetio da je fotka u politici sa Copetovim potpisom :)

 

Jest, moja lièno. A to je objavljeno još pre par meseci...

 

A što se tièe kampanje, tu se slažem potpuno. A voleo bih i da preuzmem veliki deo posla oko PR-a, konkretno kontakta sa medijima, a tu mi može dosta pomoæi pružiti i Andrejp - maher i šmeker, jer, koliko znam, ima golemoga iskustva u materiji, a i lep je deèko pa æe izaðe na televizor, majkemi...

a možda i bude imao sreæe sa nekom mladom novinarkom :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
a tu mi može dosta pomoæi pružiti i Andrejp - maher i šmeker, jer, koliko znam, ima golemoga iskustva u materiji, a i lep je deèko pa æe izaðe na televizor, majkemi...

a možda i bude imao sreæe sa nekom mladom novinarkom

 

Dzaba brate, sve te po televizijama sam vec overio.. :oops: :wink:

 

Sto se mene tice, nije problem u prici na TV-u, problem je pre svega ko smi to MI, drugo KOJI JE POVOD dolaska na TV i konacno sta je nasa PORUKA?

 

Dakle smatram da su ad-hoc akcije waste of time, ako se smisli nesto organizovano i ozbiljno racunajte na moj angazman, u suprotnom drugari samo gubimo vreme i energiju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Što se tièe TV-a, nije frka otiæi na neke lokalne stanice. Moj buraz je dugo vodio jutarnji na Metropolisu, tako da se možemo pojaviti tamo. Ono što bi nam u takvom razvoju dogaðaja trebalo, a to je upravo neki dogaðaj o kome bi prièali. Treba da postoji nešto o èemu æemo tamo da govorimo. Daš voditelju spisak pitanja i on ti ih spontano postavlja. Na kraju mu pokloniš majicu i pokažeš kako su bajkeri kul likovi. Jasno je da ne možeš da odeš na TV i da tema bude: Bajkeri su ipak kul, dali su voditelju majicu. Medijska halabuka se digla jer su se desile nesreæe, dakle negativne stvari, odatle ne možemo da pokupimo mnogo pozitivnih poena.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Juce je u Beogradu odrzano Predsednistvo MAS-a posveceno protekloj sezoni skupova. Ukoliko za osmisljavanje nekakve akcije sa porukom budu potrebni zakljucci sa ovakvih sastanaka (tu imamo i statistiku ali i kredibilitet organizacije), bicu rad da se stavim na uslugu podrsci ove ideje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja