Jump to content

Moto Zajednica

Ajmo iskusni pomagajte...

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

Imam skuter kinez sym 2007g 50cc.Desava mi se to da sinoc sam vozao motor extra isao je ko metak,medjutim jutros sam ga upalio i pustio ga da se zagreje malo i da krenem motor receno prdi u mjestu i nece da krene.Ja pun gas on opet nece e kad sam pustio gas ugasio se i od jutros nece ni da upali...Sta je to

 

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
Proveri ako redovno dobija struju i ako je svećica ok filter za vazduh i da sauh nije zaglavio
Ovako meni skuter nema nikakav akumulator a pali samo na to posto nema kurblu.Ima akumulator ali kao da ga nema bas je los nece da pali...Da li moze do toga da bude ili je mozda do onog kabla na svecici to jest kape.Bila mi je pokidana kapa pa sam drugu stavio ali ne verujem da je do toga posto je 1 dan isao normalno i kad sam ga palio ujutru kreno sve ekstra i na putu od 10m izgubio je gas.Ne gusi se ali kad dam pun gas prdi li prdi i samo cvak ugasi se...i posle nisam mogao da upalim nikako probao sam da presspojim akumulator sa autom i nista pomagaj ako boga znas...

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja